دانلود کتاب صوتی نامه‌های فروغ فرخزاد


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نامه‌های فروغ فرخزاد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی نامه‌های فروغ فرخزاد

کتاب صوتی نامه‌های فروغ فرخزاد شامل تعدادی از نامه‌هایی است که توسط فروغ فرخزاد نوشته شده است. فروغ نامه بسیار می‌نوشت و تا امروز بیش از ۸۰ نامه از وی منتشر شده است، اما بسیاری نامه‌های دیگر هم از او به جا مانده که هنوز چاپ نشده‌اند.

این نامه در دست ابراهیم گلستان چه می‌کرد؟

گلستان در پاسخ به پرسش روزنامه ابتکار مبنی بر اینکه «چطور این نامه به دست پژوهشگر زندگی فروغ رسیده است؟» پس از بیان دلیل واگذاری نامه‌‌های فروغ به فرزانه میلانی، اذعان می‌دارد که خواهر فروغ به خاطر مصون ماندن آنچه از فروغ به یادگار مانده بود از دست پدر کج‌خلق و بدرفتارش آن‌ها را در اختیار وی قرار داده است: «... من نسخه نامه‌ها را برای خودم نگه نداشتم. آن‌هایی که من داشتم خانم گلوریا فرخزاد از صندوق پدرش درآورده و داده به من و همین‌طور مانده بود تا اینکه خانم میلانی با گلوریا تماس گرفت و او هم گفت من هرچه بود برای حفاظت به گلستان سپردم. آن وقت هم که آن آقا (پدر فروغ) اثاثیه را برده مقداری از آن‌ها را نبرده بود و بعد تابلو نقاشی و اثاثیه و... مانده بود تا اینکه همسر مرحوم من به پسر فروغ تلفن می‌کند که بیا این اثاثیه را ببر که آن پدر نیاید بقیه را ببرد و تمام آن اثاثیه را به آن پسر داد و شنیدم آن پسر وضع مالی خیلی بدی دارد...»

 ۵۹ دقیقه، ۵۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۴۶۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۷ دقیقه
نامه شماره یک
۱۰ دقیقه
نامه شماره دو
۱ دقیقه
نامه شماره سه
۱۲ دقیقه
نامه شماره چهار
۱۰ دقیقه
نامه شماره شش
۸ دقیقه
نامه شماره هفت
۱۰ دقیقه
نامه شماره هشت

راهنمای دانلود کتاب صوتی نامه‌های فروغ فرخزاد

برای دانلود کتاب صوتی نامه‌های فروغ فرخزاد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  نامه‌های فروغ فرخزاد
bbbb rrrrr
۱۳۹۷/۱/۲۴
خیلی ضعیف خوانده شدن
رعنا حافظی
۱۳۹۷/۸/۲۹
خیلی بد خونده شدههههه
مسعود ضیایی
۱۳۹۷/۷/۷
گذاشتن صدای پر سوز و گداز لطمه بسیاری به اینکار وارد کرده و شنیدن آن را در حد سریالهای نازل تلویزیونی پایین آورده است. بعلاوه موسیقی بسیار بیربط.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۱)