دانلود کتاب صوتی چرا که نه؟! چطور مشکلات بزرگ و کوچک را حل کنیم؟

  • از: بری نالباف
  • راوی: کیاندوخت محمدی
  • ناشر صوتی: سبکتو
  • ۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی چرا که نه؟! چطور مشکلات بزرگ و کوچک را حل کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چرا که نه؟! چطور مشکلات بزرگ و کوچک را حل کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی چرا که نه؟! چطور مشکلات بزرگ و کوچک را حل کنیم؟

بری نالباف در کتاب صوتی چرا که نه؟! چطور مشکلات بزرگ و کوچک را حل کنیم؟ (میکرو کتاب)، روش‌های اساسی و کاربردی تولید ایده را بررسی می‌کند.

این کتاب ابتدا به بررسی ۲ روش اساسی برای تولید ایده پرداخته و در ادامه ۲ روش تکمیلی دیگر را معرفی می‌کند. نکته مهمی که در ایده‌پردازی باید به آن توجه کرد حل مشکلات با روشی نوآورانه است، برای همین به معرفی ۴ ابزار کلی حل مشکل به همراه چندین مثال کاربردی موجود در جهان برای هر ابزار می‌پردازیم تا بتوانیم ایده‌های نوین و نوآورانه خود را متناسب با حل مشکلات، ایجاد و پی‌ریزی کنیم.

بری نالباف (Barry Nalebuff) استاد اقتصاد در مدرسه مدیریت ییل است. او متخصص نظریه‌ی بازی در مدیریت و کارآیی آن برای کسب و کار است و دکتر نالباف همچنین یکی از مولفان کتاب تفکر استراتژیک و همکاری بین رقبای تجاری است. دکتر نالباف مدرک دکترای خود را از دانشگاه آکسفورد دریافت نمود.

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

در قسمتی از میکروکتاب صوتی چرا که نه؟! (Why Not) می‌شنویم:

نوآوری چیزی نیست که حتما به متخصصان یا دانشمندان نابغه نیاز داشته باشد. نوآوری‌ها فقط از بالا به پایین نیستند، بلکه از پایین به بالا نیز هستند. در واقع، گاهی اوقات اشخاص غیر متخصص این مزیت را دارند که دانش پذیرفته شده، آن‌ها را محدود نمی‌کند. وقتی شما نمی‌دانید که چهارچوب کجا یا چیست، آزادانه فکر کردن کار آسان‌تری است. ندانستن این موضوع که "تنها راه همین است" یا "این راه یک بار امتحان شده و شکست خورده است" احتمالا به فرد غیر متخصص کمک می‌کند که ایده‌های جدیدی را کشف کند که یک متخصص آن را کشف نکرده است.

«بعضی افراد چیزها را همانطور که هستند می‌بینند و می‌گویند "چرا؟"، من خواب چیزهایی را می‌بینم که هرگز وجود نداشته‌اند و می‌گویم، "چرا که نه؟"»

 ۱ ساعت و ۱۳ دقیقه، ۵۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست؟
۱ دقیقه
درباره کتاب
۱ دقیقه
درباره نویسنده
۲ دقیقه
مقدمه
۱۰ دقیقه
فصل اول
۹ دقیقه
فصل دوم
۳۸ دقیقه
فصل سوم
۱۰ دقیقه
فصل چهارم

راهنمای دانلود کتاب صوتی چرا که نه؟! چطور مشکلات بزرگ و کوچک را حل کنیم؟

برای دانلود کتاب صوتی چرا که نه؟! چطور مشکلات بزرگ و کوچک را حل کنیم؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  چرا که نه؟! چطور مشکلات بزرگ و کوچک را حل کنیم؟

نظرات کتاب صوتی چرا که نه؟! چطور مشکلات بزرگ و کوچک را حل کنیم؟

طاهره آقایی
۱۳۹۸/۱۱/۱۵
صداش خوب نبود نتونستم گوش بدم اصلا خوب متن و نخوندن
sange sabur
۱۳۹۷/۹/۲
اجرای خوبی نداشت، یه روخوانی ماشینی بود، همون قسمت اول خسته شدم متوقف کردم
وحید حسنی
۱۳۹۷/۸/۱۹
خیلی عالی بود
مشاهد همه نظرات (۴)