دانلود کتاب صوتی هنر تاثیرگذاری: ترغیب دیگران با شما شروع می‌شود


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هنر تاثیرگذاری: ترغیب دیگران با شما شروع می‌شود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی هنر تاثیرگذاری: ترغیب دیگران با شما شروع می‌شود

کریس وایدنر در کتاب صوتی هنر تاثیرگذاری: ترغیب دیگران با شما شروع می‌شود، در قالب یک داستان اندیشه‌های حکیمانۀ خود را می‌گوید. پیام‌های این کتاب طرز تفکر و زندگی‌تان را دگرگون می‌کند و از شما فردی مؤثر و موفق می‌سازد.

خلاصۀ کتاب صوتی هنر تأثیرگذاری:

کریس وایدنر در کتاب هنر تأثیرگذاری (The Art of Influence) نحوۀ نفوذ در دیگران را در قالب یک داستان شنیدنی مطرح می‌کند. مارک که به تازگی درسش را در دانشگاه به اتمام رسانده، دوست دارد زندگی متفاوتی داشته باشد. در واقع او همواره این خواسته را در سر می‌پروراند. در دوران دبیرستان، مارک سه رشتۀ ورزشی بسکتبال، بیسبال و راگبی را دنبال می‌کرد و اغلب در تمام لیگ‌های سطح اول حضور داشت. با این حال آن قدر توانایی و مهارت نداشت که موفق شود به لیگ‌های برتر راه یابد، از این رو تصمیم گرفت تا در دانشگاه، به جای ورزش، تمرکزش را بر درس خواندن بگذارد، هدیۀ مارک در جشن فارغ‌التحصیلی‌اش آغاز داستان اوست.

دربارۀ کتاب صوتی هنر تاثیرگذاری:

اثرگذاری به معنای قابلیت ایجاد تغییر در افکار، باورها و رفتار دیگران است. اگر می‌خواهید در کسب‌وکار و زندگی‌تان به موفقیت دست یابید، باید بتوانید روی دیگران تأثیر بگذارید.

یکی از ویژگی‌هایی که هر رهبر و فروشنده‌ای باید داشته باشند اثرگذاری است. اثرگذاری به طور کامل به شخصیتی مربوط می‌شود که شما در طی دوران زندگی به آن تبدیل می‌شوید. باید بدانید مردم با اعداد و ارقام معامله نمی‌کنند بلکه معاملۀ آن‌ها با انسان‌هاست. نوع شخصیت شما میزان اثرگذاری‌تان و در نهایت سطح موفقیتتان را تعیین می‌کند.

همۀ مردم در حال تغییر و تحول هستند. زندگی آدمی همچون سفری است که کنترلی بر آن ندارد اما می‌تواند عکس‌العمل خود را در برابر رویدادهای زندگی کنترل کند.

یکی از ارزشمندترین کتاب‌ها در حوزۀ آموزش چگونگی موفقیت و خودیاری کتاب هنر تأثیرگذاری است. این اثر بدون آنکه روش‌های گیج‌کننده و پیچیده‌ای را بازگو کند، به طور مستقیم چهار قانون مهم و باارزش را به شما معرفی می‌کند که اگر آن‌ها را رعایت کنید، در زندگی حرفه‌ای و شخصی خود به یک انسان توانا و بااقتدار تبدیل خواهید شد.

کریس وایدنر (Chris Widener) در این کتاب، قوانین طلایی موفقیت را برای شما شرح می‌دهد. قلم خواندنی و شنیدنی او درس‌های به یادماندنی را در قالب داستانی شیرین به شما می‌آموزد.

اگر قصد دارید امسال تنها یک کتاب صوتی گوش دهید، قطعا آن هنر تأثیرگذاری است. این کتاب اعجاب‌انگیز تنها موجب تغییر زندگی و قدرت رهبری‌تان نمی‌شود، بلکه آن را به طور کامل متحول می‌سازد. با شنیدن این کتاب نسبتاً کوتاه و خارق‌العاده، قدرت نفوذ و تأثیرگذاری خود را از همین امروز افزایش دهید.

شنیدن کتاب صوتی هنر تاثیرگذاری به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

این کتاب ویژۀ همۀ مدیران و مسئولان و تمام افرادی است که می‌خواهند بر روی دیگران تأثیر بگذارند.

با کریس وایدنر بیشتر آشنا شویم:

کریس وایدنر تاجر، مجری تلویزیون، سخنران و نویسنده‌ای برجسته و یکی از افراد معروف حوزۀ تجارت است. او آثار ارزشمندی چون بالاتر از همه، دوازده ستون، زندگی رویایی‌تان را خلق کنید و فرشته درون را به رشتۀ تحریر درآورده که جزء پرفروش‌ترین‌های آمریکا به شمار می‌روند. وایدنر حدود 450 مقاله نیز نگاشته است.

نکوداشت‌های کتاب هنر تأثیرگذاری:

- نگاهی تازه و سرگرم‌کننده به موضوع تأثیرگذاری. (Jeffrey Fox, New York Times bestselling author)
- اثری ضروری برای هر کسی که می‌خواهد خرد تأثیرگذاری بر دیگران را به دست آورد. (Jim Rohn)
- کتابی تأثیرگذار. (Mark Victor Hansen)

در بخشی از کتاب صوتی هنر تاثیرگذاری می‌شنویم:

بعدازظهر یکشنبۀ یک روز خوب آفتابی بود تا با جشن گرفتن و پهن کردن بساط کباب از مرد جوانی تجلیل شود که سخت تلاش کرده بود تا به رویاهایش برسد. خورشید می‌درخشید و دما حدود 24 درجه بود. دوست و آشنا دور هم جمع شده بودند. بعضی از آن‌ها هم سال‌ها بود که همدیگر را ندیده بودند. بچه‌ها داخل و اطراف استخر بازی می‌کردند و بوی خوش همبرگرها حیاط پشتی را پر کرده بود.

عجب روزی بود. مارک دیریک باید شکرگزار خیلی چیزها می‌بود. والدینش، بیل و مارگارت دیریک جزء طبقه متوسط جامعۀ آمریکا بودند که سخت کار کرده بودند تا فرزندشان زندگی خوبی داشته باشد.

بیل مأمور فروش بیمه بود. مارگارت خانه‌دار بود و در خانه از مارک و جک - برادر مارک - مراقبت می‌کرد. مارگارت نقش‌های مختلفی در زندگی‌اش داشت. بعضی اوقات آشپز بود، بعضی اوقات مشغول تمیز کردن خانه، بعضی اوقات در نقش پرستار و بعضی اوقات هم رانندۀ تاکسی این دوتا پسر بود که عشق زندگی مارگارت بودند.

بیل هم در بیشتر مسابقات ورزشی پسرها و رویدادهای مدرسۀ آن‌ها حاضر بود و نهایت تلاش خودش را می‌کرد تا هر شب برای صرف شام همراه با مارگارت و پسرها، خودش را به موقع به خانه برساند.

 ۲ ساعت و ۲۶ دقیقه، ۱۳۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۹ دقیقه
هدیه مامان‌بزرگ
۸ دقیقه
بابی گلد
۱۹ دقیقه
هنر اثرگذاری
۱۰ دقیقه
شخصیت و مهارت‌ها - ارزش و استعداد
۲۰ دقیقه
ماهیگیری یا شکار؟
۱۷ دقیقه
اولین قانون طلایی اثرگذاری
۱۹ دقیقه
دومین قانون طلایی اثرگذاری
۱۱ دقیقه
سومین قانون طلایی اثرگذاری
۱۹ دقیقه
چهارمین قانون طلایی اثرگذاری
۵ دقیقه
شروعی دوباره

راهنمای دانلود کتاب صوتی هنر تاثیرگذاری: ترغیب دیگران با شما شروع می‌شود

برای دانلود کتاب صوتی هنر تاثیرگذاری: ترغیب دیگران با شما شروع می‌شود و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  هنر تاثیرگذاری: ترغیب دیگران با شما شروع می‌شود

نظرات کتاب صوتی هنر تاثیرگذاری: ترغیب دیگران با شما شروع می‌شود

علی صوفی
۱۳۹۹/۹/۲۵
نویسنده با طرح یک داستان، دیدگاه خود نسبت به عوامل اثرگذاری انسانهای موفق را با ۴ عامل اصلی زیر شرح میدهد
۱. تمام و کمال بودن با تاکید بر شخصیت درستکار و راستگو
۲. مثبت بودن و تفکر مثبت داشتن
۳. ترجیح دادن منافع دیگران بر منافع خود
۴. به چیزی کمتر از عالی قانع نبودن
کیفیت صداگذاری و راویان بسیار عالی بودندبا سپاس از شادن پژواک
و ممنون از کتابراه
Hemmat .N
۱۳۹۹/۹/۲۵
با سپاس؛
بدون تردید امروزه به خاطر شرایط اجتماعی و فشار‌های روحی و روانی شدید ناشی از تورم، اپیدمی کرونا و بحران‌های اجتماعی مطالعه‌ی کتاب‌های ارزشمند روانشناختی بسیار مفید و تأثیر گذار است.
arash shabanian
۱۳۹۹/۱۰/۳۰
سلام. در حوزه‌ی کسب و کار کتاب‌های زرد زیادی وجود دارند که برای پر شدن جیب نویسنده هستند و فایده‌ای ندارند.
اما این کتاب با وجود حجم کم، مطالبی مفید و ساده، در عین حال بسیار تأثیر گذار بیان می‌کند. تغییرات با انجام همین کارهای به ظاهر ساده اتفاق می‌افتد.
از خواندن لذت بردم و به همه پیشنهاد می‌کنم.
مشاهد همه نظرات (۷۳)
موفقیت شخصی، کتاب صوتی هنر تاثیرگذاری، دانلود کتاب صوتی هنر تاثیرگذاری، دانلود کتاب هنر تاثیرگذاری، دانلود کتاب هنر تاثیرگذاری کریس وایدنر، موفقیت در زندگی، داستان موفقیت، تاثیر گذاشتن روی دیگران، تاثیر گذاری بر روی افراد، تاثیر گذاری روی افراد، مدیریت تاثیر گذاری روی دیگران، تاثیر گذاری روی دیگران، تاثیر گذاری و متقاعد کردن دیگران، متقاعد کردن دیگران، هنر متقاعد کردن دیگران، روشهای متقاعد کردن دیگران، راههای متقاعد کردن دیگران، روشهای جذب و متقاعد کردن دیگران، کتاب هنر متقاعد کردن دیگران، ارتباط بین اشخاص، ارتباط بین افراد، خودسازی، خودیاری چیست، مهارت خودیاری چیست، خودیاری یعنی چه، رسیدن به موفقیت، راهنمای موفقیت، راه های موفقیت، تغییر در خود، رسیدن به خواسته ها، راهنمای موفقیتهای فردی، روشهای موفقیت، راز موفقیت، موفقیتهای فردی، اسرار موفقیت، نگرش مثبت، خودشناسی، The art of influence، Chris Widener، کتاب متقاعد کردن دیگران از خودتان شروع می شود، برقراری ارتباط با دیگران، ارتباطات انسانی، کتاب ترغیب دیگران با شما شروع می شود