دانلود کتاب صوتی همشهری داستان شماره 93


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی همشهری داستان شماره 93 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی همشهری داستان شماره 93

کتاب صوتی همشهری داستان شماره 93 مجموعه‌ای از چند داستان کوتاه ایرانی و خارجی با پایانی هیجان‌انگیز و غیرقابل پیش‌بینی است که مضامینی اجتماعی دربردارد و برای تمام ذائقه‌ها مناسب است.

ما در داستان زندگی می‌کنیم؛ خرده روایت‌هایی در دل روایتی بزرگ. هرکس فراخور هستی‌اش داستانی از آن بر می‌سازد و در روایتی باز می‌نماید. گذار ما در ادبیات است؛ داستان ما، داستان است و نوشتن درباره داستان. روزنامه‌نگاری و داستان؛ دو پدیده جهان صنعتی که شانه به شانه هم پیش آمده‌اند. ارمغان‌هایی از فرنگ رسیده که ما نیز هم‌چون مردم دیگر سرزمین‌ها بخت خود را در این ورطه به آزمون گذاشته‌ایم و همواره نگاهی به دست آن‌ها داشته‌ایم. هم‌چنان که دیگران نگاهی به پهنا و ژرفای گذشته ادبی ما دارند (و گاهی بهتر و درست‌تر از ما). روزنامه‌نگاری درباره ادبیات، تردامنی است؛ هر اندازه هم که در ژرفی بیشتری غوطه‌ور شود هنوز در پیرامون و سطح است؛ نوشتن است و نوشتن درباره نوشتن اما شاید آن نوشتن ناب که آفرینشگری است نباشد. بازی در خانه مخاطب و برای مخاطب است؛ ساختن پلی برای دیدار نویسنده و مخاطب در عصری دلپذیر.

همشهری داستان که نخستین بار روی پیشخوان روزنامه‌فروشی‌ها جا گرفت در آغاز کار خود یگانه بود. تنها نشریه‌ای که در آن دور نگاهش به نیاز مخاطبان داستان بود و از نگاه نظری و دانشگاهی دورتر ایستاده و به داستان و جهان پیرامون آن پرداخت. کاری نوپا که به دل مخاطب نشست هر چه پیش‌تر آمد پخته‌تر و خوشایندتر شد؛ کاری شایان ستایش. جا دارد سپاسگزار تلاش همه کسانی باشیم که تا امروز همراه بوده‌اند و آن را پیش آورده‌اند.

داستان زندگی داستان دگرگونی است؛ هر روز به گونه‌ای دیگر بر می‌آید. همشهری داستان نیز ورق خورده است و امروز با دگرگونی‌هایی روبه‌رو شده است. خرده داستان‌هایی هم در دور و نزدیکش ساخته شد و سخن‌هایی گفتند و نوشتند و خواندند و شنیدند.

 ۳ ساعت و ۲۶ دقیقه، ۱۹۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۹۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۶ دقیقه
سخن سر دبیر
۱۴ دقیقه
برای متأهل ماندن تغییر را بپذیر
۲۷ دقیقه
شر درونش
۱۴ دقیقه
سایه‌ای به رنگ سبز مخصوص
۸ دقیقه
چطور چنگ جریان زندگی‌ام را تغییر داد
۱۲ دقیقه
سگ من، من سگ
۳۳ دقیقه
بنگ بنگ - قسمت اول
۲۸ دقیقه
بنگ بنگ - قسمت دوم
۱۷ دقیقه
شبی
۴۶ دقیقه
دف برای عروسی همسایه

راهنمای دانلود کتاب صوتی همشهری داستان شماره 93

برای دانلود کتاب صوتی همشهری داستان شماره 93 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  همشهری داستان شماره 93

نظرات کتاب صوتی همشهری داستان شماره 93

Mehdi Tehrani
۱۳۹۷/۱۱/۱۷
ممنون بیشتر با بچه‌های داستان ویژه نامه همشهری کار کنین
rexa nahavandi
۱۳۹۸/۱/۲۰
داستان گیرا و جذاب
مشاهد همه نظرات (۲)