دانلود کتاب صوتی پر


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی پر

کتاب صوتی پر نوشتۀ شارلوت مری ماتیسن، داستان یک عشق رویایی و تاثیرگذار است که هیچ نویسنده‌ای قادر نخواهد بود صحنه‌ها، حالات و سطرهای درخشان آن را بازگو کند.

شارلوت مری ماتیسن (Charlotte Mary Matheson) در کتاب صوتی پر (The Feather) داستان مردی متاهل و صاحب خانواده را بیان می‌کند که دل در گرو دختری بیوه می‌سپارد. راجر دالتون که خود صاحب فرزندی هم سن و سال دختر نوجوان است، دچار عشقی می‌شود که او را به انجام کارهایی وا می‌دارد که احساسات شما را به شدت تحت‌الشعاع قرار می‌دهد. سبک لطیف و توصیفات روان شارلوت در این رمان، بی‌شک شما را با خود همراه کرده و او را ترغیب به پیگیری ادامه داستان خواهد کرد.

مخاطب در این داستان به فکر فرو می‌رود که آیا او نیز قادر است در راه عشق چنین فداکاری‌هایی را انجام دهد؟ بررسی چگونگی شکل‌گیری خیانت در روابط زناشویی هم در این کتاب صوتی مورد توجه واقع شده است. زوج‌هایی که تنها از روی اجبار زن و شوهر نامیده می‌شوند و با هم زندگی می‌کنند.

رمان عاشقانه پر، نمایانگر این است که عشق معمولا به طور اتفاقی و در مکانی که اصلا انتظار آن را ندارید به سراغ شما می‌آید. تمایز این کتاب از دیگر کتاب‌های عاشقانه را می‌توان در جملات و گفتارهای پرمعنا، عمیق و لطیف آن دانست، هر چند تجربه‌ی نوع ناهمگونی از عشق را نیز در این رمان نباید نادیده گرفت.

کتاب صوتی پر بیانگر داستانی هیجان‌انگیز است که همه‌ی لحظه‌های آن پر از احساس و عواطف پاک و عرفانی راوی و معشوقش است. نکته جالب درمورد رمان پر این است که شاید بیش از سرزمین مادری خود در ایران به شهرت و محبوبیت دست یافته است.

شارلوت مری ماتیسن، نویسنده‌ی بریتانیایی رمان پر، پدیدآورنده آثاری چون «مورونای سبزپوش» نیز می‌باشد. سبک او رئالیسم بود و در تمامی آثار این نویسنده سبک رمانتیک مشهود است. از وی پنج اثر به یادگار مانده است. شارلوت در تاریخ 8 آوریل سال 1937 به علت ابتلا به سرطان پستان درگذشت.

میمنت دانا مترجم اثر در سال 1289، متولد آباده شیراز است. او در دانشگاه آمریکایی بیروت مدرک فوق لیسانس خود را دریافت کرد و پس از بازگشت به وطن دربیمارستان‌های تهران مشغول به کار شد. وی مترجم آثار کلاسیکی چون بابا لنگ دراز نیز است. کتاب پر با ترجمه زیبای او در ایران با استقبال زیادی رو به‌رو شد.

در قسمت‌هایی از کتاب صوتی پر می‌شنویم:

«زندگی قمار است، ماجراست، انسان یا می‌برد یا می‌بازد، زندگی مثل معرکه‌ایست که پایان ندارد وقتی صدای یک نفر کم‌کم ضعیف و خاموش شد، صدایی جوان‌تر و نیرومندتر رشته‌ی بقیه‌ی داستان را می‌گیرد و ادامه می‌دهد.»

«نور آتش بخاری روی میز افتاده و از آن‌جا به موهای او منعکس شده و هاله‌ی طلایی دور سرش تشکیل می‌داد. نیم‌رخش در تاریکی و تنها پایین گردنش در روشنایی پیدا بود. لازم نبود تبسم کند تا در صورتش چال بیفتد، وقتی صحبت می‌کرد، مخصوصاً در موقع ادای بعضی کلمات، در گونه‌هایش گودی ظاهر می‌شد. در حالی‌که انگشتان ظریف و باریکش را روی میز می‌کشید احساس کردم مرا دست انداخته و دلم را مثل «پَر» به هرسو می‌کشاند.»

«آه مرگ! مردم جز هنگام یاس و نومیدی و خطر یادی از آن نمی‌کنند، با اینکه همچون شبحی همیشه و در همه‌جا با ما همراهی می‌کند و تنها گامی کوتاه با ما فاصله دارد، کافی است که انسان سر بگرداند و آن را بشناسد، کافی است که انسان قدم آهسته کند تا او پیش افتد. مرگ، یک فرشته سیاه، فرشته رحم، یک عامل مرموز. من می‌توانم به کوچه‌های آشنا بروم، می‌دانم که او همراه من است، آنگاه گامی آهسته... و دیگر کار تمام است...»

 ۶ ساعت و ۳۵ دقیقه، ۳۶۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰۰ ت - 12.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۵۳ دقیقه
قسمت اول
۴۳ دقیقه
قسمت دوم
۴۵ دقیقه
قسمت سوم
۴۹ دقیقه
قسمت چهارم
۴۱ دقیقه
قسمت پنجم
۵۷ دقیقه
قسمت ششم
۵۱ دقیقه
قسمت هفتم
۵۷ دقیقه
قسمت پایانی

راهنمای دانلود کتاب صوتی پر

برای دانلود کتاب صوتی پر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  پر
saeed karimi
۱۳۹۹/۱/۱۰
از اینکه کتابها رو رایگان در اختیار مردم میزارین بسیار تشکر میکنم شما شرایطی رو فراهم میکنید که اون دستع از افرادی که علاقه دارن و از لحاظ مالی در شرایط خوبی نیستن هم بتونن لذت ببرن دعای خیر بردرقه راهتون و انشالله که سلامتی و تندرستی داشته باشین. 😉
الناز یگانه
۱۳۹۹/۱/۱۰
ممنون از کتابراه چه عیدی قشنگی به همه ارائه دادین 🙏🙏🙏🙏
حدیثه معصومی
۱۳۹۹/۱/۱۰
ممنوونم کتاب راه عززییززز.... تو این روزای قرنطینه خونگی بهترین سرگرمیم کتاب خوندنه مممنونم که کتابای خوب واسه خوندن بهم هدیه میدی بهتریییینیییییه میشه پایدار و عالی بمون
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۹۸)