دانلود کتاب صوتی کروکدیل مهربون


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کروکدیل مهربون و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی کروکدیل مهربون

کتاب صوتی کروکدیل مهربون نوشته‌ی لوچیا پنزیری، داستان حیوانی خوش‌قلب را به تصویر می‌کشد که به جای نشان دادن دندان‌های تیز و بزرگ و آرواره‌های پرقدرت خود، قلب حساس و پرمحبتش را به نمایش می‌گذارد.

موضوع کتاب صوتی کورکدیل مهربون چیست؟

کروکدیل مهربان آرزو داشت که یک روز به عنوان یک حیوان خانگی دوست‌داشتنی به خانه‌ای راه پیدا کند. او که در صفحات یک کتاب معروف مصور، در اتاق بچه‌ها زندگی می‌کند، به دنبال آرزویش به آهستگی و مخفیانه از کتاب خارج می‌شود و همه کارهای خانه را انجام می‌دهد.

با وجود ظاهر وحشت‌انگیزی که دارد، همیشه در پی به دست آوردن رضایت آدم‌هاست. هر شب که از صفحات کتابش بیرون می‌آید، اسباب‌بازی‌های ریخته شده را جمع می‌کند، به آشپزخانه می‌رود و ظرف‌ها را می‌شوید، لباس‌ها را مرتب در کمد می‌گذارد، صبحانه آماده می‌کند و حتی در خواب‌های بد آدم‌ها با هیولاها می‌جنگد.

این کروکدیل خوش‌قلب خیلی خوب می‌داند که آدم‌ها تنها به توله سگ و ماهی قرمز به عنوان حیوان خانگی علاقه‌مندند. اما آیا کسی پیدا می‌شود که بخواهد یک کروکدیل غول‌پیکر با دندان‌های بزرگ و تیز را در خانه‌اش نگه دارد؟

کتاب صوتی کروکدیل مهربون (The Kindhearted Crocodile) برای چه کسانی مناسب است؟

لوچیا پنزیری (Lucia Panzieri) در این داستان سرگرم‌کننده و بامزه به کودکان 3 تا 7 ساله شما می‌آموزد که دیگران را بر اساس ظاهرشان قضاوت نکنند و تنها به رفتار و عملکردشان توجه داشته باشند.

در بخشی از کتاب صوتی کروکدیل مهربون می‌شنویم:

وقتی که صبح شد، کروکدیل مهربون و دلسوز بدون اینکه سروصدا ایجاد کنه، خیلی آروم به نقاشی‌های داخل کتاب مصور برگشت. در همون حال، پدر و مادرِ خانواده و سه تا بچه‌هاشون بیدار شدن و بعد از دیدن کارهایی که کروکدیل انجام داده بود، با تعجب به اطراف خونه نگاه می‌کردن و از خودشون می‌پرسیدن که کی اسباب‌بازی‌ها رو مرتب کرده؟ کی ظرف‌ها و لباس‌ها رو شسته و اون‌ها رو تا کرده؟ کی کابوس‌های شبانه‌شون رو دور کرده و براشون میز صبحانه چیده؟

اون‌ها هر چقدر فکر کردن به نتیجه‌ای نرسیدن. پس این شد که یک شب پدر، مادر و سه فرزندشون به جای اینکه بخوابن، توی کمد دیواری قایم شدن و منتظر موندن تا دوستِ اسرارآمیزشون پیداش بشه. اون‌ها حدس می‌زدن که قراره یک پری، غول، جادوگر و یا یک کوتوله ببینن.

اما وقتی که موقعش رسید، به جای همه اون کسانی که فکرش رو می‌کردن یک کروکدیل خیلی بزرگ رو دیدن... یک کروکدیل که با اون بدنِ بلند و قوی و دهنی که توش هزار تا دندونِ تیز بود، کاملاً وحشی به نظر می‌رسید.

 ۹ دقیقه، ۱۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۰ دقیقه
کروکدیل مهربون

راهنمای دانلود کتاب صوتی کروکدیل مهربون

برای دانلود کتاب صوتی کروکدیل مهربون و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  کروکدیل مهربون

نظرات کتاب صوتی کروکدیل مهربون

Sofia Okhravi
۱۴۰۰/۱/۱۲
با مزه بود و برای بچه هام جذاب
محمد نیا
۱۴۰۰/۱/۵
برای بچه‌ها آموزنده و خوبه
پیام نظری
۱۴۰۰/۱/۳
جذاب بود ‌ بچهها خیلی دوست داشتن
مشاهد همه نظرات (۳)