دانلود کتاب صوتی نکاتی که باید درباره سفرهای جاده‌ای و هوایی بدانیم


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی نکاتی که باید درباره سفرهای جاده‌ای و هوایی بدانیم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی نکاتی که باید درباره سفرهای جاده‌ای و هوایی بدانیم

کتاب صوتی نکاتی که باید درباره سفرهای جاده‌ای و هوایی بدانیم نوشته امیلی پست، پگی پست، آنا پست و دانیل پست سنینگ که یکی از جلدهای مجموعه راهنمای جامع آداب معاشرت است، به جزئیات و مواردی اشاره می‌کند که لازم است در این نوع سفرها بدانیم و به کار ببریم.

بسیاری از ما حتی برای یک بار هم که شده سفر با هواپیما و یا اتوبوس را تجربه کرده‌ایم. ممکن است در نگاه اول این نوع از سفرها نیازی به آمادگی و یا آگاهی خاصی نداشته باشند و بسیار عادی و معمولی به نظر برسند، اما خوب است بدانید برای اینکه سفری همراه با آرامش و رضایت و آسایش داشته باشید، نباید از دانستن و رعایت بعضی نکات غافل شوید.

امیلی پست (Emily Post) در این کتاب به صورت کامل و تخصصی و همراه با جزئیات، نکاتی از آداب معاشرت که باید هنگام سفرهای جاده‌ای و هوایی بدانیم و رعایت کنیم را یادآور می‌شود.

با مجموعه کتاب‌های فست‌بوک با مدت زمان کوتاه 20 دقیقه‌ و حتی کمی کمتر، شما می‌توانید در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی کنید و گزیده‌ای از بخش‌های مهم کتاب اصلی را در اختیار داشته باشید. با استفاده از فست‌بوک‌ها شما از اطلاعات مفید و مختصر در زمانی کوتاه بهره‌مند می‌شوید.

در بخشی از کتاب صوتی نکاتی که باید درباره سفرهای جاده‌ای و هوایی بدانیم می‌شنویم:

یکی از کارهای عاقلانه‌ای که می‌توانید انجام دهید این است: یک کپی از بلیط، نام و تلفن هتل را تهیه کنید و نزد خانواده یا کسی که به آن نیاز خواهد داشت بگذارید. برای اینکه حداکثر بهره را از سفر خود ببرید تا جایی که می‌توانید درباره آداب و رسوم جاهایی که از آن دیدن می‌کنید اطلاعات کسب کنید. این کار را می‌توانید با مراجعه به کتابخانه محل یا اینترنت انجام دهید. جلوتر از سفر و به دقت برنامه‌ریزی کنید و کپی و تأیید شماره‌های رزرو و قراردادها را همراه داشته باشید. با مسئولان رزرو و آژانس‌های مسافرتی با ادب و احترام برخورد کنید. همه جزئیات ضروری را از پیش آماده کنید تا وقت خودتان و آن‌ها را تلف نکنید.

 ۲۴ دقیقه، ۲۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۴ دقیقه
نکاتی که باید درباره سفرهای جاده‌ای و هوایی بدانیم

راهنمای دانلود کتاب صوتی نکاتی که باید درباره سفرهای جاده‌ای و هوایی بدانیم

برای دانلود کتاب صوتی نکاتی که باید درباره سفرهای جاده‌ای و هوایی بدانیم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  نکاتی که باید درباره سفرهای جاده‌ای و هوایی بدانیم