دانلود کتاب صوتی هرگز سازش نکنید؛ طوری مذاکره کنید که انگار زندگی‌تان به آن بستگی دارد!

  • از: کریس واس، شهلا ثریاصفت
  • ناشر صوتی: نشر نوین
  • ۱۷۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی هرگز سازش نکنید؛ طوری مذاکره کنید که انگار زندگی‌تان به آن بستگی دارد! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هرگز سازش نکنید؛ طوری مذاکره کنید که انگار زندگی‌تان به آن بستگی دارد! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی هرگز سازش نکنید؛ طوری مذاکره کنید که انگار زندگی‌تان به آن بستگی دارد!

کتاب صوتی هرگز سازش نکنید؛ طوری مذاکره کنید که انگار زندگی‌تان به آن بستگی دارد! نوشته‌ی کریس واس، از جمله کتاب‌های پرفروش نیویورک تایمز، به شما یاد می‌دهد که کنترل مکالماتی را که به زندگی و کارتان مربوط هست به دست آورید.

با خواندن کتاب صوتی هرگز سازش نکنید (Never Split The Diffrences)، یاد خواهید گرفت که چگونه با استفاده از داشتن درک عمیقی از روانشناسی انسان، ماشین را با قیمت پایین‌تری بخرید، حقوقتان را افزایش دهید و کاری کنید کودکتان در زمان مقرری بخوابد.

کریس واس (Chris Voss) در این کتاب صوتی، از تجارب کاری که در بیش از دو دهه در دفتر تحقیقات فدرال (FBI) کسب کرده‌، بهره گرفته‌ تا جوهره اصول و شیوه‌هایی را که برای رسیدن به روش جدید و هیجان‌‌انگیز کنونی به کار برده‌ در اختیار شما قرار دهد تا برای خلع سلاح، نفوذ و تسلیم شدن طرف مقابل‌تان در هر مذاکره‌ای استفاده کنید. همچنین به شیوه‌ای انجام می‌شود که طرف مقابل آن را تصدیق می‌کند.

اولین قدم برای دستیابی به تسلط در مذاکرات روزانه، این است که بر بیزاری‌ که از مذاکره دارید غلبه کنید. لازم نیست که آن را دوست داشته باشید؛ فقط لازم است که درک کنید جهان چگونه عمل می‌کند. مذاکره به این معنا نیست که زورگویی کنید و یا دیگران را سرکوب کنید. صرفا به این معنی است که بازی هیجانی که جامعه بشری برای آن تنظیم شده است را انجام دهید. در این جهان، هر چه را که بخواهید به دست می‌آورید. فقط باید به درستی درخواست کنید. بنابراین برای طلب حقتان، چیزی را بخواهید که فکر می‌کنید درست است.

بنابراین موضوع اصلی کتاب صوتی هرگز سازش نکنید، این است که شما را آماده پذیرش مذاکره کند و به شما یاد دهد که چطور به شیوه کاملا روان‌آگاهانه‌ای چیزی را که می‌خواهید به دست بیاورید. یاد خواهید گرفت که از احساسات، غرایز و بینش خود در هر نوع مواجهه‌ای استفاده کنید، تا ارتباط بهتری با دیگران برقرار کنید، آنها را تحت تاثیر قرار دهید و به چیزهای بیشتری دست یابید.

هر فصل این کتاب صوتی با داستان کوتاهی در مورد مذاکره با گروگان‌گیران شروع می‌شود، که سپس به منظور توضیح شیوه‌هایی که موثر واقع شدند و شیوه‌هایی که شکست خوردند، آن داستان کالبد شکافی می‌‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی هرگز سازش نکنید؛ طوری مذاکره کنید که انگار زندگی‌تان به آن بستگی دارد! می‌شنویم:

هر بینش روانی و اطلاعات جدیدی که فاش می‌شود، مذاکره را یک گام به جلو می‌برد و اجازه می‌دهد تا یکی از فرضیه‌های محتمل را به خاطر دیگری کنار بگذارید. شما باید با طرز فکرِ کشف، در این فرآیند درگیر شوید. هدف اصلی شما باید این باشد که تا جایی که امکان دارد اطلاعات را استخراج و نظاره کنید. و این یکی از دلایلی است که باعث می‌شود افراد بسیار باهوش اغلب در مذاکرات مشکل داشته باشند. آن‌ها بسیار باهوش هستند و فکر می‌کنند که چیز جدیدی برای کشف کردن وجود ندارد، چرا که آن‌ها به همه‌چیز واقفند.

 ۱۱ ساعت و ۳۰ دقیقه، ۶۳۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۶۴ دقیقه
فصل 1: قوانین جدید
۷۲ دقیقه
فصل 2: آینه باشید
۷۳ دقیقه
فصل 3: فقط دردشان را احساس نکنید، بلکه به آن برچسب بزنید
۶۱ دقیقه
فصل 4: مراقب «بله» گفتن باشید، در «نه» گفتن استاد شوید
۴۵ دقیقه
فصل 5: شرایط لازم برای دو کلمه‌ی متحول‌کننده‌ی مذاکرات را بوجود آورید
۷۸ دقیقه
فصل 6: واقعیت آن‌ها را دستکاری کنید
۵۸ دقیقه
فصل 7: توهم کنترل ایجاد کنید
۶۷ دقیقه
فصل 8: اجرای توافق را تضمین کنید
۶۸ دقیقه
فصل 9: حسابی چانه بزنید
۸۵ دقیقه
فصل 10: قوی سیاه را پیدا کنید
۲۰ دقیقه
پیوست: برنامه «یک صفحه‌ای» مذاکره را آماده کنید

راهنمای دانلود کتاب صوتی هرگز سازش نکنید؛ طوری مذاکره کنید که انگار زندگی‌تان به آن بستگی دارد!

برای دانلود کتاب صوتی هرگز سازش نکنید؛ طوری مذاکره کنید که انگار زندگی‌تان به آن بستگی دارد! و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  هرگز سازش نکنید؛ طوری مذاکره کنید که انگار زندگی‌تان به آن بستگی دارد!

نظرات کتاب صوتی هرگز سازش نکنید؛ طوری مذاکره کنید که انگار زندگی‌تان به آن بستگی دارد!

Ali Haeri
۱۳۹۸/۴/۲
کتاب فوق العاده ایست اما سوالاتی مطرح کرده‌ایدبیشتر بدرد ناشر ومولف اثر میخوره برای ثبت دیدگاه چندان کمکی درجهت بهبود rah book reader نمی‌کند بنظرم اگردررابطه با ترجمه و مهارت راوی ثبت دیدگاه مینمودید حتما متوجه این امر می‌شدید که نه تنها ترجمه آن تخصصی نیست بلکه راوی آن حتی سواد و فهم آن را ندارد که فرق بین قوی سیاه که یک پرنده است نه gavie siah. “قوی (پرنده) و قوی (قوت) “ این نشاندهنده آن است که حتی زحمت نظارت بر کیفیت محصولتونو بخود ندادین چه برسه به بازنگریو ارتقاء سطح اونو
H Moosavipoor
۱۳۹۷/۴/۲۸
کتاب از نظر محتوا بسیار غنی و کاربردی نگارش شده اما متاسفانه گوینده از سطح ابتدایی هم پایین تره کاش کتابراه این گونه کتاب‌های با ارزش رو به کسانی بده بخونن که کار بلدن و باعث بشه ارزش کار صوتی هم مثل کتاب بالا بره از هزینه هم ترسی نداشته باشه این اثر عالی مشتری خودش رو داره.
سین ب
۱۳۹۸/۱/۱۶
این از اون کتابهایی هست که وقتی خوندیش باید بگردی دنبال نسخه چاپیش. پیشنهاد می‌کنم این کتاب ارزشمند رو با کتاب چگونه با هر کسی صحبت‌کنیم از خانم لیل لوندز با ترجمه آقای مهدی قراچه داغی مطالعه کنید. هر دو کتاب رو از کتابراه خریدم. یکیش متنی بود یکیش صوتی و به این نتیجه رسیدم نسخه چاپیه هر دو رو باید هر کسی که دنبال برتری در مذاکره و فروش حرفه‌ای هست داشته باشه.
مشاهد همه نظرات (۱۰۴)