دانلود کتاب صوتی کریسمس مبارک، مری کریسمس


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کریسمس مبارک، مری کریسمس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی کریسمس مبارک، مری کریسمس

لری فریدمن در کتاب صوتی کریسمس مبارک، مری کریسمس به ماجرای خانواده‌ی کریسمس می‌پردازد که همگی عاشق جشن سال نو هستند به جز دخترشان مری! او فکر می‌کند کریسمسِ آن‌ها اصلاً هم مبارک نیست چون خانواده‌اش در همه چیز زیاده‌روی می‌کنند.

موضوع کتاب کریسمس مبارک، مری کریسمس (Merry Christmas, Mary Christmas) چیست؟

تمامی اعضای خانواده‌ی کریسمس جشن سال نو را خیلی جدی می‌گیرند، بزرگترین درخت را می‌خرند، هدیه‌های بسیاری می‌گیرند، سروصدای زیادی دارند و... . تمام این رفتارها مری دختر خانواده را آزار می‌دهد، اما دوست دارد مانند دیگران از کریسمس لذت ببرد. مری برای حل مشکلش از بابانوئل هم کمک می‌گیرد. در نهایت مری مشکل خود را با خانواده‌ در میان می‌گذارد و... .

کتاب صوتی کریسمس مبارک، مری کریسمس مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 5 تا 8 سال که علاقه‌مند به داستان‌های آموزنده هستند، مناسب است. لری فریدمن (Laurie Friedman) در این اثر جذاب به کودکان می‌آموزد که جشن گرفتن و شاد بودن خوب است اما با بخشش و مهربانی به دیگران می‌توان لذتِ جشن و شادی را چندین برابر کرد.

در کتاب صوتی کریسمس مبارک، مری کریسمس می‌شنویم:

اون سال، شب کریسمس بابا اعلام کرد که قراره کل خانواده به دیدن بابانوئل برن. مری با شنیدن این خبر قلبش شروع به تپیدن توی سینه‌ش کرد. اون مطمئن بود که اگر کسی بتونه کاری کنه که کریسمس ارزش تبریک گفتن رو داشته باشه، بابانوئله. اون هم مثل همه‌ی بچه‌های هم‌سن و سال خودش عاشق بابانوئل بود.

اعضای خانواده همه با هم به فروشگاهی که بابانوئل توش می‌نشست و با بچه‌ها ملاقات می‌کرد رفتن. مری هم با خوشحالی پشت بچه‌هایی که توی صف دیدار با بابانوئل بودن ایستاد.

 ۱۲ دقیقه، ۱۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۵۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۲ دقیقه
کریسمس مبارک، مِری کریسمس

راهنمای دانلود کتاب صوتی کریسمس مبارک، مری کریسمس

برای دانلود کتاب صوتی کریسمس مبارک، مری کریسمس و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  کریسمس مبارک، مری کریسمس