دانلود کتاب صوتی نجات هیندنبرگ


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نجات هیندنبرگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی نجات هیندنبرگ

کتاب صوتی نجات هیندنبرگ نوشته لری ورسترت، داستانی واقعی درباره‌ی آتش‌سوزی کشتی هوایی است که در سال 1937 اتفاق افتاد. این اثر برای کودکان گروه سنی (ب) و (ج) مناسب است.

در روزگاران قدیم قبل از اینکه هواپیماهای امروزی، حمل‌و‌نقل هوایی را رونق دهند، انواع تجهیزات سبک‌تر هوایی ساخته شد که به آن‌ها کشتی هوایی می‌گفتند. این کشتی‌های هوایی در پی این بودند که قابلیت کشتی‌های دریایی را در آسمان داشته باشند.

اما پس از مدتی سانحه‌ی هیندنبورگ (Hindenburg disaster) رخ داد که موجب آتش‌سوزی یکی از کشتی‌های هوایی به نام ‌LZ129 هیندنبورگ شد. مبدا این کشتی هوایی مسافربری فرانکفورت در آلمان بود و مقصد آن فرودگاه جی‌بی ام‌دی‌ال لیک‌هرست در ایالات متحده آمریکا بود که به علت برخورد با دکل زمینی در منچستر، نیوجرسی آتش گرفت و سقوط کرد.

در قسمتی از کتاب صوتی نجات هیندنبرگ می‌شنویم:

در زمان­‌های قدیم، در دورانی که سفر کردن در طول اقیانوس، اون هم به­ شکل هوایی خیلی مرسوم نبود، زِپلین­‌ها یا کشتی‌های هوایی اصلی­‌ترین وسیله برای انجام این­‌کار بودند. زپلین‌­ها ساختاری فلزی داشتند که با یک رویه­‌ی خاصی پوشیده می­‌شد.

داخلشون، کیسه‌های پر از گاز قرار داشت که باعث بلند شدن از روی زمین می‌شد. موتورهای این دستگاه در بیرون بودند که با روشن شدنشون، زپلین رو به­ جلو می‌رفت. کشتی ­هوایی بر نیروی جاذبه غلبه کرده ­بود، به ­زیر ابرها می‌­رفت و مثل یک کشتی آبی روی هوا معلق می‌موند.

 ۱۶ دقیقه، ۲۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۶ دقیقه
نجات هیندربرگ

راهنمای دانلود کتاب صوتی نجات هیندنبرگ

برای دانلود کتاب صوتی نجات هیندنبرگ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  نجات هیندنبرگ
عسل حسینی
۱۳۹۸/۷/۱۲
خیلی خیلی عالی بو من که خیلی دوست داشتم
behzad molaie
۱۳۹۸/۶/۳۰
فیلمشم هست که خیییلی قشنگه، البته یکم قدیمیه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)