دانلود کتاب صوتی میسن مهاجرت میکنه


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی میسن مهاجرت میکنه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی میسن مهاجرت میکنه

کتاب صوتی میسن مهاجرت میکنه نوشته‌ی ایمی کرین جانسن، درباره‌ی یک سگ آبی است که در جنگلی بزرگ زندگی می‌کند، خانه‌ی او خراب شده و حالا باید برای خود خانه‌ای جدید بسازد.

موضوع کتاب صوتی میسن مهاجرت میکنه (Mason Moves Away) چیست؟

میسن سگ آبی بود که در جنگل زندگی می‌کرد، او در حال ساختن خانه‌ای جدید بود زیرا خانه‌ی قبلی‌اش خراب شده بود و اثری از آن باقی نمانده بود. کلاغ باهوشی به نام سالومون در حال پرواز بود که میسن را دید. به او نزدیک شد و او را در حال ساختن خانه دید. میسن هم با گِل می‌کوشید تا سد چوبی و چوب‌ها را محکم کند. او صبح زود بود که متوجه شده بود، خانه‌اش خراب شده، اما نمی‌دانست چطور این اتفاق افتاده است؛ تا این‌که...

کتاب صوتی میسن مهاجرت میکنه مناسب چه کسانی است؟

این کتاب صوتی کودکان را به تلاش، کوشش و انعطاف‌پذیری در شرایط مختلف تشویق می‌کند و برای گروه سنی پیش دبستانی و دبستانی مناسب است. والدینی که می‌خواهند فرزندان‌شان با داستان‌هایی جذاب و هیجان‌انگیز درباره‌ی حیوانات آشنا بشوند، این کتاب به آن‌ها پیشنهاد می‌شود.

شنیدن این کتاب صوتی به کودکان یاد می‌دهد که مشکلات را با دید بازتری ببینند، آن‌ها را قبول کنند و برای آن‌ها راه‌حل‌های تازه‌ای پیدا کنند.

در قسمتی از کتاب صوتی میسن مهاجرت میکنه می‌شنویم:

با غروب خورشید، آدم‌ها از جنگل رفتن، سالومون به همه‌ی دوستاش گفت که خبر مهمی داره و اونا هم زود خودشون رو به درخت گردو رسوندن.

سالومون: میسن، متاسفم اما با چیزی که امروز دیدم، فکر کنم باید از این جنگل بری و جای جدیدی برای خودت پیدا کنی. آدم‌ها قصد دارن اینجا خونه بسازن و اینجا زندگی کنن. خونه‌ی چوبیِ تو مانع جریان سریع آب می‌شه و اگه باز هم سدی بسازی، اونا خیلی راحت با وسایلشون خرابش می‌کنن.

میسن: وای نه، من از زندگی توی این جنگل خیلی خوشم میاد. همه‌ی دوستام اینجا هستن. رفتن به جای دیگه‌ای برای من و خانوادم خیلی سخته!

میسن کمی مخالفت کرد، اما اون می‌دونست که حق با سالومونه. پس تصمیم گرفت به حرف دوستش گوش بده و محلِ دیگه‌ای رو برای زندگی کردن انتخاب کنه تا باز هم مجبور نشه دوباره برای خودش خونه‌ی جدیدی بسازه.

 ۱۰ دقیقه، ۱۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۰ دقیقه
میسن مهاجرت میکنه

راهنمای دانلود کتاب صوتی میسن مهاجرت میکنه

برای دانلود کتاب صوتی میسن مهاجرت میکنه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  میسن مهاجرت میکنه