دانلود کتاب صوتی پرچینو بر می‌داریم

  • از: مرتضی حاتمی
  • ناشر صوتی: شیما
  • ۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی پرچینو بر می‌داریم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پرچینو بر می‌داریم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی پرچینو بر می‌داریم

کتاب صوتی پرچینو بر می‌داریم نوشته‌ی مرتضی حاتمی، داستانی شیرین و جذاب درباره‌ی روباه، سنجاب و گرگی است که می‌خواهند در زمین‌های کشاورزی خود گندم، لوبیا و سیب‌زمینی بکارند.

موضوع کتاب صوتی پرچینو بر می‌داریم چیست؟

روباه، سنجاب و گرگ در جنگلی بزرگ زندگی می‌کردند، آن‌ها با هم همسایه بودند و زمین‌هایشان کنار هم بود. آن سال سنجاب تصمیم گرفت در زمین خودش گندم بکارد. روباه هم لوبیا تهیه کرد و آن را در زمین خود کاشت. گرگ هم به این فکر کرد که چند سال است کسی در روستا سیب‌زمینی نکاشته، به همین دلیل تصمیم گرفت که در زمین خود، سیب‌زمینی بکارد. فصل کاشتن و بذرپاشی بود و آن‌ها بسیار خوشحال بودند و به سرعت دست به کار شدند. آن‌ها لباس کار پوشیدند و شروع کردند به کار در زمین‌های کشاورزی خودشان... .

کتاب صوتی پرچینو بر می‌داریم مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان پیش دبستانی و دبستانی علاقه‌مند به داستان حیوانات، زیبا و هیجان‌انگیز خواهد بود.

در قسمتی از کتاب صوتی پرچینو بر می‌داریم می‌شنویم:

چند ماه گذشت... دانه‌ها از زیر خاک بیرون آمدند و رشد کردند، یک روز سنجاب و روباه و گرگ با هم تصمیم گرفتند که به مزرعه‌هایشان سر بزنند. آن‌ها از دور متوجه شدند که پرنده‌ها و حیوان‌های دیگر که از کنار مزرعه‌ی آن‌ها رد می‌شدند، وارد زمین‌ها می‌شدند و از سیب‌زمینی و لوبیا و ذرت‌ها برمی‌داشتند و می‌خورند و با خودشان می‌بردند...

 ۱۱ دقیقه، ۱۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
پرچینو برمیداریم

راهنمای دانلود کتاب صوتی پرچینو بر می‌داریم

برای دانلود کتاب صوتی پرچینو بر می‌داریم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  پرچینو بر می‌داریم