دانلود کتاب صوتی هدیه‌ای برای آفتابگردان

  • از: سید محسن حسینی
  • ناشر صوتی: شیما
  • ۵ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی هدیه‌ای برای آفتابگردان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هدیه‌ای برای آفتابگردان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی هدیه‌ای برای آفتابگردان

کتاب صوتی هدیه‌ای برای آفتابگردان نوشته سید محسن حسینی، درباره‌ی دختری به نام شیرین است که هر روز کنار باغچه‌ی حیاط‌شان می‌نشست و با گل آفتابگردان حرف می‌زد. اما آفتابگردان به حرف‌های شیرین گوش نمی‌داد و حتی به او نگاه هم نمی‌کرد؛ چون از صبح تا غروب کارش این بود که آفتاب را تعقیب کند و فقط با او حرف بزند. این کتاب برای کودکان گروه سنی «ب» و «ج» مناسب است.

داستان‌ها مهارت‌های فردی و اجتماعی را به کودکان آموزش می‌دهند. قصه گفتن برای بچه‌ها باعث برقراری ارتباط عاطفی بین کودک و والدین شده و علاوه بر کمک به خواب او، جنبه‌های خلاقیت را از سنین پایین در او تقویت می‌کند. پژوهش‌های مربوط به اعصاب حاکی از آن هستند که کودکان با برقراری ارتباط کلامی بین والدین یا پرستار از طریق قصه‌گویی، مطالب بسیار زیادی می‌آموزند. شنیدن و خواندن کتاب‌های داستان حاوی پندهای اخلاقی، به هنگام خواب موجب ارتقای ارزش‌های اخلاقی در کودکان می‌شود.

 ۱۱ دقیقه، ۱۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
هدیه‌ای برای آفتابگردان

راهنمای دانلود کتاب صوتی هدیه‌ای برای آفتابگردان

برای دانلود کتاب صوتی هدیه‌ای برای آفتابگردان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  هدیه‌ای برای آفتابگردان