دانلود کتاب صوتی نحسی روز جمعه سیزدهم


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نحسی روز جمعه سیزدهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی نحسی روز جمعه سیزدهم

کتاب صوتی نحسی روز جمعه سیزدهم اثر کیت مک مولان از مجموعه «مدرسه نابودکنندگان اژدها»، در مورد پسر فقیری‌ست که توانایی جسمی قدرتمندی ندارد اما با بهره‌گیری از قدرت هوش و تفکرش بر بحران‌ها و مشکلات غلبه می‌کند.

درباره‌ی مجموعه مدرسه نابودکنندگان اژدها:

قهرمان اصلی این مجموعه پسر نوجوان و فقیری به نام ویگلاف است که مورد آزار و اذیت برادرانش قرار می‌گیرد و از دست آن‌‌ها کتک می‌خورد. پدر و مادرش نیز به آن توجهی ندارند. ویگلاف اعلامیه‌ای را که بر روی درخت اعلانات زده شده می‌بیند و به ناگاه تصمیم می‌گیرد وارد مدرسه نابودکنندگان اژدها بشود و راه و رسم کشتن اژدها را یاد بگیرد. او با کمک مرد دوره‌گرد موفق می‌شود، سر از این مدرسه درآورد. این آشنایی با مدرسه زندگی‌ او را تغییر می‌دهد. پس از ورود به این مدرسه به آن علاقمند می‌شود اما مشکل بزرگش این است که او حتی نمی‌تواند به یک عنکبوت یا مورچه آسیب برساند چه برسد به کشتن اژدهای غول‌پیکر و بی‌رحم. ویگلاف در این مدرسه حوادث خاص و هیجان‌انگیزی را پشت سر می‌گذارد و با شخصیت‌های عجیب و غریبی روبه‌رو می‌شود، او سعی می‌کند با استفاده از قدرت فکر و هوش بالایش، بر تمامی مشکلات و مسائل غلبه کند و پیروز شود.

درباره‌ی کتاب صوتی نحسی روز جمعه سیزدهم:

در کتاب صوتی نحسی روز جمعه سیزدهم (Beware! It's Friday the 13th)، مُردرِد، مدیر طمع‌کار و زورگوی مدرسه، همه چیزهای خوب را برای خود می‌خواهد و به فکر منافع بیشتر خود است. در این داستان دخترهایی به مدرسه آمده‌اند و جهت ثبت‌نام صف کشیده‌اند. هر چقدر دانش آموز بیشتر باشد، طلای بیشتری به مردرد می‌رسد؛ اما مُردرِد ناگهان متوجه می‌شود که اژدهایی نقشه کشیده تا در روز جمعه، سیزدهم، به مدرسه نابودکنندگان اژدها حمله کند. او به دانش‌آموزان مدرسه می‌گوید که چیزهایی پیدا کنند که برایشان شانس می‌آورد و... .

شنیدن کتاب صوتی نحسی روز جمعه سیزدهم به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

شنیدن این کتاب صوتی جذاب و هیجان‌انگیز به نوجوانانی که علاقمند به داستان‌های ماجراجویانه و حیرت‌آور هستند، به شدت پیشنهاد می‌شود.

کیت مک مولان را بیشتر بشناسیم:

کیت مک مولان (Kate McMullan) در سنت لوئیس، میسوری در سال 1974 متولد شد. او زندگی حرفه‌ای خود را در زمینه کاری با شغل شریف معلمی شروع کرد. وی مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در رشته آموزش ابتدایی و از دانشگاه ایالتی اوهایو دریافت کرد. کیت تا به امروز حدود پنجاه جلد کتاب برای کودکان نوشته است. از جمله دیگر آثار کیت مک مولان می‌توان به انتقام بانو اژدها، سنگ سیاه‌چال، تربیت اژدها در 97 مرحله، شاگرد جدید مدرسه، یک روز با شوالیه، گردش علمی در غبار مرگبار، پیرترین اژدهای جهان و... اشاره نمود.

در قسمتی از کتاب صوتی نحسی روز جمعه سیزدهم می‌شنویم:

مردرد فریاد زد: دخترا خوش آمدید، من مردرد شگفت‌انگیز مدیر مدرسه‌ی نابودکنندگان اژده‌ها هستم.
به سرعت به سمت دروازده گام برداشت. شنل بنفش رنگش روی هوا موج می‌زد.
مردرد: و شما...
دختر مو سرخ اعلام کرد: شاهزاده خانم هستیم.
مردرد تشر زد، هیچ‌وقت حرفم رو قطع نکن، بعد یکی از ابروهای پرپشتش رو بالا برد و گفت: گقتی شاهزاده خانم؟
گوئندولین گفت: بله من شاهزاده خانم گوئندولین از دهان شویستون هستم.
اریکا گفت: وای بر ما...

 ۲ ساعت و ۲ دقیقه، ۱۲۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۹ دقیقه
فصل اول
۱۰ دقیقه
فصل دوم
۱۱ دقیقه
فصل سوم
۱۱ دقیقه
فصل چهارم
۹ دقیقه
فصل پنجم
۱۰ دقیقه
فصل ششم
۱۰ دقیقه
فصل هفتم
۱۱ دقیقه
فصل هشتم
۷ دقیقه
فصل نهم
۷ دقیقه
فصل دهم
۱۱ دقیقه
فصل یازدهم
۱۷ دقیقه
فصل دوازدهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی نحسی روز جمعه سیزدهم

برای دانلود کتاب صوتی نحسی روز جمعه سیزدهم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  نحسی روز جمعه سیزدهم

نظرات کتاب صوتی نحسی روز جمعه سیزدهم

ستایش حسنی
۱۳۹۹/۹/۱۷
عالییییییییییییییییییی ییی بوددددد🥰❤️😍😘❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🥰🧜🏻‌😋
maryam nouri
۱۳۹۹/۱۲/۱۱
من همه کتاب هاشوگوش دادم همش عالی😉😁
باران نوری
۱۳۹۹/۱۰/۶
بسیار خوب وعالی بود
مشاهد همه نظرات (۳)