دانلود کتاب صوتی کباب غاز


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کباب غاز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی کباب غاز

کتاب صوتی کباب غاز اثر محمدعلی جمالزاده، اولین نویسنده داستان کوتاه در ایران است. در داستان کباب غاز گوشه‌هایی از زندگی ایرانیان در دوره‌ی مشروطه به صورتی انتقادی و با نثری ساده طنزآمیز و آکنده از ضرب المثل‌ها و اصطلاحات عامیانه بیان شده است.

کباب غاز از مجموعه داستان یکی بود یکی نبود انتخاب شده که از جمله کتاب‌های فراموش نشدنی در تاریخ ادبیات داستانی ایران است. این اثر در هنگام انتشار سر و صداهای زیادی به پا کرد و سبک کار نویسنده که تازگی داشت واکنش‎هایی متفاوت را در آن زمان برانگیخت.

محمدعلی جمالزاده در خانواده‌ای روحانی در اصفهان به دنیا آمد. در هفده سالگی برای تحصیل به بیروت رفت و سپس رهسپار پاریس شد. او نخستین مجموعه‌ی داستان‌های کوتاه ایرانی را تحت عنوان یکی بود یکی نبود در سال 1300 منتشر کرد. به اعتبار همین کتاب جمالزاده را آغازگر سبک واقع گرایی در نثر معاصر فارسی و پدر داستان نویسی دانسته‌اند.

 ۳۰ دقیقه، ۲۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

۱۵ دقیقه
داستان کباب غاز - قسمت اول
۱۵ دقیقه
داستان کباب غاز - قسمت دوم

راهنمای دانلود کتاب صوتی کباب غاز

برای دانلود کتاب صوتی کباب غاز و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  کباب غاز
omid bahrami
۱۳۹۶/۷/۲۸
لطفا در هنگام پخش صدای کتاب؛کاری کنید که بتوان به متن هم دسترسی داشت با تشکر از برنامه خوبتون
javad delikhoon
۱۳۹۶/۷/۲۷
بسیار مختصر و مفید پراز تکنیک‌های ناب نویسندگی اعم از استفاده از ضرب المثل‌ها‌ی کهن ایرانی تشبیهات و توصیفات به جا وعالی که آدم رو میبره دقیقا سره سفره برای صرف کباب غاز. ممنون از کتاب راه
Gol barg
۱۳۹۷/۶/۳۰
گوینده‌ی اول این نمایشهای رادیویی واقعا مهارت لازم‌رو ندارند و صدای جذابی هم ندارند، خیلی یکنواخت و طوطی وار و‌بی ذوق گویندگی میکنن، خود داستان‌ها جالبن ولی چون این گوینده توی همه‌ی این کار‌ها هست، من از هیچ‌کدوم رضایت نداشتم. لطفا در انتخاب گوینده دقت بیشتری به خرج بدید، باتشکر
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۶۳)