دانلود کتاب صوتی پدر ثروتمند، پدر فقیر


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پدر ثروتمند، پدر فقیر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی پدر ثروتمند، پدر فقیر

رابرت کیوساکی در کتاب صوتی پدر ثروتمند، پدر فقیر، نظرات و راهکارهایی هوشمندانه و کاربردی به شما ارائه می‌کند تا با کمک آن‌ها بتوانید به موقعیت‌های اجتماعی و مالی درخشانی در دنیا برسید و آینده‌ی خوبی برای خود بسازید.

کتاب صوتی پدر پولدار، پدر بی‌پول (Rich Dad Poor Dad) به شما می‌آموزد که اشخاص ثروتمند و اشخاص طبقه متوسط چگونه زندگی‌ خود را می‌گذرانند و این باور که شما فقط با درآمد بالا پولدار می‌شوید را از بین می‌برد. همچنین به پدران و مادران می‌آموزد که اگر فرزندانشان را به این امید که کارمند خوبی باشند تشویق کنند نه تنها ثروتمند نمی‌شوند بلکه آن‌ها را مجبور کرده‌اند تا بیشتر سهم خود را به دولت به عنوان مالیات بدهند و در آینده هم در انتظار مبلغ ناچیز بازنشستگی که دولت به آن‌ها ارائه می‌دهد، باشند.

یکی از برجسته‌ترین علت‌هایی که باعث می‌شود ثروتمندان هر روز ثروتمندتر و پولدارتر و فقیران هر روز فقیرتر و بی‌پول‌تر شوند این است که موضوع پول و چگونگی سرمایه‌گذاری آن را از همان دوران کودکی، پدران و مادران‌شان به آن‌ها آموخته‌اند. تمام شما توسط والدین خود با مسئله پول و دارایی آشنا شده‌اید. اکنون در این شرایط والدین فقیر می‌توانند چه چیزی را درباره‌ی پول به فرزندانشان یاد بدهند؟ روشن است که آن‌ها می‌گویند: درس‌هایت را به درستی یاد بگیر و به هیچ چیز دیگری فکر نکن! این کودکان با نمرات و کارنامه‌ی عالی فارغ‌التحصیل می‌شوند اما ذهنیت و برنامه‌ریزی مالی یک شخص فقیر را در درون خود دارند که باعث می‌شود در آینده دچار مشکل شوند. اگر از اعماق وجودتان می‌خواهید به فردی ثروتمند تبدیل شوید و ثروتمند هم باقی بمانید از شیو‌های شگفت‌انگیز این کتاب صوتی استفاده کنید و به آن‌ها عمل کنید.

شاید برخی از راهکارهایی که در این کتاب صوتی آمده برای بسیاری از والدین امروزی، افراطی باشد. بعضی از والدین حتی وقت برای بردن فرزندانشان به مدرسه را ندارند، اما به دلیل اینکه همه شما در زمانی قرار گرفته‌اید که همه چیز در حال دگرگون شدن است، باید کلیه شیوه‌ها و راهکارهای تازه را به عنوان والدین بیاموزید.

شاید راهکارهای کتاب صوتی پدر پولدار، پدر بی‌پول را قبول نداشته باشید و به راهکارهای قدیمی خود یعنی آموزش دادن به کودکتان برای گرفتن نمرات عالی و پیدا کردن شغل مناسب و با حداقل حقوق ادامه دهید. در حالی که تمام شما باید توصیه‌های تخصصی‌تری را بیاموزید. شاید راهکار مناسب این باشد که به فرزند خود بگویید که در آینده علاوه بر اینکه کارمند خوبی باشند، می‌توانند روی شرکت خود هم سرمایه‌گذاری کنند.

هدف رابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki) این است که به شما بیاموزد اگر انتخاب شخصی‌تان سعادت و خوشبختی باشد می‌توانید به آن برسید. حتی اگر امروز شما یک باغبان، سرایدار یا حتی بیکار باشید، می‌توانید ترفندهای مالی را بیاموزید و به خانواده‌ی خود نیز یاد بدهید.

رابرت کیوساکی یکی از برجسته‌ترین اقتصاددان‌ جهان است که با ارائه تفکرات و راهکارهای منحصر به فرد خود در کتاب پدر پولدار، پدر بی‌پول تمام انسان‌های که به زمینه‌ی اقتصادی علاقه‌مند هستند را به خود جذب کرده است.

افتخارات کتاب پدر پولدار و پدر فقیر:

کتاب حاضر به عنوان یکی از 10 کتاب برجسته‌ی جهان شناخته شده و در سال 2001 در سرتاسر جهان منتشر شد و فروش میلیونی داشته است. هم‌چنین نام این اثر در روزنامه‌های معروف جهان همانند نیویورک تایمز برده شده است. شنیدن این کتاب صوتی به شدت توصیه می‌شود به این علت که سخنان بسیاری برای گفتن دارد و تمام آموزش‌های لازم برای ثروتمند شدن را به شما ارائه می‌کند.

رابرت کیوساکی را بیشتر بشناسیم:

رابرت کیوساکی نویسنده و سخنران محبوبی است که در یک خانواده دو رگه ژاپنی آمریکایی در ایالت هاوایی در سال 1947 چشم به جهان گشود. او پس از سپری کردن دوران تحصیل به ارتش آمریکا رفت و در جنگ ویتنام شرکت کرد. بعد از بازگشت از ویتنام به سرمایه‌گذاری مشغول شد و اولین کیف پول‌های مردانه را که ترکیبی از نایلون و ولکرو بود را به بازار روانه کرد و به یک میلیاردر مشهور و برجسته تبدیل شد. او پس از آن «موسسه‌ی بین‌المللی آموزش» را بنیان‌گذاری کرد که به آموزش تجارت و سرمایه‌گذاری در 7 کشور دنیا می‌پردازد. رابرت در سن 47 سالگی خود را بازنشسته کرد.

کیوساکی در دوران کودکی خود دو پدر را به عنوان الگوی خود برگزید و از تجربه‌ی آن‌ها استفاده کرد. یکی پدر حقیقی خودش که فردی تحصیل کرده بود و شغل دولتی داشت و دارای زندگی متوسطی از نظر مالی بود که رابرت او را پدر فقیر می‌نامید و دیگری پدر دوست صمیمی‌اش بود که تحصیلات نداشت اما یک میلیونر بود و رابرت او را پدر پولدار می‌نامید.

در بخشی از کتاب پدر پولدار و پدر بی‌‌پول می‌شنویم:

دیشب، براى استراحت، دست از نوشتن برداشتم و برنامه‌‏اى تاریخى را در تلویزیون دیدم که درباره‏‌ى مرد جوانى به نام الکساندر گراهام‏بل بود. بلتازه دستگاه تلفن را اختراع کرده بود و زحمتش رو به ازدیاد بود، چون تقاضا براى اختراع جدیدش بسیار شده بود و احتیاج به یک شرکت بزرگ‏تر داشت سپس او به غول شرکت‏‌هاى آن زمان، یعنى وسترن یوئیون، مراجعه کرد و از آن‌‏ها خواست که اگر مایل به خرید امتیاز اختراع او و شرکت کوچکش هستند، او براى این اختراع با تمام جزئیاتش صدهزار دلار درخواست مى‌‏کند. رئیس وسترن یوئیون او را به تمسخر گرفت و گفت: قیمت مسخره است و آن را پایین آورد، البته بقیه‏‌ى مطلب در تاریخ مى‏‌باشد. بعد از آن، یک کارخانه‏‌ى مولتى میلیون دلارى به نام اى تى اند تی بوجود آمد.

وقتى الکساندر گراهام بل کار را تمام کرد، بعدازظهر آن روز، خبرها منتشر شد. کارکنان عصبانى بودند و شکایت داشتند که صاحب شرکت بى‏‌انصاف است. یک مدیرِ اخراج شده که در حدود چهل‏‌وپنج سال داشت با همسر و دو فرزندش به نگهبانان التماس مى‌‏کرد که با صاحب شرکت صحبت کند که اگر ممکن است در مورد اخراج او تجدیدنظر نماید. او به تازگى خانه‌‏اى خریده بود و مى‌‏ترسید که آن را از دست بدهد. گویى دوربین بر روى التماس‏‌هاى او متمرکز شده بود تا تمام دنیا آن را ببینند. او بدون هیچ سخنى، توجه من را به خودش جلب کرده بود.

من به صورت حرف‌ه‏اى از سال 1984 در حال آموزش دادن هستم. این کار که توسعه‏‌ى یک تخصص است، تجربه‏‌ى بزرگ و جالبى براى من به ارمغان آورده است. از آن جایى که من به هزاران نفر آموزش داده و در ارتباط بوده‌‏ام، و یک مورد در همه‌‏ى آن‏‌ها معمول است که شامل خودم نیز هست. ما همگى ترس درونى داریم و از گرفتن کادو خوشحال مى‏‌شویم. با این حال عاملى که ما را عقب نگه مى‏‌دارد، مقدارى شک درونى نیز هست. دلیل این شک، فقدان اطلاعات فنى نیست که ما را عقب نگه مى‌‏دارد، بلکه فقدان اعتماد به نفس است و بعضى‏‌ها نسبت به دیگران تأثیرپذیرتر هستند.

 ۸ ساعت و ۱۹ دقیقه، ۴۵۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۶۰۰۰ ت - 7.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۲ دقیقه
فصل اول: پدر ثروتمند پدر فقیر
۲۵ دقیقه
فصل دوم: درس اول/ ثروتمند برای پول کار نمی‌کند - قسمت اول
۲۸ دقیقه
فصل دوم: درس اول - قسمت دوم
۴۷ دقیقه
فصل دوم: درس اول - قسمت سوم
۲۵ دقیقه
فصل سوم: درس دوم/ چرا درآمد مالی تدریس می‌شود - قسمت اول
۳۳ دقیقه
فصل سوم: درس دوم - قسمت دوم
۲۳ دقیقه
فصل چهارم: درس سوم/ کار خودتان را داشته باشید
۳۴ دقیقه
فصل پنجم: درس چهارم/ تاریخچه‌ی مالیات‌ها و قدرت شرکت و موسسات
۳۶ دقیقه
فصل ششم: درس پنجم/ ثروتمند پول ابداع می‌کند - قسمت اول
۲۸ دقیقه
فصل ششم: درس پنجم - قسمت دوم
۴۱ دقیقه
فصل هفتم: درس ششم/ برای یادگیری کار کنید اما برای پول کار نکنید
۲۶ دقیقه
فصل هشتم: غلبه کردن بر موانع - قسمت اول
۲۸ دقیقه
فصل هشتم: غلبه کردن بر موانع - قسمت دوم
۲۴ دقیقه
فصل نهم: آماده به کار شدن - قسمت اول
۲۴ دقیقه
فصل نهم: آماده به کار شدن - قسمت دوم
۲۳ دقیقه
فصل نهم: آماده به کار شدن - قسمت سوم
۱۶ دقیقه
فصل دهم: هنوز بیشتر می‌خواهید
۱۸ دقیقه
سخن آخر

راهنمای دانلود کتاب صوتی پدر ثروتمند، پدر فقیر

برای دانلود کتاب صوتی پدر ثروتمند، پدر فقیر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  پدر ثروتمند، پدر فقیر

نظرات کتاب صوتی پدر ثروتمند، پدر فقیر

رابین جزایری
۱۳۹۹/۹/۸
کتاب خوبی ست. اما بعضی از موضوعات آن در مورد ایران صادق نیست. اینکه ملک بدهی ست و نه دارایی. یا فصل مربوط به مالیات‌ها که در ایران هنوز مثل آمریکا جزو هزینه‌های اصلی نیست. این کتاب در دنیای مسترکارت و وام‌های بانکی سهل الوصول نوشته شده و ما در کشوری هستیم که همه چیزمان را با وام نمی‌خریم. ضمن اینکه این کتاب در سال ۲۰۰۱ نوشته شده و با آنکه همیشه کارفرما بودن بهتر از کارمند بودن است اما در دهه دوم قرن ۲۱ و با ورود کسب کارهای اینترنتی و اتفاقاتی مثل کرونا مدل‌های کسب و کار تغییرات زیادی کرده‌اند.
dr.farbod0110 DENTIST
۱۳۹۹/۲/۱۷
فرصت رو از دست ندید و در همین لحظه اقدام کنید و از اقیانوس کتاب هر آنچه میخواهید برداشت کنید، زمان منتظر شما نمی‌نشیند، زمان را در تصرف خود خود قرار دهید با حداکثر دانش و مهمتر از آن، عمل به آن دانش
mahdi Tahamtan
۱۳۹۹/۱۰/۱۲
گوینده صدای خوبی داره و ادم رو خسته نمیکنه. به نظر من یه کتاب خیلی خوب هست. اما چرا میگم کتاب خوبیه! چون همون یه نکته رو که میگه برای ثروتمند شدن باید ستون دارایی هاتون رو زیاد کنید به نظرم تا اخر عمر میتونه راهنما باشه. و اینکه ذهن انسان‌های ثروتمند و انسان‌های فقیر رو خیلی جالب شرح میده. با گوش دادن یا خوندن این کتاب شما ناخودآگاه سعی میکنید کارهای انسان‌های ثروتمند رو حداقل تو ذهنتون تداعی کنید تا به اون سمت برید. من شدیدا این کتاب رو توصیه میکنم به همه دوستان اهل کتاب.
مشاهد همه نظرات (۱۷۶)