دانلود کتاب صوتی کلمات جادویی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کلمات جادویی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی کلمات جادویی

تیم دیوید در کتاب صوتی کلمات جادویی، از کلماتی می‌گوید که باعث ایجاد شور و انگیزه در کارمندان، قدرتمندسازی کودکان، درگیر کردن دانش‌آموزان، یاری رساندن به مشتریان، تبدیل شدن به رهبری موفق و تأثیرگذار و شروع جنبش‌ها می‌شود.

کلمات حیرت‌آورند، آن‌ها افکار شما را شکل می‌دهند، احساسات‌تان را به جوش می‌آورند، واکنش‌های گوناگونی در موقعیت‌های مختلف در شما ایجاد می‌کنند. کلمات نمی‌توانند کوه‌ها را جا‌به‌جا کنند، اما می‌توانند جمعیت یا افرادی را تکان دهند. با کتاب صوتی کلمات جادویی (Magic Word) می‌توانید مردم را به حرکت وادارید. اگر بتوانید در افراد انگیزه‌ی بیشتری ایجاد کنید و مؤثرتر آن‌ها را هدایت کنید، آنگاه این جهان جای بهتر و زیباتری خواهد بود.

تشکیل شرایطی که طی آن مغز انسان طوری تشنه شود که بدن را به دنبال خود بکشاند، انگیزش می‌گویند. اکثر انسان‌ها مغزشان همیشه در برخی موضوعات تشنه است. آن‌ها همین حالا هم زندگی را با مجموعه‌ای از خواسته‌ها، نیاز‌ها و الهامات طی می‌کنند. شما تنها نیاز دارید تا آن‌ها را بشکافید، در آن‌ها جست و جو کنید و از آن‌ها نشئت بگیرید. وقتی این کار را کردید مراقب باشید! بزرگ‌ترین مشکل شما به وجود آوردن انگیزه در زندگی نیست بلکه هدایت کردن آن است. هفت کلمه جادویی آمده در این کتاب یکی از نیازهایی‌ست که هر انسانی به آن احتیاج دارد.

تیم دیوید (Tim David)، از سن 19 سالگی یک شعبده‌باز بسیار حرفه‌ای بوده و در حدود 300 نمایش در سال اجرا کرده است. او با تمرین و آموزش شعبده و تردستی کار خود را ادامه داد و در سال 2010 به عنوان "بهترین شعبده‌باز آمریکای شمالی" شناخته شد. تیم هر ساله علاوه بر برنامه‌های صوتی‌اش، کتاب‌های الکترونیکی و برنامه‌های الکترونیکی‌اش، بیش از صد سخنرانی و جلسات تمرین برگزار می‌کند. او در حال حاضر بر روی کمک به مردم برای برقراری ارتباطات مفیدتر و مؤثرتر تمرکز کرده است.

در بخشی از کتاب صوتی کلمات جادویی می‌شنویم:

ما از پذیرفته نشدن می‌ترسیم. این سوال همیشگی که "اگر بگویند نه چه؟" از زمانی که بشر، روی این سیاره می‌توانست بیندیشد این سوال مانع از تماس‌های بازاریابی، تقاضاهای ارتقاء حقوق، و خواستگاری از خانم‌ها شده است.

نظرسنجی‌ها همگی نشان می‌دهند که ترس شماره یک انسان‌ها، ترس از سخنرانی در جمع است که به ترس از عدم پذیرش هم شهرت دارد. نوعاً ما آموخته‌ایم که می‌بایست در میان جمع قرار گیریم نه در مقابل آن‌ها. مصونیتی در جمع وجود دارد و زمانیکه ما با عدم پذیرش از هر نوع روبه‌رو می‌شویم این مصونیت را از دست می‌دهیم. قسمتی بدوی اما قدرتمند از مغز ما، عدم پذیرش را به عنوان تهدیدی علیه بقای خود ما قلمداد می‌کند. هیچ چیز به اندازه "نه" دردناک نیست.

از طرف دیگر "بله"، درست متضاد عدم پذیرش است. نشانه پذیرش، تفاهم، و مثبت بودن است. به این معناست که لازم نیست تغییر کنیم. (ما از تغییر کردن متنفریم). مغز ما عاشق شنیدنش است. اون دلیلی‌‌ست که کتاب‌های مختلفی با عنوان چگونه مردم بیشتری به ما بله بگویند، نوشته شده است. ما از اعماق وجود آرزویش را داریم. واضح است که "بله" یک کلمه جادویی در بالاترین رتبه است. بیایید ببینیم چطور می‌توانیم از آن برای ایجاد انگیزه مثبت، به کارگیری و تاثیرگذاری استفاده کنیم.

 ۴ ساعت و ۴۶ دقیقه، ۲۶۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۳ دقیقه
مقدمه
۵۲ دقیقه
کلمه جادویی شماره 1: بله
۲۷ دقیقه
کلمه جادویی شماره 2: ولی
۳۹ دقیقه
کلمه جادویی شماره 3: چون
۴۰ دقیقه
کلمه جادویی شماره 4: نامشان
۴۲ دقیقه
کلمه جادویی شماره 5: اگر
۳۲ دقیقه
کلمه جادویی شماره 6: کمک
۲۶ دقیقه
کلمه جادویی شماره 7: متشکرم
۵ دقیقه
نتیجه‌گیری

راهنمای دانلود کتاب صوتی کلمات جادویی

برای دانلود کتاب صوتی کلمات جادویی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  کلمات جادویی

نظرات کتاب صوتی کلمات جادویی

رضا گودرزی
۱۳۹۹/۲/۷
شناخت چند کلمه کلیدی در روابط روزمره و استفاده مناسب از آنها. بله چون ولی نام شخص و.... خیلی جالب بود برام چون بعضی از تکنیک هاشو به تجربه استفاده می‌کردم. کتاب خوبیه برای یادگیری روابط اجتماعی اولیه و مهارت متقاعد کردن دیگران.
Majid Rezaei
۱۳۹۸/۲/۷
کتاب اطلاعات خوبی میدهد و به دانش ما می‌افزاید ولی حیف خواننده خیلی سریع و با تن خشن میخونه و قدرت درک و هضم مطالب رو به آدم نمیده
رضا اسدی
۱۳۹۸/۷/۹
خیلی خوبه توصیه میکنم. مخصوصا کتاب صوتی که در مواقعی که امکان کتاب خواندن ندارید می‌تونید از آن بهره ببرید.
مشاهد همه نظرات (۱۳)