دانلود کتاب صوتی نامه به کودکی که هرگز زاده نشد


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نامه به کودکی که هرگز زاده نشد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی نامه به کودکی که هرگز زاده نشد

کتاب صوتی نامه به کودکی که هرگز زاده نشد نوشته نویسنده و خبرنگار ایتالیایی، اوریانا فالاچی است که در سال ۱۹۷۵ انتشار یافت. این کتاب با زاویه دید اول شخص و در قالب نامه‌ای از طرف زنی جوان خطاب به جنینی که در بطن خود دارد، با صدای گرم و دل‌نشین میترا پور رمضان روایت می‌شود.

کتاب صوتی نامه به کودکی که هرگز زاده نشد (Letter to a Child Never Born) درباره زنی است که باردار می‌شود و در میان حیات و عشق‌ ورزیدن یا سقط فرزندش دچار تردید می‌گردد. اوریانا فالاچی به‌سان سبک فمینیستی‌اش در تفکر و روزنامه‌نگاری، در سرآغاز این کتاب با صراحت اعلام می‌کند: «دلیلی‌ برای‌ دروغ‌‌ گفتن‌ نیست‌! من‌ مانند بسیاری‌ از هم‌جنسانم‌ حقیقت‌ را انکار نمی‌کنم‌: آن‌چه‌ از زبان‌ قهرمان‌ این‌ کتاب‌ حکایت‌ کرده‌ام‌، ماجرایی‌ست‌ که‌ در زمانی‌ نه‌ چندان‌ دور برای‌ خودم‌ اتفاق‌ افتاده‌. من‌ حامله‌ شدم‌، به‌ طفلی‌ که‌ در شکم‌ داشتم‌ عشق‌ ورزیدم‌ و...». جریان، به رابطه‌ نامشروعی برمی‌گردد که فالاچی‏ با سوژه واقعی کتاب «یک مرد» خود و یکی از مصاحبه‌شوندگانش در زندان‌های سیاسی یونان، یعنی الکوس پاناگولیس برقرار نمود.

اوریانا فالاچی (Oriana Fallaci) کتاب خود را با عباراتی تأمل‌برانگیز آغاز می‌کند: «امشب به هستی‌ات پی بردم. درست مانند قطره‌ای از زندگی که از هیچ سرچشمه گرفته است. با چشمان باز، در ظلمت و ابهامی مطلق دراز کشیده بودم. ناگهان در دل ظلمت و تاریکی، جرقه‌ای از اطمینان و آگاهی درخشیدن گرفت. تو آن‌جا بودی. تو وجود داشتی…». آن‌چه در ادامه کتاب می‌آید، تماماً تکرار دیدگاه‌های فالاچی درباره هستی، انسان، جامعه و خدا است. دیدگاه‌هایی که همچون تمامی ادبیات غرب، تکرار همان این‌جهانی‌ شدنی است که علی شریعتی در توصیف معروفش از «کهکشان راه شیری» درباره روند افسون‌زدایی از نگاه شرقی بیان می‌کند.

نامه به کودکی که هرگز زاده نشد از آن دسته کتاب‌هایی است که به دل خیلی از خوانندگانش نشسته و نه‌تنها زن‌ها بلکه مردها نیز از خواندنش لذت برده‌اند.

 ۴ ساعت و ۴۹ دقیقه، ۲۶۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۲۲۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۹ دقیقه
بخش اول
۳۳ دقیقه
بخش دوم
۲۵ دقیقه
بخش سوم
۳۳ دقیقه
بخش چهارم
۳۳ دقیقه
بخش پنجم
۳۳ دقیقه
بخش ششم
۲۸ دقیقه
بخش هفتم
۴۴ دقیقه
بخش هشتم
۳۱ دقیقه
بخش نهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی نامه به کودکی که هرگز زاده نشد

برای دانلود کتاب صوتی نامه به کودکی که هرگز زاده نشد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  نامه به کودکی که هرگز زاده نشد

نظرات کتاب صوتی نامه به کودکی که هرگز زاده نشد

shahrzad kiani
۱۳۹۸/۹/۱۹
کتاب خوبیه. تمام احساسات متناقضی که یک زن در طول بارداری تجربه میکنه رو بیان میکنه و فکر کنم خوندنش برای آقایون خالی از لطف نباشه. فقط یک نقد داشتم به صدای گوینده و اون اینکه این اندازه از حزن و ناراحتی توی صدای زنی که تازه متوجه بارداری شده جالب نبود و حس غم رو القا میکرد در صورتی که هنوز اتفاق بدی نیافتاده.
hny mmni
۱۳۹۷/۹/۲۲
با بعضی قسمتاش از جمله توصیف ناامیدی هاش از دنیا و آدماش همزادپنداری کردم؛ ولی به نظرم زیاده گویی داشت. قسمت آخر (دادگاه) جذاب بود که همه از دید خودشون این اتفاق رو تحلیل میکردن. از نظرمن برای یکبار خوندن بدنیست.
سوگند حقیقی
۱۳۹۸/۵/۱۷
توصیف‌ها جذاب هستن ولی احساس ناامیدی در بیشتر قسمت‌ها احساس میشه و کمتر به توصیف زیبایی‌ها پرداخته میشه
یک بار خوندش خالی از لطف نیست به شرط اینکه خیلی تحت تاثیر تعریف هاش از ناملایمت‌های زندگی قرار نگیریم
مشاهد همه نظرات (۴۷)