دانلود کتاب صوتی نکاتی درباره سفر با قطار، اتوبوس و کشتی و اقامت در مکان‌های مختلف


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نکاتی درباره سفر با قطار، اتوبوس و کشتی و اقامت در مکان‌های مختلف و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی نکاتی درباره سفر با قطار، اتوبوس و کشتی و اقامت در مکان‌های مختلف

کتاب صوتی نکاتی درباره سفر با قطار، اتوبوس و کشتی و اقامت در مکان‌های مختلف نوشته امیلی پست، پگی پست، آنا پست و دانیل پست‌سنینگ یکی از جلدهای مجموعه راهنمای جامع آداب معاشرت است و جزئیات و نکات جالبی درباره سفر با این وسایل را مطرح می‌کند که شاید تا به حال به آن توجهی نکرده باشید.

امیلی پست (Emily Post) در این کتاب به طور تخصصی و با ریز جزئیات به بخشی از آدابی می‌پردازد که لازم است در سفرهای این چنینی و اقامت در مکان‌های مختلف رعایت کنید. او در کتاب‌های مجموعه آداب معاشرت به صورت جامع آداب و نکاتی که باید در ارتباط با جمع‌های مختلف بدانید را یادآور می‌شود.

همه شما حتی برای یک بار هم که شده سفر با قطار، اتوبوس یا حتی کشتی را تجربه کرده‌اید. شاید در ابتدا تصور کنید سفرهای این چنینی نیاز به آمادگی خاصی ندارند و بسیار معمولی به شمار می‌روند، اما بهتر است بدانید برای تجربه یک سفر خوب همراه با آسایش و آرامش، دانستن بعضی موارد و نکات مربوط به سفر، ضروری است.

با مجموعه کتاب‌های فست‌بوک با مدت زمان کوتاه 20 دقیقه‌ و حتی کمی کمتر، شما می‌توانید در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی کنید و گزیده‌ای از بخش‌های مهم کتاب اصلی را در اختیار داشته باشید. با استفاده از فست‌بوک‌ها شما از اطلاعات مفید و مختصر در زمانی کوتاه بهره‌مند می‌شوید.

در بخشی از کتاب صوتی نکاتی درباره سفر با قطار، اتوبوس و کشتی و اقامت در مکان‌های مختلف می‌شنویم:

صندلی همه قطارها و اتوبوس‌ها قابل رزرو کردن نیست ولی وقتی در آغاز سفر صندلی را انتخاب کردید آن صندلی تا پایان متعلق به شما خواهد بود. بهتر است وقتی برای رفتن به توالت صندلی‌تان را ترک می‌کنید یا وقتی از اتوبوس پیاده می‌شوید روزنامه یا مجله‌ای را روی صندلی قرار دهید تا نشان دهید که صندلی اشغال شده است. ساکتان را به این منظور که مسافر دیگری نتواند از صندلی کنارتان استفاده کند روی آن قرار ندهید. شاید ساعت‌ها کنار کسی بنشینید، از این رو کمی خوش‌وبش با او بد نیست ولی تا وقتی مطمئن نشده‌اید کسی به حرف زدن علاقه دارد با او گپ نزنید.

 ۲۱ دقیقه، ۳۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۱ دقیقه
نکاتی درباره‌ی سفر با قطار، اتوبوس و کشتی و اقامت در مکان‌های مختلف

راهنمای دانلود کتاب صوتی نکاتی درباره سفر با قطار، اتوبوس و کشتی و اقامت در مکان‌های مختلف

برای دانلود کتاب صوتی نکاتی درباره سفر با قطار، اتوبوس و کشتی و اقامت در مکان‌های مختلف و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  نکاتی درباره سفر با قطار، اتوبوس و کشتی و اقامت در مکان‌های مختلف