معرفی و دانلود کتاب صوتی مهارت‌های تندخوانی

عکس جلد کتاب صوتی مهارت‌های تندخوانی
قیمت:
۱۴۰۰۰ تومان - 2.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مهارت‌های تندخوانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مهارت‌های تندخوانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی مهارت‌های تندخوانی

کتاب صوتی مهارت‌های تندخوانی نوشته‌ی تونی بوزان، مجموعه‌ای از آموزه‌ها و تمرین‌های کاربردی است که به افزایش تمرکز، تندخوانی و درک مطلب شما کمک می‌کند و می‌توانید در مدت زمانی کوتاه به یک توانایی مهم و شگفت‌انگیز دست یابید.

درباره کتاب صوتی مهارت‌های تندخوانی:

برای آنکه در چنین دنیای پرسرعت و در حال تغییری، همگام با دیگران حرکت کنیم، باید در همه امور سریع‌تر باشیم. درواقع با داشتن کارهای زیاد و داشتن زمان کم برای انجام آن‌ها، اوقات فراغت ما کالایی گران‌بها محسوب می‌شود. بنابراین، اگر راهی ساده برای صرفه‌جویی در وقت‌مان داشته باشیم، احتمالا می‌خواهید بیشتر درمورد این روش بدانید؛ این راه ساده چیزی جز تندخوانی نیست.

فکر کنید اگر بتوانید در یک دقیقه 1000 کلمه بخوانید، آن وقت چقدر در زمان‌تان صرفه‌جویی خواهید کرد؟ البته منظور از تندخوانی، خواندن ساده نیست، بلکه درک و حفظ اطلاعات نیز امری ضروری است.

کتاب مهارت‌های تندخوانی (The Speed Reading Book) به شما یاد می‌دهد که چگونه می‌توانید با سرعت شگفت‌انگیزی، شروع به خواندن کنید. تندخوانی کاری ساده و آسان است که با انجام تمرین‌های گفته شده در کتاب، به راحتی به این مهارت دست پیدا می‌کنید. همچنین شما سطح تمرکز و درک مطلب خود را نیز افزایش می‌دهید و می‌توانید در محیط‌های کاری و آموزشی‌تان بدرخشید.

تونی بوزان نویسنده مشهور این حوزه، کتاب مهارت‌های تندخوانی را برای معلمان، دانش‌آموزان و حتی مدیران شرکت‌ها نوشته تا بتوانند با سرعت و کیفیت بالا، هر مطلبی را خوانده و درک کنند.

متاسفانه بعضی از مردم به فواید تندخوانی بی‌توجه هستند. شما می‌توانید فارغ از عوامل زمانی و مکانی، رمان‌ نیمه‌تمام خود را در یک نشست فشرده بخوانید، در عرض چند دقیقه با مطالب روزنامه‌ها و مجلات آشنا می‌شوید و به تمام اطرافیان خود نشان دهید که از مهارت تندخوانی، تمرکز حواس و حافظه قوی برخوردار هستید.

کتاب صوتی مهارت‌های تندخوانی به چه کسانی توصیه می‌شود؟

اگر شما هم جزء آن دسته از افراد باشید که هنگام مطالعه کتاب، مدام حواس‌تان پرت می‌شود و یا زمان زیادی را صرف خواندن یک مطلب می‌کنید، این کتاب پرطرفدار مهارت‌های تندخوانی را به شما آموزش می‌دهد و برای همیشه این مشکل را از بین می‌برد.

تونی بوزان را بیشتر بشناسیم:

او نویسنده محبوب حوزه روانشناسی و مشاور آموزشی‌ست که درمورد موضوعات مهمی نظیر ضریب نبوغ، هوش معنوی، حافظه، خلاقیت، تندخوانی و مسائل مربوط به فرآیندهای مغزی مطالبی می‌نویسد.

تونی بوزان (Tony Buzan) از بنیانگذاران و ارائه کنندگان تکنیک‌های نقشه‌برداری ذهنی است. او مدعی است که با ورزشکاران المپیک، دانشگاهیان، کودکان در تمامی سنین و اشخاص برجسته و معروف کار کرده تا به آن‌ها یاد دهد که چگونه استفاده از قدرت ذهنی‌شان را افزایش دهند.

از آقای بوزان بیش از 100 کتاب مختلف منتشر شده که برای تالیف بعضی از آن‌ها، با دیگر نویسندگان همکاری کرده است. آثار او به سی زبان زنده دنیا ترجمه شده که می‌توان از میان آن‌ها به این موارد اشاره نمود: «نسبت هوشی، قابلیت‌های هوش اجتماعی، هوش روحانی و معنوی، حافظه، خلاقیت و تندخوانی.»

در بخشی از کتاب صوتی مهارت‌های تندخوانی می‌شنویم:

میدان دید افقی و عمودی خود را اندازه‌گیری کنید: (این یک تمرین دو قسمتی است)

یک: ابتدا مستقیم به جلو نگاه کنید و توجه خود را در نقطه‌ای روی خط افق و تا حد امکان دور متمرکز کنید. نوک دو انگشت اشاره خود را در جلوی صورت و به فاصله تقریبی 7.5 سانتی‌متر از نوک بینی‌تان به شکل افقی به یکدیگر نزدیک کرده و آن‌ها را بهم بچسبانید.

دو: درحالیکه چشم‌های خود را به نقطه‌ای دور دوخته‌اید، به آرامی شروع به تکان دادن نوک انگشتان خود و جدا کردن آن‌ها از یکدیگر در امتداد یک خط مستقیم و افقی کنید.

سه: وقتی دیگر نتوانستید حرکت نوک انگشتان خود را از گوشه چشمان‌تان ببینید، دست نگه دارید و فاصله دید افقی خود را اندازه‌گیری کنید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

۱ دقیقه
معرفی
۲ دقیقه
متن پشت جلد
۱۹ دقیقه
مقدمه: قسمت یک - تمرین خواندن برای مغز، مانند تمرین ایروبیک است برای بدن
۱۶ دقیقه
مقدمه: قسمت دو - پتانسیل تندخوانی شما
۲۱ دقیقه
فصل اول: مهارت‌های تندخوانی خود را کشف و آن‌ها را کامل کنید
۲۱ دقیقه
فصل دوم: حرکات چشم خود را کنترل کنید
۱۹ دقیقه
فصل سوم: شرایط مناسب تندخوانی
۱۶ دقیقه
فصل چهارم: هدایت چشم‌ها
۲۶ دقیقه
فصل پنجم: قدرت بینایی خود را گسترش دهید
۱۱ دقیقه
بخش دوم: تمرکز بر روی تکنیک‌های اصلی تندخوانی / فصل ششم: مرور و اسکن
۸ دقیقه
فصل هفتم: قدرت بخشیدن به پاراگراف‌های خود
۱۹ دقیقه
فصل هشتم: نُه روش تندخوانی هدایت شونده
۱۳ دقیقه
فصل نهم: ریتم خواندن خود را شتاب دهید
۲۳ دقیقه
بخش سوم: بر مانع‌های مطالعاتی خود غلبه کنید / فصل دهم: کشف و رفع مشکلات رایج خواندن
۱۶ دقیقه
فصل یازدهم: قدرت تمرکز و درک خود را بهبود بخشید
۹ دقیقه
بخش چهارم: مهارت‌های خواندن خود را طراحی کنید / فصل دوازدهم: هنر از پیش دیدن
۲۲ دقیقه
فصل سیزدهم: مجموعه واژگان خود را طراحی کنید
۱۸ دقیقه
فصل چهاردهم: تند و سلسله‌وار خواندن متون ادبی و شعر
۱۲ دقیقه
فصل پانزدهم: جذب اطلاعات چاپی و اطلاعات کامپیوتری

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی مهارت‌های تندخوانی
نویسنده
مترجمبهناز پیاده
گویندهنسترن حسنی
ناشر چاپیانتشارات پندار تابان
ناشر صوتیانتشارات جیحون
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۴ ساعت و ۵۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی سلامت، بهداشت و تغذیه، کتاب‌های هوش و حافظه
قیمت نسخه صوتی
۱۴۰۰۰ ت - 2.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی مهارت‌های تندخوانی

مهدیه میانجیان
۱۴۰۰/۵/۲۳
به نظرم کتاب بی‌نظیریه. تازه میشه فهمید چقدر مغز ما تواناییش زیاده و ما نمی‌دونستیم. ولی لازمه تمارین رو جدی گرفت و انجام داد که البته لذتبخش هستن. ضمن اینکه ترجمه و صدای گوینده عالیه. به ندرت از خوانش و ترجمه لذت می‌برم ولی ترجمه ووخوانش این کتاب واقعا عالیه
saeed shafiee
۱۴۰۰/۷/۴
محتویات‌این‌کتاب رو‌یه پکیج کردن و‌دارن چند ملیون میفروشند تو‌فضای مجازی واقعا درک مطالعه رو‌بالا میبره من چند بار گوش‌دادم عالیه
میثم کرامتلو
۱۴۰۰/۷/۳
بدون انجام حتی تمرینات و فقط با گوش کردن کتاب سرعت خواندنم به بیش از 2برابر شد.
null null
۱۴۰۰/۷/۵
کتاب تخیلی و غیرواقعی است. این روش مطالعه محال است.
سعید خداقلی پور
۱۴۰۰/۵/۲۸
عالی و آموزنده، علمی و شگفت آور بود.
علی یزدان
۱۴۰۰/۷/۵
عالیه این کتاب!
09119806780 شبگرد
۱۴۰۰/۵/۳۰
عالی بود وکاربردی
مشاهده همه نظرات ۷

راهنمای مطالعه کتاب صوتی مهارت‌های تندخوانی

برای دریافت کتاب صوتی مهارت‌های تندخوانی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.