دانلود کتاب صوتی نه بشنو و ثروتمند شو


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نه بشنو و ثروتمند شو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی نه بشنو و ثروتمند شو

نه بشنوید و موفق شوید! این درسی است که کتاب صوتی نه بشنو و ثروتمند شو نوشته‌ی ریچارد فنتون و آندریا والتز به شما خواهد آموخت؛ اینکه برای رسیدن به اهداف خود و فروش بیشتر در کسب‌وکارتان باید «نه‌»های زیادی را در طول مسیر بشنوید و با برنامه‌ریزی دقیق از آن‌ها عبور کنید.

درباره کتاب صوتی نه بشنو و ثروتمند شو:

فروشنده بیست و هشت ساله دستگاه کپی، اریک جیمز براتون چهار روز به یاد ماندنی و عجیب را خواهد گذراند و قرار است که در کتاب صوتی نه بشنو و ثروتمند شو (Go for No! Yes is the Destination, No is How You Get There) روایتی فوق العاده از چگونگی رسیدن به موفقیت را بشنوید و آن را در زندگی شخصی و شغلی خود به کار گیرید.

در این کتاب، قبل از پایان هفته اریک از جیمز یاد می‌گیرید:

- چه عملکردی برای 90 درصد تمام فروشندگان جهان لازم و راهگشاست.
- پنج سطح شکست خوردن و چگونگی مواجهه و پیشرفت با آن‌ها.
- چگونه می‌توان شکست‌های گذشته را به سرعت پشت سر گذاشت و سپس حرکت کرد.
- تغییر در نحوه تفکر، زندگی و فروش او برای همیشه.
- اینکه قدرتمندترین کلمه در جهان بله نیست! و دیگر خودتان حتما حدس می‌زنید که آن کلمه چیست.

ریچارد فنتون و آندریا والتز را بیشتر بشناسیم:

اگر بخواهید آثاری از نویسندگان و سخنرانان حرفه‌ای در حوزه موفقیت در کسب‌وکار و خودسازی بخوانید و بشنوید، کتاب‌های ریچارد فنتون (Richard Fenton) و آندریا والتز (Andrea Waltz) گزینه مناسبی برای شما خواهند بود. این دو که نویسنده کتاب مشهور نه بشنو و ثروتمند شو هستند، همواره در نوشته‌ها و سخنرانی‌هایشان مخاطبان خود را به داشتن شجاعت و نه گفتن علیه مشکلات و شکست‌های زندگی تشویق می‌کنند و در حوزه روانشناسی موفقیت افرادی باتجربه به حساب می‌آیند.

نکوداشت‌های کتاب صوتی نه بشنو و ثروتمند شو:

- این کتاب را بخوانید! هرچه الان می‌خوانید را زمین بگذارید، یک نفس عمیق بکشید و این کتاب را بخوانید. طولی نمی‌کشد اما ممکن است زندگی شما را تغییر دهد. با خواندن ده‌ها کتاب در زمینه رهبری، فروش، انگیزه و تجارت من هوادار این کتاب شده‌ام. این کتاب را به شدت توصیه می‌کنم. (لیست استیون، کارآفرین)

- اگر جدی هستید که تعریفی دقیق از موفقیت داشته باشید و آن را عملی کنید، کتاب نه شنیدن؛ نردبان موفقیت را به کتابخانه خانه‌تان اضافه کنید. ایده‌های به اشتراک گذاشته شده در کتاب بسیار عالی هستند و قالب داستانی بی نظیری که کتاب در آن نوشته شده، خواندن آن را لذت بخش کرده است. (جاش هندز، نویسنده آمریکایی)

- کتاب نه بشنو و ثروتمند شو را بخوانید، تمرین کنید و بر آن مسلط شوید. با گذشت زمان، موفقیت زیادی کسب خواهید کرد به طوری که مردم شروع به پرسیدن از شما می‌کنند که چطور اینقدر خوش شانس هستید و چرا به نظر می‌رسد هر کاری که شما انجام می‌دهید یک موفقیت است. (ست چرپاک نویسنده، فیلسوف، کارآفرین)

کتاب صوتی نه بشنو و ثروتمند شو به چه کسانی توصیه می‌شود:

اگر از فعالان حوزه فروش و بازاریاب هستید و به صورت کلی دوست دارید که کسب‌وکار خودتان را داشته باشید و آن را گسترش بدهید، این کتاب جذاب برای شما مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی نه بشنو و ثروتمند شو می‌شنویم:

صبح به نیمه رسیده بود که بیدار شدم. خورشید مستقیم به صورتم می‌تابید و به شدت احساس گرسنگی می‌کردم. در شیشه‌ای را باز کردم. صدای آواز خواندن کسی از طبقه پایین به گوشم می‌رسید. گفتم: الین تویی؟ هیچ جوابی دریافت نکردم. به دنبال صدا، از راه‌پله مارپیچی بزرگی به طبقه پایین رفتم. از یک راهروی بزرگ و مرمری گذشتم و به یک آشپزخانه خیلی شیک و بزرگی رسیدم. زنی را آنجا دیدم که بدون شک همسرم نبود. سنش از الین بیشتر بود. اندامش چاق و لباس سفید خدمتکارها را به تن داشت. گفتم: ببخشید! با شنیدن صدایم ترسید و سریعا به سمتم برگشت. بشقاب سرامیکی بزرگی که در دستش بود و افتاد و تکه تکه شد.

 ۲ ساعت و ۳۵ دقیقه، ۲۳۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۴۵۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲ دقیقه
مقدمه
۱۲ دقیقه
بخش اول
۱۰ دقیقه
بخش دوم
۱۳ دقیقه
بخش سوم
۱۰ دقیقه
بخش چهارم
۱۳ دقیقه
بخش پنجم
۱۲ دقیقه
بخش ششم
۱۴ دقیقه
بخش هفتم
۱۱ دقیقه
بخش هشتم
۱۶ دقیقه
بخش نهم
۱۳ دقیقه
بخش دهم
۱۳ دقیقه
بخش یازدهم
۱۶ دقیقه
بخش پایانی

راهنمای دانلود کتاب صوتی نه بشنو و ثروتمند شو

برای دانلود کتاب صوتی نه بشنو و ثروتمند شو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  نه بشنو و ثروتمند شو
سینا سهیلی
۱۳۹۹/۸/۱۸
هم باید تعریف کنم هم باید انتقاد کنم، کتاب خوبیه و مجری هم خوب اما تنظیم افتضاح و موزیک‌های زیر صدای گوش خراش و اضافه
Mahtab Yarahmadi
۱۳۹۹/۱۰/۱۵
کتاب صوتی جالبی است
S-ayoub Soltani
۱۳۹۹/۹/۳۰
خوب بود میشد بهتر باشه، سپاس از شما
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)