معرفی و دانلود کتاب صوتی مرگ به معنای خداحافظی نیست: دوباره با کسانی که دوستشان دارید ارتباط برقرار کنید

عکس جلد کتاب صوتی مرگ به معنای خداحافظی نیست: دوباره با کسانی که دوستشان دارید ارتباط برقرار کنید
قیمت:
۲۰۰۰۰ تومان - 4.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مرگ به معنای خداحافظی نیست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مرگ به معنای خداحافظی نیست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی مرگ به معنای خداحافظی نیست: دوباره با کسانی که دوستشان دارید ارتباط برقرار کنید

آیا می‌توان با کسانی که از دنیا رفته‌اند ارتباط برقرار کرد؟ کیم ویور در کتاب صوتی مرگ به معنای خداحافظی نیست با ارائه راهنمایی‌هایی به شما یاد می‌دهد تا با کسانی که در میان ما نیستند ارتباط بگیرید. با شنیدن این کتاب مهارت‌هایی را یاد می‌گیرید که با کمک آن‌ها می‌توانید درک کنید عزیزان ازدست‌رفته سعی در رساندن چه پیامی به شما هستند.

درباره کتاب صوتی مرگ به معنای خداحافظی نیست:

باورها و عقاید نادرست زیادی درباره دنیای بعد از مرگ وجود دارند که هریک از آن‌ها می‌توانند مانع رشد معنوی افراد بشوند و آن‌ها را به گمراهی بکشانند. وقتی کسی عزیزی را از دست می‌دهد، ممکن است دچار آسیب‌های روحی زیادی شود و دنبال چیزی باشد که تسلی و آرامش خاطر را برایش به همراه داشته باشد.

کیم ویور به‌عنوان معلم معنوی و نویسنده محبوب، از دوران کودکی به موضوع ارتباط با ارواح علاقهٔ زیادی داشته است. او طی تحقیقات زیادی که به عمل آورد، اطلاعات قابل‌توجهی درباره این موضوع کسب کرد و در زمینه ارتباط با دنیای بعد از مرگ مهارت‌های زیادی به دست آورد حالا در کتاب مرگ به معنای خداحافظی نیست‌‫ (Death Is Not Goodbye) سعی کرده است که دانش عمیق خود را با دیگران به اشتراک بگذارد و به آن‌هایی که کسی را ازدست‌داده‌اند کمک کند تا با آن‌ها ارتباط برقرار کنند.

با شنیدن این کتاب صوتی مهارت‌هایی را یاد می‌گیرید که به شما کمک می‌کنند با عزیزان از دست رفته‌تان ارتباط برقرار کنید. اطمینان از حضور آن‌ها خود نوعی آرامش به ما می‌دهد و اینکه می‌دانیم کسانی که دوستشان داریم، بعد از مرگ جای دوری نمی‌‌روند حس بهتری در ما ایجاد می‌کند. روح‌ها نیز دوست دارند با ما ارتباط برقرار کنند و دوست‌داشتنشان را به شما نشان بدهند. درواقع آن‌ها منتظر پیامی از جانب شما هستند...

نکوداشت‌های کتاب صوتی مرگ به معنای خداحافظی نیست:

- کیم ویور راهنمایی بود تا بتوانم مرگ همسرم را به‌عنوان راهنمای زندگی کنونی‌ام درک کنم. به من کمک کرد تا زندگی‌ام را با دیدگاه بهتری ببینم. (کندرا لیندولف)

- مرگ به معنی خداحافظی نیست ابزارهایی را به من داد تا بتوانم از طریق آن‌ها به عزیزانم در دنیای دیگر برسم و روزانه با راهنمای معنوی‌ام ارتباط برقرار کنم. (رندی ویگاندت)

- این کتاب یکی از بهترین کتاب‌هایی است که تابه‌حال درباره رابطه با دنیای ارواح خواندم. پر از اطلاعاتی است که جالب بوده و درکشان آسان است. (شاری برال)

- مرگ به معنای خداحافظی نیست کتابی بسیار جذاب پر از داستان‌های حقیقی و گرم و دلنشین است. کیم ویور کمک می‌کند تا خواننده واسطه را بشناسد، درک کند که همه ما دارای راهنمای معنوی هستیم و از بهترین روش برقراری رابطه با راهنما آگاه شود. (ماریلین برناردو)

- عجب کتاب فوق‌العاده‌ای. این کتاب کمکتان می‌کند تا با عزیزان خود که فوت شده‌اند با یک اساس مستحکم ارتباط برقرار کنید و برای رشد در آینده گام بردارید. این کتاب را به مشتریانم پیشنهاد می‌کنم زیرا حس می‌کنم به آن‌ها در درک و رشد معنویات کمک خواهد کرد. (شیمن آورهوف)

کتاب صوتی مرگ به معنای خداحافظی نیست مناسب چه کسانی است؟

همه علاقه‌مندان به مباحث فراروان‌شناسی، ارتباط با مردگان و زندگی پس از مرگ از شنیدن این کتاب صوتی لذت خواهند برد.

با کیم ویور بیشتر آشنا شویم:

این نویسنده، معلم، مربی شخصی و سخنران تخصص ویژه‌ای درمورد موضوع ارتباط با ارواح دارد. او تقریباً تمام زندگی‌اش را وقف به اشتراک گذاشتن خرد و دانش خود به دیگران کرد تا به آن‌ها کمک کند زندگی هدفمندتری داشته باشند. کیم ویور (Kim Weaver) از کودکی توانایی ارتباط با دنیای ماورا طبیعی را داشته و بعد از پیش‌بینی مرگ نزدیکان خود، تصمیم گرفت در این حوزه به تحصیلات خود ادامه دهد.

وی به‌عنوان مربی معنی به افراد زیادی کمک کرده تا بتوانند با عزیزان خود در دنیایی دیگر ارتباط برقرار کنند و دوباره شادی و آرامش را به زندگی‌شان برگردانند.

جملات برگزیده کتاب صوتی مرگ به معنای خداحافظی نیست‌‫:

- اگر لحظه‌ای به اطراف نگاه کنیم، متوجه می‌شویم که جهان در ارتباط مستمر با ماست.
- وقتی با جهان دیگر کار کنید، زندگی سحرآمیزتر می‌شود.
- مردم در جستجو برای کمال و خوشبختی مسیرهای متفاوتی را در پیش می‌گیرند. فقط به این دلیل که در مسیر شما نیستند بدین معنی نیست که گم شده‌اند.

در بخشی از کتاب صوتی مرگ به معنای خداحافظی نیست می‌شنویم:

علی‌رغم اینکه انجیل کتاب کار فوق‌العاده‌ای برای مدرسه زندگی است، باید به‌خاطر داشته باشیم که مرتبط با پیامبران بوده است. در جهانی که در آن زندگی می‌کردند، چه اتفاقاتی رخ‌داده؟ بسیاری از عزیزان و دوستان ما در نگه‌داشتن سنت‌های قدیمی و تعالیم دقیق درون آن‌ها بسیار جدی هستند.

اغلب به آن‌ها یادآوری می‌کنم که دیگر قربانی کردن حیوانات در محراب یا پیشکش هدایا انجام نمی‌شود. خیلی وقت‌ها ما قسمت‌هایی را برمی‌داریم و انتخاب می‌کنیم که با آن‌ها تناسب داریم. اگر پیامبران آن زمان امروز نوشته بودند، نوشته‌هایشان بسیار متفاوت و تفسیر ما هم متفاوت می‌بود. تنها چیزی که تغییر نمی‌کند عدم توافق میان معتقدان و غیر معتقدان و تفاوت نظرات میان فرقه‌های مذهبی است.

من به این نتیجه رسیدم که اگر خدا، آفریننده، پیامبران را در زمان نوشتن انجیل انتخاب کرده پس چرا پیامبرانی را برای زمان حال انتخاب نمی‌کند؟ به‌هرحال حضرت مسیح می‌فرماید: تو می‌توانی همه این کار و بیشتر از آن را انجام دهی. من شاهد مثال‌های متعددی از این نوع بودم و کتاب‌های گمشده انجیل چه می‌گویند؟ امیدوارم این کتاب‌ها دوباره پیدا شوند و در اختیار عموم قرار بگیرند. تا آن روز همه ما باید از تشخیص و درک مناسب استفاده کنیم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۵ دقیقه
مقدمه
۱۷ دقیقه
فصل یک: عشق هرگز نمی‌میرد
۱۵ دقیقه
فصل دو / بخش یک: سرنوشت چشم به راه است
۱۶ دقیقه
فصل دو / بخش دو: کمک از راه رسید
۱۲ دقیقه
فصل سه: فرایند ارتباط
۱۱ دقیقه
فصل چهار / بخش یک: انگیزهٔ دیدن فراتر از باورهایتان
۱۷ دقیقه
فصل چهار / بخش دو: الگوهای روحی
۱۴ دقیقه
فصل پنج / بخش یک: تو همیشه تحت مراقبت هستی
۹ دقیقه
فصل پنج / بخش دو: لولهٔ تنباکو
۱۰ دقیقه
فصل شش / بخش یک: مذهب و روحانیت
۱۵ دقیقه
فصل شش / بخش دو: فصل‌های انجیل
۱۴ دقیقه
فصل هفت: شما دارای موهبت‌های الهی هستید
۱۵ دقیقه
فصل هشت / بخش یک: واسطه‌گری 101
۱۴ دقیقه
فصل هشت / بخش دو: چارچوب زمانی پس از مرگ برای ارتباط
۱۱ دقیقه
فصل نه: تمرکز و ترکیب با روح
۱۲ دقیقه
فصل ده / بخش یک: زبان ارواح
۸ دقیقه
فصل ده / بخش دو: حس‌خوانی
۱۴ دقیقه
فصل یازده / بخش یک: جعبه ابزار شما
۱۳ دقیقه
فصل یازده / بخش دو: عطرها
۱۳ دقیقه
فصل دوازده / بخش یک: همه چیز را کنار هم قرار دهید و برای تعیین اعتبار آزمایش کنید
۱۲ دقیقه
فصل دوازده / بخش دو
۱۵ دقیقه
فصل سیزده: عشق منتظر است

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی مرگ به معنای خداحافظی نیست: دوباره با کسانی که دوستشان دارید ارتباط برقرار کنید
نویسنده
مترجمیاسین قاسمی بجد، متین قاسمی بجد
گویندهلیلا ولی پور
ناشر چاپیانتشارات پل
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۴ ساعت و ۴۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی دین و عرفان، کتاب‌های ماوراء الطبیعه
قیمت نسخه صوتی
۲۰۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی مرگ به معنای خداحافظی نیست

hedieh etemadi
۱۴۰۰/۱۲/۱۷
کتاب جالب و تسکین دهنده‌ایه.
امیدوارم حداقل برای مایی که این روزها شاهد رفتن عزیزان و نزدیکانمون هستیم یه راه باریکه‌ای باشه تا بتونیم دوام بیاریم.
این کتاب رو به کسانی که باور دارند مرگ فقط تغییر سبک زندگی فرد وفات یافته ست پیشنهاد میدم.
گوینده‌ی کتاب بسیار روان میخونه اما بعضی جاها انقدر انرژی صداشون پایین میاد باید صدای گوشی رو تا ته بلند کنم تا بشنوم.
هاله
۱۴۰۱/۷/۱۶
کتاب ارزشمند و آرامبخشی هست ولی عدم ارائه درست مطلب به دلیل اشتباه در ترجمه یا عدم خوانش صحیح تلفظ کلمات (مانند Nafs به جای Nafas) دنبال کردن کلمات و تفهیم درست جملات را در ذهن دشوار می‌کرد. با این حال حس خیلی خوبی بعد از گوش کردن به این کتاب دارم. ممنون
فرزانه قطعی
۱۴۰۱/۳/۱۸
برای افرادی که به این سبک مطالب علاقه دارن حرفای جدیدی برای گفتن داره این کتاب. من از شنیدنش لذت بردم
سپیده یساری
۱۴۰۱/۹/۴
نویسنده در این کتاب به مواردی اشاره کرده است که بعضی وقتها ما ساده وبدون توجه از کنارش می‌گذریم.
مهدیه رحیمی
۱۴۰۱/۵/۱۷
عالی و مفیدبود🙏🙏🌹
فرنگیس دالوند
۱۴۰۱/۲/۸
کتاب خوبی بود من ازش لذت بردم
مشاهده همه نظرات ۶

راهنمای مطالعه کتاب صوتی مرگ به معنای خداحافظی نیست

برای دریافت کتاب صوتی مرگ به معنای خداحافظی نیست و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.