معرفی و دانلود کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند

عکس جلد کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند
قیمت:
۱۳۷۰۰ تومان - 2.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند

کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند اثری جذاب از شری آرگو، با زبانی جذاب و گیرا، به بحث درباره‌ی مسائلی می‌پردازد که در روابط مردان و زنان وجود دارد و آگاهی از آن‌ها برای ایجاد یک رابطه‌ی سالم ضروری‌ست. این کتاب یکی از پرفروش‌ترین‌های سایت آمازون و نیویورک‌تایمز بوده است.

درباره کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند:

این سوال که «چرا مردها مرا دوست ندارند؟»، یکی از تلخ‌ترین پرسش‌هایی‌ست که ممکن است در ذهن یک زن نقش ببندد. با این همه گریزی از چنین سوالاتی نیست.

برای تمام انسان‌ها فارغ از جنسیت‌شان، قطعا موقعیت‌هایی پیش آمده که در آن‌ها خود را مورد بی‌اعتنایی دیگران دیده‌اند. در کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند (Why men love bitches)، مری آرگو به بیان آن دسته از ویژگی‌های شخصیتی می‌پردازد که یک زن را در نظر مردان بی‌ارزش و منفور، و یا برعکس، جذاب و دوست‌داشتنی می‌کنند. او توضیح می‌دهد تا زمانی که زنان خود را دوست نداشته باشند و ارزش وجودی‌ِ خویش را به رسمیت نشناسند، مردان نیز احترام و عشقی را که آنان شایسته‌اش هستند نسبت به ایشان بروز نمی‌دهند.

قدم نخست برای دوست‌داشتنی به نظر رسیدن این است که به خود و توانایی‌هایتان ایمان داشته باشید. اما این امر مستلزم آموختن مطالبی بنیادین است؛ در کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند به طور مفصل با این مطالب آشنا خواهید شد.

شری آرگو (Sherry Argov) به شما می‌آموزد که چگونه استقلال شخصیتی خود را به دست آورید؛ به چه طریقی هویت خود را مستقل از مردان تعریف کنید و زمانی که لازم است، با خیالی آسوده به آن‌ها و خواسته‌هایشان ((نه)) بگویید.

زن زیرکی که آرگو توصیف می‌کند، به هیچ‌وجه بی‌رحم و مغرور نیست؛ اما بر احساسات خود تسلط دارد و در مواقع نیاز می‌تواند هراس و اضطرابش را مدیریت کند. چنین زنی در روابط خود هرگز نقش پایین‌دستی را ایفا نمی‌کند. او می‌تواند در وقت مناسب و به طریق درست و اصولی عشق بورزد و در مقابل عشق دریافت کند، اما به هیچ قیمتی محبت را گدایی نمی‌کند! این کتاب صوتی از شما چنین زنی خواهد ساخت.

نکوداشت‌های کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند:

- یک کتاب داغ! (Fox News Channel)
- شری آرگو به زنان می‌آموزد که چگونه یک رابطه‌‌ی عادی را به رابطه‌ای متعهد و محکم بدل کنند. (The Today Show)
- اثری کلاسیک در زمینه‌ی خود سازی. (Daily Mail)
- این کتاب برای من مثل انجیل است! (Her Campus)
- آگاهی از مطالب این اثر یک ضرورت است. (New York Daily News)

کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند مناسب چه کسانی است؟

زنانی که به دنبال استوار ساختن شخصیت و عواطف خود هستند و قصد دارند شکل روابطشان با مردان را اصلاح کنند، از این کتاب مطالب سودمندِ فراوانی خواهند آموخت.

با شری آرگو بیشتر آشنا شویم:

وی نویسنده‌ی فرانسوی‌ست که در سال 1977 در کشور آمریکا متولد شده است. دو کتاب مشهور آرگو که به لیست پرفروش‌های نیویورک تایمز نیز راه یافته‌اند، عبارتند از: چرا مردان با زنان زیرک ازدواج می‌کنند، و چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند.

آرگو در کتاب‌های خود زنان را به مستقل بودن دعوت می‌کند؛ او از آنان می‌خواهد که برای دوست داشتن خود، چشم‌انتظار تأیید مردان نباشند.

جملات برگزیده کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند:

- گاهی مردان عمداً تماس نمی‌گیرند، فقط برای اینکه بفهمند واکنشت چیست.
- پنجاه‌درصد جذابیت درون توست و پنجاه‌درصد آن در ظاهری که دیگران از تو می‌بینند.
- بیایید هرگز ترس را وارد مذاکرات نکنیم.
-عمل پرمحتوا بهتر از سخن پرمحتواست.

در بخشی از کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند می‌شنویم:

همه ما آن زن دل‌نازک را می‌شناسیم که در رابطه با هر مردی که تازه وارد زندگی‌اش شده، با تمام وجود از خودش مایه می‌گذارد، در حالی که طرف مقابل ازخودگذشتگی کمتری نشان می‌دهد. او زنی‌ست که کورکورانه عشق می‌ورزد، چرا که تشنه توجه متقابل است. او همان زنی‌ست که زیر بار تمام خواسته‌های مردش می‌رود، چراکه می‌خواهد رابطه‌اش را به هر قیمتی نگه دارد. همه ما کم‌وبیش درگیر چنین روابط نابه‌هنجاری بوده‌ایم.

به طور قطع متوسط مقاله‌هایی که در مجلات زنان به چاپ می‌رسند به زنان مشاوره‌های احمقانه‌ای در مورد روابط می‌دهند که با خواندن آن‌ها این مسئله که چرا زنان در روابط آنقدر تشنه توجه هستند ببیشتر قابل درک می‌شود. «دور از دسترس به نظر برسید، اما برای شریک شکم‌گنده خود چهار وعده غذای چرب بپزید... روز ولنتاین برایش کلوچه‌های قلبی‌شکل بپزید و رویش را با میوه‌های عجیب و غریبی که از مالزی وارد شده‌اند تزئین کنید ( درست مثل سرآشپز مارتا استوارت).

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۱ دقیقه
معرفی
۵۳ دقیقه
فصل اول - از شخصیتی مطیع به زنی دست‌نیافتنی
۵۷ دقیقه
فصل دوم - چرا مردان جذب زنان زیرک می‌شوند؟
۳۷ دقیقه
فصل سوم - شکلات‌فروشی
۶۱ دقیقه
فصل چهارم - روباه زیرک
۵۴ دقیقه
فصل پنجم - حرکات نمایشی یک سگ سیرک
۵۸ دقیقه
فصل ششم: غر زدن ممنوع
۴۸ دقیقه
فصل هفتم - رازهای مردانه
۴۵ دقیقه
فصل هشتم - نگهداری از سند منگوله‌دار
۳۹ دقیقه
فصل نهم - بازسازی چالش ذهنی
۳۸ دقیقه
فصل دهم - شخصیت جدید زن خودساخته

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند
نویسنده
مترجمپوراندخت رمدانی
گویندهسپیده فلاح
ناشر صوتیانتشارات شمشاد
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۸ ساعت و ۲۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های خانواده و روابط
قیمت نسخه صوتی
۱۳۷۰۰ ت - 2.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند

مریم مهدی
۱۴۰۰/۹/۱۰
یه تیغ دو لبه بود این کتاب،
بعضی مطالبش راجع به عزت نفس و احترام به خود را قبول دارم و پیش می‌گیرم،
بعضی هاش هم بسیار بی منطق و عجیب غریب،
حتی ممکنه روابطتون را با خطر جدی مواجه کنه،
من توصیه‌ام اینه که با منطق خودتون همه مطالب را به کار نبرید،
هر جیزی که کتابها میگن قطعا درست نیست، بسیاری از نویسنده‌ها ادم‌های معمولی‌ای هستند که فقط تجربیاتشون را می‌نویسند، حتی به غلط.
زمزمه درون
۱۴۰۰/۳/۱۸
به نظرم این کتاب تفاوت زیادی با کتاب‌های مشابه در این زمینه داره، مسائلی رو بیان میکنه که واقعیته، و برخلاف بقیه کتاب‌ها که همیشه زن رو به صبوری، از خودگذشتگی و در واقع نادیده گرفتن خودش تشویق میکنه، این کتاب خانم‌ها رو به احترام گذاشتن به خودش تشویق میکنه، به نظر من این کتاب واقعیاتی رو بیان میکنه، که در کمتر جایی دیدم.
Maedeh Azimi
۱۴۰۱/۱/۱۴
به نظرم این کتاب رو به صورت صوتی دوبار گوش بدین تا متوجه بشین از بعضی اتفاقات روزمره که باعث غر زدن شماو همسرتون میشه یا مسئولیت‌های سنگینی رودوش شمامیزاره و باعث کم شدن انگیزه واسه ادامه‌ی رابطه میشه به راحتی نگذریم و راه حل‌های ساده‌ای که برا ارامش لحظه هاست رو واقعا امتحان کنید. این کتاب به ظاهر برای شروع رابطه هایت اکا اینطور نیست در طول روابط زن و شوهری میشه این تغییرات رو ایجاد کرد
Maryam Eslami
۱۴۰۰/۱۲/۱۵
کتابی که هر زنی اونو حتما حتما باید بخونه تا به یه ملکه تبدیل بشه. خیلی متن ساده و روانی داره و گویندشم خیلی صدای زیبایی داره. جز بزرگترین خوشانسی هام این بود که با این کتاب آشنا بشم و اونو گوش بدم. اگر کتاب انواع زنان رو خونده باشین این کتاب راجب شخصیت آفرودیت و پرسفون ملکه صحبت میکنه
فاطمه سیدی
۱۴۰۰/۷/۱۱
کتاب بسیاااار زیبایی بود👌، بنظرم نیازه تمام خانم‌ها برای یکبارهم که شده این کتاب رو بخونن، چه ازدواج کرده باشن و چه مجرد باشن. همچنین این کتاب رو بشدت به افرادی که دچار شکست عشقی شدن توصیه میکنم، این کتاب باعث میشه به خودت بیای و برای خودت ارزش قائل بشی... فقط صدای گوینده واقعا بد بود، که اونم اگه سرعت صدا رو ×۲ کنین قابل تحمل تر میشه😂
Rojin Mohammadi
۱۴۰۰/۴/۱۱
کتاب خیلی خوبی بود به نظرم. آدمو متوجه این میکنه که ازخودگذشتگی، مهربونی و منعطف بودن زیاد خوب نیست و باعث میشه آدما دور بشن بجای اینکه قدر بدونن. به نظرم هر دختری باید بخونه؛ نه بخاطر داشتن رابطه یا نگه‌داشتن یه مرد بلکه بخاطر داشتن شخصیت خود‌ساخته و مستقل.
نازی حیدری
۱۴۰۱/۲/۲۴
در کل کتاب خوبی بود، می‌توان گفت به دو قسمت ابتدای آشنایی و قبل از ازدواج و بخش دوم به جدی تر شدن رابطه و بعد از ازدواج تقسیم می‌شد، البته بعضی قسمتها با توجه به فرهنگ ما خیلی برای ما ایرانی‌ها کاربردی نیست و به اصطلاح باید ایرانیزه شود ولی در کل کتاب خوبی است و خواندنش را پیشنهاد می‌کنم
Neda D
۱۴۰۰/۸/۱۶
هر چقدر از خوب بودن این کتاب بگم کم گفتم چون همه واقعیت هارو مطرح کرده و انگار حال و هوای دنیای مدرن و کشف کرده و رو آقایون و خانم‌های نسل جدید بهترین تحلیل و انجام داده و به شکل یه کتاب خیلی مفید برای خانم‌ها تحویل ما داده شده، حتما بخونید
کاش وقتی نوجوون میدم این کتاب و میخوندم
سعیده حیدری فرد
۱۴۰۱/۲/۵
وسطای کتابم ولی با خوندنش دلیل خیلی از مشکلات زندگیم رو فهمیدم. هم متوجه شدم که همه مردا تقریبا‌ی قلق دارن و هم فهمیدم که نباید دست از همه چی بکشیم و فقط به مرد زندگیمون برسیم بلکه باید جوری رفتار کنیم که مردمون ذهنیتش فقط رسیدن به ما باشه
سارا سالاری
۱۴۰۱/۱/۷
ساده دل بودن همیشه بد نیست … این کتاب باعث تغییر یکسری رفتارها میشه، بنظرم الگوی مناسبی برای همه نخواهد بود … گوش دادن بهش میتونه مفید باشه برای خانم‌هایی که اهمیتی به خودشون نمیدن و تمام تمرکزشون رو روی طرف مقابلشون گذاشتن …
شهره آقاسیان
۱۴۰۰/۱۱/۵
بسیار عالی بود خصوصا برا ما زنان ایرانی که از برتری زنان بجای مهارتهای آن، تقلید کارهای مردها رو یاد گرفتیم.
بیشتر اوقات خود ما زنها باعث میشیم یک مرد مهربان راستگو رو یه دشمن برا خودمون میکنیم. من به همه توصیه میکنم این کتاب رو گوش بدن.
ناهید صناعی
۱۴۰۰/۳/۹
راهکارهاش برای شروع رابطه خوبه ولی برای ادامه رابطه یا خانمهایی که خیلی وقته ازدواج کردند ودنبال تحکیم رابطه زناشوییشون هستند کاربرد مثبتی نداره البته نویسنده محترم هم گاهی به این موضوع اشاره می‌کنند
زهرا ایرانپور
۱۴۰۱/۲/۷
خیلی کتاب خوبیه.. یه جاهایی باید در نظر داشت که نویسنده ایرانی نیست و انتظارات در کشور‌های مختلف متفاوته.. اما بطور کلی کتاب خیلی عالیه و واقعا نتیجه گرفتم ازش.. صدا و لحن گوینده هم عالی بود
Nahid Rakhshani
۱۴۰۱/۱/۱۶
خیلی عالی به همه خانما توصیه میکنم، قبل شروع رابطه این کتابو حتما گوش کنن
یاد بگیرن چطور میتونن دور از دسترس باشن، چطور ارزشمند باشن، چطور احساساتشونو مدیریت کنن، کمتر برنجن وبرنجونن🙏🙏
Ghazale Sabouri sabouri
۱۴۰۰/۵/۲۰
قطعا کتاب تاثیر گذاری خواهد بود ولی بیش از حد از خود راضی بودن را تکرار میکرد، در روابط عمیق خیلی نمیشه به این صورت رفتار کرد، کاش موسیقی یک کمتر بود
مشاهده همه نظرات ۱۲۵

راهنمای مطالعه کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند

برای دریافت کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.