دانلود کتاب صوتی نفر بعدی‌ای که در بهشت ملاقات می‌کنید


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نفر بعدی‌ای که در بهشت ملاقات می‌کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی نفر بعدی‌ای که در بهشت ملاقات می‌کنید

میچ آلبوم در کتاب صوتی نفر بعدی‌ای که در بهشت ملاقات می‌کنید که در حقیقت ادامه رمان پنج نفری که در بهشت ملاقات می‌کنید است، تصور شما را از دنیای بعد از مرگ تغییر می‌دهد و دیدگاه و تصویر جدیدی از زندگی در این دنیا را برای شما به نمایش می‌گذارد. این کتاب یکی از پرفروش‌ترین آثار در فهرست نیویورک‌تایمز بوده است.

رمان نفر بعدی‌ای که در بهشت ملاقات می‌کنید (The next person you meet in heaven) که از کتاب‌های پرفروش سال 2018 است، یک پیچ و تاب هیجان‌انگیز و هوشمندانه دارد. در این کتاب صوتی میچ آلبوم (Mitch Albom) داستان تجدید دیدار ادی آسمانی با آنی – دختر کوچکی که او روی زمین نجاتش داد – را به تصویر می‌کشد و در این بین از نحوه برخورد زندگی و مرگ ما در آن سخن می‌گوید. 15 سال قبل، با انتشار رمان معروف پنج نفری که در بهشت ملاقات می‌کنید، تمامی خوانندگان این رمان عاشق و دوست‌دار ادی کهنه‌سربازی شدند که مکانیک‌کار ماشین‌های یک پارک بازی بود و در حین نجات دادن یک دختر جوان به نام آنی از دنیا رفت.

سفر ادی به بهشت به او این درس را داد که همه زندگی‌ها به تنهایی دارای اهمیت هستند. در این دنباله جذاب، میچ آلبوم داستان آنی دختر نجات‌یافته را روایت می‌کند. حادثه‌ای که موجب کشته شدن ادی شده بود، تأثیر بسیاری بر روی آنی بر جای می‌گذارد. این حادثه دست چپش را از او گرفت و نیاز به جراحی پیدا کرد. او آسیب‌دیده، زخمی و ناتوان مدام آن اتفاق را یادآوری می‌کند، چرا که زندگی آنی برای همیشه از طریق مادرش تغییر پیدا کرده است.

آنی نمی‌تواند با هم‌سن‌وسال‌های خود ارتباط خوبی داشته باشد و مغلوب چیزی شده که نمی‌تواند آن را به یاد بیاورد، آنی برای اینکه در جامعه مورد پذیرش قرار بگیرد بسیار می‌کوشد. هنگامی که او به عنوان یک دختر جوان با عشق زمان کودکی‌اش پائولو وارد ارتباط می‌شود، خیال می‌کند که بالاخره شادی به او رو کرده است.

داستان آنی از پایان آغاز می‌شود، با سقوط ناگهانی از آسمان. آنی که جوان بود، هیچ‌گاه به پایان و هیچ‌وقت به بهشت فکر نکرد. با این حال تمامی پایان‌ها خود نیز شروعی هستند و بهشت همیشه به شما فکر می‌کند.

آنی در زمان مرگش لاغر و بلندقد، با موهای مجعد بلند شکلاتی، آرنج و شانه‌های برآمده بود و پوستی که هنگام خجالت اطراف گردنش قرمز می‌شد. او چشمانی درخشان به رنگ سبز زیتونی روشن داشت و صورت مهربان و کشیده‌ای که همکارانش در توصیف او از جمله «زنی زیبا در لحظه برخورد» استفاده می‌کردند.

آنی در یک بیمارستان در نزدیکی خانه‌اش به عنوان پرستار فعالیت می‌کرد. او در اغلب اوقات روپوش آبی‌رنگ و کفش‌های اسپرت می‌پوشید. در همین بیمارستان بود که بعد از یک حادثه وحشتناک و کمتر از یک ماه مانده به تولد 31 سالگی‌اش از دنیا رفت.

آنی در زمان کودکی یک بار از مرگ نجات یافته بود، در حادثه‌ای در مکانی به نام روبی پیر، در یک شهربازی اقیانوسی خاکستری. تعدادی از افراد عقیده داشتند نجات او شبیه به معجزه بود. از همین رو شاید او از آنچه که باید هم پیرتر بود.

میچ آلبوم این داستان عاطفی را در حالی با چرخشی بسیار غیرمنتظره پیچیده می‌کند که آنی آموخته‌هایش را درباره معنا و ارزش زندگی و مرگ دریافت کرده است. حتماً هنگام شنیدن این رمان دستمالی برای پاک کردن اشک‌هایتان کنار خود بگذارید!

با میچ آلبوم بیشتر آشنا شویم:

میچ آلبوم نویسنده، روزنامه‌نگار، نمایش‌نامه‌نویس، فیلم‌نامه‌نویس، مجری رادیو و تلویزیون و نوازنده در 23 می‌سال 1958 در نیوجرسی آمریکا متولد شد. شهرت او شاید بیشتر به خاطر داستان‌های الهام‌بخش و مسائلی باشد که با کتاب‌ها، نمایش‌نامه‌ها و فیلم‌هایش پیوند خورده است.

بیشترین ژانری که او در آن فعالیت می‌کند ادبیات داستانی جوانان است. فعالیت نویسندگی او در سال 1995 و پس از دیدار با موری شوارتز شروع شد. موری استاد سابق میچ آلبوم بود و ملاقات‌های او با استادش منجر به آفرینش کتاب معروف و پرفروش سه‌شنبه‌ها با موری شد. آثار او بیش از 40 میلیون نسخه به فروش رفته و به 42 زبان زنده دنیا ترجمه شده است.

از دیگر کتاب‌های او می‌توان به کمی ایمان داشته باش، زمان‌دار، تارهای جادویی فرانکی پرستو، نخستین تماس تلفنی از بهشت، برای یک روز دیگر، سه‌شنبه‌ها با موری و... اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی نفر بعدی‌ای که در بهشت ملاقات می‌کنید می‌شنویم:

آنی به نجوا گفت: «مامان!»

صورت مادرش همه آسمان را پر کرده بود. هر کجا آنی نگاه می‌کرد، صورت مادرش بود. آنی متوجه شد گفتن کلمه «مامان» چقدر برایش عادی بود و با این حال چه مدت زمان طولانی‌ای گذشته بود از زمانی که این کلمه بر زبانش جاری شده بود.

مادرش گفت: «سلام فرشته.» و این عبارتی بود که وقتی آنی بچه بود به کار می‌برد. گویی صدایش به گوش‌های آنی فشار می‌آورد.

- «واقعاً خودتی؟»

- «بله آنی.»

- «ما تو بهشتیم؟»

- «بله آنی.»

- «تو هم از همه این مراحل گذشتی؟ پنج نفر و... »

- «آنی!»

- «بله؟»

- «باقی بدنت کجاست؟»

آنی به میان‌تنه خالی خودش که حالا از زیر ژاکتش دیده می‌شد نگاه کرد. صدایش مرتعش شد: «من یه اشتباهی کردم مامان. یه حادثه اتفاق افتاد. یه تصادف. پالو. می‌خواستم پالو رو نجات بدم. پالو رو یادته؟ تو مدرسه با هم بودیم. ما با هم ازدواج کردیم. فقط یه شب با هم بودیم. بعد با هم سوار بالن شدیم. تقصیر من بود.» آنی حرفش را قطع کرد و سرش پایین افتاد. انگار بار همه داستان روی سر او بود.

 ۵ ساعت و ۴۵ دقیقه، ۳۳۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
شناسنامه
۱ دقیقه
تقدیم
۲ دقیقه
یادداشتی از نویسنده
۱۶ دقیقه
پایان - بخش اول
۱۸ دقیقه
پایان - بخش دوم
۱۷ دقیقه
پایان - بخش سوم
۱۸ دقیقه
سفر
۱۲ دقیقه
اولین کسی که آنی در بهشت ملاقات می‌‏کند
۲۵ دقیقه
درس اول
۵ دقیقه
ابدیت بعدی
۲۳ دقیقه
دومین کسی که آنی در بهشت ملاقات می‌‏کند
۶ دقیقه
از آنی اشتباهی سر می‌زند
۱۵ دقیقه
درس دوم
۱۵ دقیقه
ابدیت بعدی
۱۶ دقیقه
سومین نفری که آنی در بهشت ملاقات می‌کند
۱۴ دقیقه
از آنی اشتباهی سر می‌‏زند - بخش اول
۱۶ دقیقه
از آنی اشتباهی سر می‌‏زند - بخش دوم
۱۱ دقیقه
درس سوم
۲۵ دقیقه
از آنی اشتباهی سر می‌‏زند
۷ دقیقه
ابدیت بعدی
۱۵ دقیقه
چهارمین نفری که آنی در بهشت ملاقات می‌‏‌کند
۸ دقیقه
از آنی اشتباهی سر می‌‏زند
۲۰ دقیقه
درس چهارم
۶ دقیقه
ابدیت نهایی
۱۵ دقیقه
پنجمین نفری که آنی در بهشت ملاقات می‌کند
۸ دقیقه
درس پنجم
۱۱ دقیقه
ختم کلام

راهنمای دانلود کتاب صوتی نفر بعدی‌ای که در بهشت ملاقات می‌کنید

برای دانلود کتاب صوتی نفر بعدی‌ای که در بهشت ملاقات می‌کنید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  نفر بعدی‌ای که در بهشت ملاقات می‌کنید

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.
علی رضا قطبی
۱۳۹۹/۱۰/۸
به نظر من کتاب خوبی بود
Saahar M
۱۳۹۹/۵/۳۱
این کتاب دید قشنگ تری نسبت به مرگ به آدم میده و از تاثیر عملکرد ادما روی زندگی هم صحبت میکنه که برای من جالب بود. از همه چی عالی تر این بود که هرشخصیتی گوینده و یا صدای متفاوت و متناسب با خودش رو داره. بچه، مرد، زن و این باعث میشه داستان خیلی جذاب تر بشه.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)