دانلود کتاب صوتی چراغ‌هایی که روشن نشدند


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چراغ‌هایی که روشن نشدند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی چراغ‌هایی که روشن نشدند

داستان کتاب صوتی چراغ‌هایی که روشن نشدند اثر شروود اندرسن، در اوایل قرن بیستم در یکی از شهرهای کوچک آمریکا اتفاق می‌افتد و درباره‌ی دختری به نام مری است که همراه با پدرش زندگی می‌کند.

مری هجده ساله است و پدرش پزشک معتبری است. مری اخیرا خبردار شده است که پدرش نارسایی قلبی وخیمی دارد. مادرش هم سال‌هاست که آن‌ها را ترک کرده‌ است. عصر یک روز یکشنبه مری از خانه بیرون می‌زند. از خیابان‌های شهر بی‌اعتنا به پسران جوانی که درخواست دوستی با او را دارند می‌گذرد و در مزارع حومه‌ی شهر به تماشای غروب خورشید می‌نشیند. شب هنگام وقتی به خانه باز می‌گردد با خبر مرگ پدر خود رو به رو می‌شود و در می‌یابد که باید از این پس خود را برای زندگی تازه‌ای آماده کند که چندان راحت نیست.

ویژگی اجرای کتاب صوتی چراغ‌هایی که روشن نشدند (Unlighted Lamps) بیانی رئالیستی و بی‌نیاز از اغراق است تا شنونده هم‌سو با ادبیات روان و بدون فراز و فرودهای نویسنده، در انتها به دریافتی واقع گرایانه برسد.

شروود اندرسن (Sherwood Anderson) از نویسندگان برجسته‌ی آمریکایی است. وی از نویسندگان عصر طلایی داستان کوتاه در آمریکا به شمار می‌رود. وی را پدر داستان‌نویسی مدرن آمریکا می‌دانند. از آثار معروف اندرسن می‌توان به کتاب من احمق اشاره کرد.

 ۱ ساعت و ۳ دقیقه، ۵۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۴ دقیقه
چراغ‌هایی که روشن نشدند - بخش اول
۳۰ دقیقه
چراغ‌هایی که روشن نشدند - بخش دوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی چراغ‌هایی که روشن نشدند

برای دانلود کتاب صوتی چراغ‌هایی که روشن نشدند و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  چراغ‌هایی که روشن نشدند

نظرات کتاب صوتی چراغ‌هایی که روشن نشدند

داریوش امیرلو
۱۳۹۷/۶/۱۴
سلام رمان صوتی زیبای است موفق. باشید
مشاهد همه نظرات (۱)