دانلود کتاب صوتی نامه‌های فروغ فرخزاد


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نامه‌های فروغ فرخزاد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی نامه‌های فروغ فرخزاد

کتاب صوتی نامه‌های فروغ فرخزاد شامل تعدادی از نامه‌هایی است که توسط فروغ فرخزاد نوشته شده است. فروغ نامه بسیار می‌نوشت و تا امروز بیش از ۸۰ نامه از وی منتشر شده است، اما بسیاری نامه‌های دیگر هم از او به جا مانده که هنوز چاپ نشده‌اند.

این نامه در دست ابراهیم گلستان چه می‌کرد؟

گلستان در پاسخ به پرسش روزنامه ابتکار مبنی بر اینکه «چطور این نامه به دست پژوهشگر زندگی فروغ رسیده است؟» پس از بیان دلیل واگذاری نامه‌‌های فروغ به فرزانه میلانی، اذعان می‌دارد که خواهر فروغ به خاطر مصون ماندن آنچه از فروغ به یادگار مانده بود از دست پدر کج‌خلق و بدرفتارش آن‌ها را در اختیار وی قرار داده است: «... من نسخه نامه‌ها را برای خودم نگه نداشتم. آن‌هایی که من داشتم خانم گلوریا فرخزاد از صندوق پدرش درآورده و داده به من و همین‌طور مانده بود تا اینکه خانم میلانی با گلوریا تماس گرفت و او هم گفت من هرچه بود برای حفاظت به گلستان سپردم. آن وقت هم که آن آقا (پدر فروغ) اثاثیه را برده مقداری از آن‌ها را نبرده بود و بعد تابلو نقاشی و اثاثیه و... مانده بود تا اینکه همسر مرحوم من به پسر فروغ تلفن می‌کند که بیا این اثاثیه را ببر که آن پدر نیاید بقیه را ببرد و تمام آن اثاثیه را به آن پسر داد و شنیدم آن پسر وضع مالی خیلی بدی دارد...»

 ۵۹ دقیقه، ۵۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۴۶۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۷ دقیقه
نامه شماره یک
۱۰ دقیقه
نامه شماره دو
۱ دقیقه
نامه شماره سه
۱۲ دقیقه
نامه شماره چهار
۱۰ دقیقه
نامه شماره شش
۸ دقیقه
نامه شماره هفت
۱۰ دقیقه
نامه شماره هشت

راهنمای دانلود کتاب صوتی نامه‌های فروغ فرخزاد

برای دانلود کتاب صوتی نامه‌های فروغ فرخزاد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  نامه‌های فروغ فرخزاد

نظرات کتاب صوتی نامه‌های فروغ فرخزاد

Mehdi Tamadon Rastegar
۱۳۹۷/۱/۱۹
از میان نامه‌های فروغ فرخزاد، نامه‌های پس از جدایی از همه بهتر است. انگار که روح سرکش فروغ فرخزاد آرام تر شده باشد. نامه‌های ایشان مربوط به سه مقطع از زندگی فروغ فرخزاد است. نامه‌ها به قلم فروغ پیش از ازدواج، زندگی مشترک، جدایی از همسرش نگاشته شده است، اما در یک چیز مشترک هستند، عشق و دوست داشتن، دوست داشتن وعشق را می‌توان از ایشان آموخت. که در این کتاب صوتی می‌توان یافت.
ماکان ....
۱۳۹۹/۸/۸
من نسخه نمونه رو شنیدم قشنگ بود ولی بعضی از استادان نظر دادن که لحن سوگ وارانه و غمیگن روی این شعر بد بوده به این دلیل که شنونده غمگین بودن رو باید حروف و کلمات بفهمه نه از اوا و به نظر من یکی از دلایل مهمی که ما امروزه شاعر‌های به این بزرگی نمیبنیم همین هست... ولی با تمام ایراد‌ها چیزی از ارزش شعر کم نکرده
راضیه مرادی
۱۳۹۶/۱۲/۱۰
سلام من فکر می‌کنم این کتاب نامه‌های فروغ به همسرش پرویز شاپور باشه نه ابراهیم گلستان، اما توی قسمت معرفی کتاب طوری نوشته شده که انگار مربوط به گلستان میشه، تا جایی که من اطلاع دارم نامه‌هایی که دست خانم میلانی هستند هنوز چاپ نشدن فقط یکیش در فضای مجازی منتشر شده با تشکر
مشاهد همه نظرات (۱۲)