دانلود کتاب صوتی پایان شاد: داستان‌های معاصر روسی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پایان شاد: داستان‌های معاصر روسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی پایان شاد: داستان‌های معاصر روسی

کتاب صوتی پایان شاد: داستان‌های معاصر روسی قرن بیستم اثری از سه نویسنده برجسته‌ی روس به نام‌های آندری گلاسیموف، یوگنی گریشکاوتس و ویکتوریا توکاروا است که همگی از نویسندگان محبوب در میان روشنفکران و جوانان روسیه به شمار می‌روند.

در این مجموعه شش داستان از این سه نویسنده گنجانده شده و بیشتر داستان‌های این کتاب تصویری صریح از روسیه در دوران مختلف نشان می‌دهند. می‌توان تصویر روسیه پیش از فروپاشی، روسیه بحران‌زده در آستانه فروپاشی و سال‌های بعد از فروپاشی را به خوبی در این داستان‌ها مشاهده کرد. توصیف این فضای اجتماعی در قالب دغدغه‌های روزمره قهرمانان داستان اتفاق می‌افتد و خواننده را با خود به سفر در زمان و مکان می‌کشاند.

داستان‌های این کتاب فضایی مانند فضای داستان‌های چخوف دارند و شخصیت‌ها نیز مانند کاراکتر‌های داستان‌های چخوف، گذشته سپری شده‌ای دارند که می‌خواهند خودشان را از آن فضا‌ بیرون بیاورند و با محیط بیرون ارتباط برقرار کنند.

معرفی نویسندگان:

توکاروا (Viktoriia Samoilovna Tokareva) از نویسندگان مطرح روسیه است و در سال 2000 موفق به کسب جایزه نوآوری و تلاش در عرصه ادبیات و سینما از جشنواره فیلم کن شده است. دو داستان پایان شاد و جایی که هیچ چیز نیست سهم او از این کتاب است.

سن لطیف و تو می‌توانی نام داستان‌های نوشته شده توسط آندری گلاسیموف (Andrei Gelasimov) هستند که پرطرفدارترین نویسنده معاصر روسیه در فرانسه شناخته شده و خود را تحت تاثیر همینگوی و فاکنر می‌داند.

یوگنی گریشکاوتس (Yevgeni Grishkovetz) نیز نویسنده محبوب روشنفکران به حساب می‌آید و آثارش نامزد دریافت جوایز متعدد ادبی بوده‌ است. زخم و نیروی شفابخش خواب دو داستان او در این کتاب هستند. اگر از علاقه‌مندان ادبیات روسیه و به خصوص آنتوان چخوف هستید، به راحتی می‌توانید با این کتاب ارتباط برقرار کنید.

فهرست مطالب

۱ دقیقه
شناسنامه
۱ دقیقه
متن پشت جلد
۸ دقیقه
سخن نخست
۲۱ دقیقه
پایان شاد
۳۰ دقیقه
جایی که هیچ چیز نیست
۳۴ دقیقه
سن لطیف
۵۵ دقیقه
تو می‌توانی
۵۱ دقیقه
زخم
۶۵ دقیقه
نیروی شفابخش خواب
 ۴ ساعت و ۲۶ دقیقه، ۲۴۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی پایان شاد: داستان‌های معاصر روسی

برای دانلود کتاب صوتی پایان شاد: داستان‌های معاصر روسی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  پایان شاد: داستان‌های معاصر روسی
فائزه میرسلطانی
۱۳۹۸/۷/۷
این کتاب قلم فوق‌العاده‌ای داره و صدای راوی‌ها و فضای موسیقی، نسخه صوتیش رو از نسخه کاغذی اون جذاب‌تر کرده. یکی از بهترین فضا‌سازی‌ها و هنر گویندگی رو در اولین داستان کوتاه از کل این مجموعه می‌شه حس کرد.
Mahshad Bonakdarnia
۱۳۹۸/۴/۲۰
راوی ها خیلی خشک و ضعیف بودند در مقابل راوی هایی که خیلی خوب دارن فعالیت میکنند خیلی ضعیف بود
borzou farshad
۱۳۹۸/۲/۲۷
یکم از ما دور بود ولی بد نبود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)