معرفی و دانلود کتاب صوتی هفت پدربزرگ و مادربزرگ سیلاس

عکس جلد کتاب صوتی هفت پدربزرگ و مادربزرگ سیلاس
قیمت:
۳۵۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هفت پدربزرگ و مادربزرگ سیلاس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هفت پدربزرگ و مادربزرگ سیلاس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی هفت پدربزرگ و مادربزرگ سیلاس

کتاب صوتی هفت پدربزرگ و مادربزرگ سیلاس نوشته‌ی آنیتا هوراکس، قصه‌ی پسربچه‌ای را به تصویر می‌کشد که والدینش به ماموریت کاری رفته‌اند و تمامی پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌‌هایش او را به خانه‌شان دعوت کرده‌اند اما او نمی‌داند کدام را انتخاب کند تا دیگری ناراحت نشود!

موضوع کتاب صوتی هفت پدربزرگ و مادربزرگ سیلاس (Silas’ Seven Grandparents) چیست؟

سیلاس پسر کوچکی است که هفت پدربزرگ و مادربزرگ دارد که همگی خصوصیات اخلاقی متفاوتی دارند اما وجه اشتراکشان این است که نوه‌ی خود را دوست دارند و دلشان می‌خواهد که با او وقت بگذرانند. سیلاس هم همین طور است و با تک تک آن‌ها کلی عکس و خاطره دارد؛ پدربزرگ و مادربزرگ مادری‌اش، پدربزرگ و مادربزرگِ مادرش، پدربزرگ و مادربزرگ پدری‌اش و مادربزرگِ پدرش!

یک روز والدین سیلاس به یک سفر کاری می‌روند و تمامی آن‌ها از سیلاس دعوت می‌کنند که پیش آن‌ها بماند. با این حال، یک نوه نمی‌تواند همزمان با هفت پدربزرگ و مادربزرگ متفاوت باشد! او چگونه می‌تواند بدون آسیب رساندن به احساسات آن‌ها، یکی را انتخاب کند؟ اما سیلاس ایده‌ی خوبی ارائه می‌دهد که باعث می‌شود همه احساس راحتی و خوشحالی کنند.

کتاب صوتی هفت پدربزرگ و مادربزرگ سیلاس مناسب چه کسانی است؟

آنیتا هوراکس (Anita Horrocks) در این داستان به کودکان 4 تا 8 سال آموزش می‌دهد تا مراعات حال و احساسات پدربزرگ و مادربزرگ‌هایشان را بکنند و آن‌ها را دوست بدارند.

در بخشی از کتاب صوتی هفت پدربزرگ و مادربزرگ سیلاس می‌شنویم:

سالی یک بار توی تعطیلات ماه جولای، هفت پدربزرگ و مادربزرگ سیلاس اون رو به نوبت با خودشون برای تفریح به مسافرت می‌بردن. دوتاشون اون رو با خودشون به دل طبیعت می‌بردن تا کمپ بزنن، 2 نفر اون رو با خودشون به مسابقات نمایش سگ‌ها می‌بردن، دوتاشون به موزه‌ی ماقبل تاریخ و دایناسورها می‌رفتن و یک نفر دیگه هم اون رو با خودش به شهربازی می‌برد.

ولی یک وقت‌هایی سیلاس نمی‌تونست پابه‌پای هر هفت نفرشون، باهاشون همه‌جا بره و با خودش فکر می‌کرد: «هرچی باشه من فقط یک پسربچه‌ی کوچیکم.»
و زمان‌هایی که پدر و مادرش تصمیم می‌گرفتن برای ماموریت‌های کاری چند روزی به سفر برن، پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌های سیلاس ازش دعوت می‌کردن که به خونه‌هاشون بره و پیششون بمونه.

فهرست مطالب کتاب صوتی

۱۵ دقیقه
هفت پدربزرگ و مادربزرگ سیلاس

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی هفت پدربزرگ و مادربزرگ سیلاس
نویسنده
مترجمارشام طهماسبی زاده
گویندهپرستو دهقان، مبینا آقاجانی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۴ دقیقه
زبانفارسی
قیمت نسخه صوتی
۳۵۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک و نوجوان، کتاب‌های داستان برای کودکان

نظرات کتاب صوتی هفت پدربزرگ و مادربزرگ سیلاس

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی هفت پدربزرگ و مادربزرگ سیلاس

برای دریافت کتاب صوتی هفت پدربزرگ و مادربزرگ سیلاس و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.