دانلود کتاب صوتی کریستوفر صاف روی تختش نشسته


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کریستوفر صاف روی تختش نشسته و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی کریستوفر صاف روی تختش نشسته

کتاب صوتی کریستوفر صاف روی تختش نشسته نوشته‌ی کتی لانگ، درباره‌ی پسربچه‌ای است که نیمه‌ شب به خاطر شنیدن صدایی ناشناس از خواب بیدار می‌شود و با وجود تمام ترس‌ها و نگرانی‌هایش به دنبال منبع صدا می‌گردد.

موضوع کتاب صوتی کریستوفر صاف روی تختش نشسته (Christopher Sat Straight Up In Bed) چیست؟

کریستوفر به خاطر شنیدن صدایی مداوم با ترس از خواب بیدار می‌شود. همه‌جا تاریک است و منبع ناشناسِ صدا، او را نگران می‌کند. این پسر کوچک تمام ترس‌ها و نگرانی‌های خود را کنار می‌گذارد تا بتواند بفهمد صدا از کجا می‌آید و... .

کتاب صوتی کریستوفر صاف روی تختش نشسته مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 3 تا 7 سال که علاقه‌مند به داستان‌های آموزنده هستند، مناسب خواهد بود. کتی لانگ (Kathy Long) یادآور این نکته می‌شود که بسیاری از مواقع، حقیقت آنقدرها هم ترسناک نیست فقط باید به دنبال آن بروید!

در بخشی از کتاب صوتی کریستوفر صاف روی تختش نشسته می‌شنویم:

اون در رو باز کرد و در سکوت از پله‌ها پایین رفت. قلبش با سرعت دیوانه‌واری توی سینه می‌زد. به پایین پله‌ها که رسید، متوجه شد سایه‌ای شبیه سایه‌ی شیرِکوهی روی دیوار هال می‌رقصید. سرجاش خشکش زد. سایه نزدیک‌تر شد. کریستوفر نمی‌تونست پاهاش رو تکون بده و فرار کنه. انگار که دیگه کنترل پاهاش دست خودش نبود. اون به سایه‌ی روی دیوار که نزدیک‌تر می‌شد خیره شده بود. به نظر می‌رسید می‌خواست حمله کنه و با پنجه‌های بلند و تیزش کریستوفر رو بدره.

 ۱۰ دقیقه، ۱۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۵۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
کریستوفر صاف روی تختش نشسته

راهنمای دانلود کتاب صوتی کریستوفر صاف روی تختش نشسته

برای دانلود کتاب صوتی کریستوفر صاف روی تختش نشسته و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  کریستوفر صاف روی تختش نشسته

نظرات کتاب صوتی کریستوفر صاف روی تختش نشسته

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.