دانلود کتاب صوتی نان سال‌های جوانی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نان سال‌های جوانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی نان سال‌های جوانی

کتاب صوتی نان سال‌های جوانی نوشته‌ی نویسنده‌ی آلمانی هاینریش بل روایت مردی است که در تمامی دوران نوجوانی و قسمتی از جوانیش در پی یافتن نان است. توصیفات این کتاب دلنشین و واقعا بکر است که باعث می‌شود از خواندنش خسته نشوید.

این کتاب صوتی را محمد اسماعیل‌زاده ترجمه کرده است و با صدای آرمان سلطان‌زاده در 4 فصل می‌شنویم.

داستان کتاب صوتی نان سال‌های جوانی (The Bread of Those Early Years) در رابطه با مرد جوانی است که از روستای خود به شهر آمده امرار معاش می‌کند، وی تعمیرکار ماشین‌های لباس‌شوئی است او که درگذشته بسیار با غم نان و قحطی و گرسنگی مواجه بوده است امروز با درآمدی که دارد روزگار متوسطی را می‌گذراند و با دختر آقای ویک‌بر شخصی که درواقع کارفرمای اوست قصد ازدواج دارد. همه چیز از یک آینده روشن حکایت می‌کند اما با ورود دختری به نام هدویگ که از روستای مرد جوان به قصد معلم شدن به شهر می‌آید و مسئولیت پیدا کردن مسکنش با اوست همه چیز به هم می‌ریزد و دیوانه‌وار عاشق دختر می‌شود.

از دیگر آثار هاینریش بل (Heinrich Boll) می‌توان به عقاید یک دلقک، جدایی از گروه، بیلیارد در ساعت نه‌ونیم، خانه‌ای بی‌سرپرست و آدم، کجا بودی؟ اشاره کرد. او در سال ۱۹۷۲، جایزه‌ی نوبل ادبیات را از آن خود کرده است. هاینریش بل نویسنده قابل و مورد علاقه‌ی خیلی از کتاب‌خوان هاست.

در بخشی از داستان کتاب صوتی نان سال های جوانی می‌شنویم:

گرسنگی قیمت‌ها را به من یاد داد، فکر نان تازه مرا کاملاً از خود بی‌خود می‌کرد، من غروب‌ها ساعت‌های متمادی بی‌هدف در شهر پرسه می‌زدم و به هیچ‌چیز دیگر فکر نمی‌کردم به جز نان. چشم‌هایم می‌سوخت، زانوهایم از ضعف خم می‌شد و حس می‌کردم چیزی مثل گرگ درنده در وجودم هست. نان... .

 ۴ ساعت و ۲۲ دقیقه، ۲۴۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۱۶۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۳ دقیقه
فصل اول - بخش اول
۳۴ دقیقه
فصل اول - بخش دوم
۲۸ دقیقه
فصل دوم - بخش اول
۳۰ دقیقه
فصل دوم - بخش دوم
۲۹ دقیقه
فصل دوم - بخش سوم
۳۳ دقیقه
فصل دوم - بخش چهارم
۱۹ دقیقه
فصل دوم - بخش پنجم
۳۳ دقیقه
فصل سوم
۳۴ دقیقه
فصل چهارم

راهنمای دانلود کتاب صوتی نان سال‌های جوانی

برای دانلود کتاب صوتی نان سال‌های جوانی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  نان سال‌های جوانی

نظرات کتاب صوتی نان سال‌های جوانی

Mohammed QNBy
۱۳۹۹/۱/۲۲
واقعا ذهنیت یک انسان در اثر گرسنگی به کجاها کشیده می‌شود منتظر اتفاق خارق‌العاده‌ای در این داستان نباشید به نظرم نویسنده در این داستان خواسته به ما بفهماند همین اتفاقات روزمره زندگی ما مثل خوردن یک تکه نان گاه برای مرمانی دیگر رنگ آرزو به خود میگیرد فقط همین
آنه شرلی
۱۳۹۸/۳/۷
ریتم خیلی یکنواختی داره منتظر اتفاقات هیجان انگیز نباشید کتاب عقاید یک دلقک رو بیشتر دوست داشتم البته آدم رو به فکر میبره که خاطرات کودکی تا ابد باهامونه کاش کودک کار نداشتیم صدای آقای سلطان راده بینظیره
Vahid amroudi
۱۳۹۶/۹/۲۴
هانریش بل + صدای آرمان از این معجون بهتر... بارها درخواست داده‌ام کتاب کلیدر محمود دولت آبادی را به صوتی تبدیل کنید با صدای ایشان، ماندگار فراموش نشدنی خواهد شد.
مشاهد همه نظرات (۲۲)