دانلود کتاب صوتی هفت پرسش استراتژیک


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هفت پرسش استراتژیک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی هفت پرسش استراتژیک

هر سازمانی نیاز به استراتژی و برنامه‌ریزی دقیق دارد تا بتواند به موفقیت برسد و رقبا را در بازار شکست دهد. کتاب صوتی هفت پرسش استراتژیک نوشته‌ی رابرت سایمونز، به شما می‌آموزد که چگونه نقاط قوت و ضعف کسب‌وکار خود را بشناسید و در مسیر تحولات و تغییرات روز دنیا قدم بردارید.

درباره کتاب صوتی هفت پرسش استراتژیک:

برای آنکه از از رقیبان خود عقب نمانید، باید همواره استراتژی سازمان و کسب‌وکارتان را به روز کنید تا بتوانید در بازار پیروز بمانید. کتاب صوتی هفت پرسش استراتژیک (Seven Strategy Questions) به شما به عنوان یک مدیر و رهبر یک سازمان می‌آموزد تا منابعی را که در دست دارید به بهترین شکل هدایت کنید و به تعادل، نوآوری و جلب رضایت مشتریان و کارکنان خود برسید.

اما چگونه می‌توان تمامی این موارد را محقق کرد؟ در کتاب هفت پرسش استراتژیک، رابرت سیمونز استاد دانشکده تجارت هاروارد، با استفاده از دهه‌ها تحقیق در مورد سیستم‌های مدیریت عملکرد و طراحی سازمان، هفت سوال اصلی را ارائه می‌دهد که شما و تیم‌تان باید مدام آن‌ها را با هم بررسی کنید:

- مشتری اصلی شما کیست؟ آیا شرکت خود را برای ارائه حداکثر خدمات به مشتری آماده کرده‌اید؟
- کدام متغیرهای کلیدی و اصلی عملکرد یک سازمان را دنبال می‌کنید؟
- چه مرزها و خطوط استراتژیکی تعیین کرده‌اید؟ آیا همه می‌دانند چه کارهایی ممنوع است؟
- چگونه هیجان و تغییرات خلاق ایجاد می‌کنید؟ آیا این روش باعث نوآوری در واحدها می‌شود؟
- کارمندان شما چقدر به کمک به یکدیگر متعهد هستند؟
- چه استراتژی غیرمطمئنی شما را شب‌ها بیدار نگه می‌دارد؟
- ارزش‌های اصلی شما، سهامداران، کارمندان و مشتریان را در اولویت قرار می‌دهد؟ آیا همه افراد شرکت شما به این ارزش‌ها پایبند هستند؟

این سوالات شما را مجبور می‌کند که فرضیات اساسی استراتژی خود را بررسی کرده و نحوه اجرای آن را از طریق بازنگری در ساختارهای کسب‌وکارتان تجزیه و تحلیل کنید و در ادامه یافته‌های متنوع سیمونز به شما کمک می‌کند تا انتخاب‌های خود را بشناسید و تصمیمات سختگیرانه‌ای را برای شرکت‌تان بگیرید تا بهترین نتایج حاصل شود.

رابرت سایمونز را بیشتر بشناسیم:

رابرت سایمونز (Robert Simons) استاد دانشکده تجارت و کسب‌وکار هاروارد و اقتصاددان آمریکایی است که به عنوان نویسنده‌ای پرفروش در زمینه آموزش مدیریت شناخته می‌شود.

طی حدودا چند دهه اخیر سیمونز دوره‌های حسابداری، استراتژی و مدیریت را در بخش MBA هاروارد و هم در کارگاه‌های مختلف آموزشی تدریس می‌کند.

تحقیقات مداوم او در مورد رابطه بین استراتژی تجارت و سیستم‌های کنترل مدیریت در مجلات دانشگاهی منتشر شده و همچنین پروفسور سیمونز به عنوان مشاور تعدادی از شرکت‌ها در زمینه ساختار سازمان، برنامه‌ریزی استراتژیک و سیستم‌های کنترل فعالیت کرده است.

کتاب صوتی هفت پرسش استراتژیک به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر مدیری هستید که می‌خواهید وضعیت کسب‌وکار خود را بهبود ببخشید و برنامه‌ریزی دقیقی برای آینده کاری خود کنید، این کتاب برای شما مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی هفت پرسش استراتژیک می‌شنویم:

تنها سه چیز در زندگی با اطمینان همراه هستند؛ مرگ، مالیات و استراتژی امروز به کار فردا نمی‌آید. در آینده محصولات شما بی‌فایده خواهند بود؛ مشتریان شما سلایق متفاوتی خواهند داشت؛ فناوری مدل کسب‌وکار شما را غیر رقابتی می‌کند؛ موفقیت‌های امروز به خاطره‌های قدیمی فردا تبدیل می‌شوند.

پرسش این نیست که اگر چنین شود، چه رخ خواهد داد؟ مسئله این است که کی این اتفاق می‌افتد؟ ترکیب متغیر متوسط صنایع داو جونز، یادآور عبور سریع فرصت‌های کسب‌وکار است. اگر به بیست و پنج سال قبل بازگردید، خواهید دید که کمتر از نیمی از شرکت‌های داو جونز همچنان در بازار مسلط هستند.

شمار اندکی از شرکت‌ها توانایی تطبیق با تغییرات را دارند. برخی در گذشته توفیق داشتند و با شدت گرفتن تغییرات از بین رفته‌اند. کسب‌وکار شما چگونه است؟

 ۵ ساعت و ۲۱ دقیقه، ۲۲۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲ دقیقه
معرفی
۱۱ دقیقه
سخن ناشر
۲۹ دقیقه
مقدمه
۴۵ دقیقه
فصل اول: مشتری اصلی شما کیست؟
۴۲ دقیقه
فصل دوم: ارزش‌های اساسی شما چگونه مشتری‌ها، کارکنان و سهامداران را اولویت‌بندی می‌نماید؟
۳۴ دقیقه
فصل سوم: کدام متغیرهای کلیدی عملکردی را رصد می‌کنید؟
۳۸ دقیقه
فصل چهارم: چه خطوط قرمز استراتژیکی را تعیین کرده‌اید؟
۴۰ دقیقه
فصل پنجم: چگونه تنش خالق ایجاد می‌كنید؟
۳۵ دقیقه
فصل ششم: چگونه كاركنان شما متعهد كمك به یکدیگر می‌شوند؟
۴۳ دقیقه
فصل هفتم: چه عدم قطعیت‌های استراتژیكی خواب را از شما گرفته است؟
۱ دقیقه
عوامل تولید

راهنمای دانلود کتاب صوتی هفت پرسش استراتژیک

برای دانلود کتاب صوتی هفت پرسش استراتژیک و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  هفت پرسش استراتژیک

نظرات کتاب صوتی هفت پرسش استراتژیک

تامیلا اسماعیل فرهانی
۱۳۹۹/۹/۷
مدیریت استراتژیک در زندگی مهمه. و سک نوع واقع بینی و هوشمندیه
reza adibi
۱۴۰۰/۱/۱۱
بسیار مناسب برای شرکت‌های خصوصی می‌باشد.
مشاهد همه نظرات (۲)