دانلود کتاب صوتی پائولا گفت: نه!


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پائولا گفت: نه! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی پائولا گفت: نه!

کتاب پائولا گفت: نه! نوشته‌ی کورنلیا فراتنس، داستان زندگی دختری کوچک را به تصویر می‌کشد که به خاطر شغل مادرش مجبور است گاهی از مهدکودک به خانه همسایه‌شان برود اما او در آنجا احساس ناامنی می‌کند و می‌خواهد در برابر این موضوع مقاومت کند.

درباره کتاب صوتی پائولا گفت: نه!

پائولا دختر بچه‌ای پنج ساله و مهربان است که هر روز به مهدکودک می‌رود اما به خاطر کار پرمشغله مادرش، گاهی اوقات مجبور می‌شود از مهد به خانه همسایه پیرشان، آقای کراوز برود. اما پائولا آنجا را دوست ندارد چون به تازگی احساس کرده که آقای کراوز بسیار نزدیک او می‌نشیند و او را بدون آنکه بخواهد، می‌بوسد. سرانجام یک روز پائولا به خاطر این موضوع حالش بد می‌شود و تصمیم می‌گیرد که به رفتن به آنجا نه بگوید! حتی پائولا ماجرا را برای مادرش تعریف می‌کند و از ناراحتی‌هایش می‌گوید. سرانجام پس از این ماجرا او دیگر نزد دوستش می‌ماند تا همراه با مادرش به خانه‌شان بروند.

کتاب پائولا گفت: نه! (Paula sagt nein) داستانی آموزنده برای کودکان دارد و بسیاری از مرزهای روابط و حد و حدودها را به آن‌ها آموزش می‌دهد. همچنین بسیاری از بچه‌ها به خاطر نداشتن قدرت نه گفتن نمی‌توانند در برابر خطرها مقاومت کنند و به غریبه‌ها نه بگویند؛ به همین خاطر این داستان آموزنده می‌تواند بسیار مفید باشد.

کتاب صوتی پائولا گفت: نه! برای چه کودکانی مناسب است؟

این داستان پرمفهوم به خردسالان و کودکان 7 تا 10 سال پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی پائولا گفت: نه! می‌شنویم:

پائولا به تازگی پنج سالش شده. وقتی پائولا به مامان کمک می‌کنه، مامان با افتخار میگه: دخترم چقدر بزرگ شدی! حالا تو دیگه یه دختر عاقل و فهمیده هستی.

مامان همیشه صبح‌ها قبل از اینکه سرکار بره، پائولا رو به مهدکودک می‌بره. بعضی روزها کار مامان طول می‌کشه و مجبور می‌شه که اضافه کاری داشته باشه. به همین خاطر خودش نمی‌تونه پائولا رو از مهدکودک به خونه ببره.

 ۲۰ دقیقه، ۱۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۰ دقیقه
پائولا گفت: نه!

راهنمای دانلود کتاب صوتی پائولا گفت: نه!

برای دانلود کتاب صوتی پائولا گفت: نه! و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  پائولا گفت: نه!

نظرات کتاب صوتی پائولا گفت: نه!

علی فرخی
۱۳۹۹/۱۲/۲۹
عالی بود، هرچند کودکانه ولی انتخاب خودم بود
پیام نظری
۱۴۰۰/۲/۱۲
آموزنده و عالی بود 👍🏻👍🏻
آریانا ایرانی
۱۳۹۹/۱۲/۲۴
قابل درک برای بچه‌ها و مفید
مشاهد همه نظرات (۳)