دانلود کتاب صوتی کمی قبل از خوشبختی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کمی قبل از خوشبختی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی کمی قبل از خوشبختی

کتاب صوتی کمی قبل از خوشبختی به قلم انیس لودیگ که در سال 2013 جایزه‌ی خانه‌ی مطبوعات فرانسه را دریافت کرد به ماجرای احساسی مادری 20 ساله می‌پردازد. این داستان مانند افسانه‌ا‌ی مدرن شما را سرشار از عشق و محبت می‌کند و با زندگی آشتی می‌دهد.

کتاب صوتی کمی قبل از خوشبختی:

رمان کمی قبل از خوشبختی (Just Before Happiness) داستانی بسیار جذاب و در عین حال ساده دارد و شاید دلیل اصلی محبوبیت و موفقیت این کتاب نیز در همین نکته است. این کتاب صوتی به مسائلی مانند دوستی، عشق، مهربانی و فرزندان می‌پردازد. ژولی زن جوانی است با پسر خود لولو زندگی می‌کند و به تنهایی روزگار می‌گذاراند. این مادر بیست ساله صندوقدار یک فروشگاه است و مخارج زندگی را به سختی تأمین می‌کند اما بالاخره یک روز زندگی او دستخوش تغییرات بزرگی می‌شود. یکی از مشتریان متمول فروشگاه به ژولی علاقه‌مند می‌شود و این اتفاق برای ژولی و پسرش ماجراهای بسیاری را رقم می‌زند.

شاید در نگاه نخست تصور کنید داستان بسیار ساده است اما روایت جذاب و متفاوت انیس لودیگ (Agnes ledig) اتفاقات و لحظات غافلگیرکننده‌ای را برایتان می‌سازد. نویسنده تلاش می‌کند داستانی نزدیک به زندگی واقعی همراه با تمام تلخی‌ها و شیرینی‌هایش برای‌تان به تصویر بکشد.

انیس لودیگ با قلمی قدرتمند شما را تا انتهای ناامیدی می‌برد اما فراموش نمی‌کند که آدم‌ها همیشه به امید نیاز دارد و به همین خاطر شما و ژولی را در اندوه رها نمی‌کند و فرصتی دوباره به ژولی می‌دهد تا زندگی خود را بسازد.

نکوداشت‌های کتاب صوتی کمی قبل از خوشبختی:

- انیس لودیگ یکی از بهترین نویسندگان فرانسوی جدید است. (لاموند)
- این کتاب زیبا و فراموش نشدنی است. (مجله‌ی ادبی ساکسو)
- ژرف و شعرگونه. (Figaro)
زیبا و فراموش نشدنی. (Saxo)
- کمی قبل از خوشبختی به کتاب‌های تصنعی که به زور سعی دارند افکار منفی خوانندگان‌شان را تغییر دهند، شباهتی ندارد. مطالعه‌ی این رمان درست مثل زندگی کردن یک داستان واقعی است. (روزنامه فیگارو)

انیس لودیگ را بیشتر بشناسیم:

این نویسنده‌ی فرانسوی در سال 1972 به دنیا آمد و هم‌اکنون همراه با همسر و فرزندانش در کشور فرانسه زندگی می‌کند. لودیگ نوشتن را هنگامی پسرش به بیماری سرطان خون مبتلا شد آغاز کرد. در سال 2005 یکی از استادان وی، داستان‌های او را می‌خواند می‌پسندد. این استاد مشوق اصلی انیس می‌شود و به او توصیه می‌کند که نویسندگی را به صورت حرفه‌ای دنبال نماید. از میان سایر آثار لودیگ می‌توان به مواردی مانند فردا دیر است، در میان همهمه‌ی برگ‌های رقصان و... اشاره‌ کرد.

در کتاب صوتی کمی قبل از خوشبختی می‌شنویم:

ژروم کسی را پیدا کرد تا موقتاً در مطب جایگزین خودش کند. پزشک جدید کم‌تجربه بود اما چندان اهمیتی هم نداشت. تنها چیزی که ژروم می‌خواست این بود که به دریا برود و به تماشای افق در دوردست‌ها بنشیند تا شاید بتواند باتلاقی را که از سه ماه پیش در آن فرو رفته بود فراموش کند. قرار بود زن جوان بعدازظهر برسد. ژروم خانه‌اش را هم در مدت سفرش به او اجاره داده بود. اما آن شب باید هر دو در آن خانه می‌ماندند چراکه زمان رفتن ژروم فردا بود. پدرش با او تماس گرفت تا زمان دقیق حرکت را به او یادآوری کند. او هم دلش لک زده بود برای نسیم دریا. اما به دلیلی دیگر؛ حسرت آسودگی!

صحبت‌شان بیش‌تر از دو ساعت طول کشید. ژروم با این چشم‌انداز تلفن را قطع کرد که بعد از سفر نیرویی پیدا می‌کند تا کمر راست کرده و سرش را بالا بگیرد. یک پزشک باید حالش خوب باشد. نباید هیچ‌گاه خودش را ببازد. پزشک سکویی‌ست که بیماران نحیف به آن چنگ می‌زنند. باید مثل کوه محکم باشد. اما این تکیه‌گاه که ضدضربه نبود! این تکیه‌گاه چند ماه قبل منفجر شده و هیچ‌چیز از آن باقی نمانده بود. او دیگر پشتیبان کسی نبود. گوش می‌کرد، تجویز می‌کرد، معاینه می‌کرد، بخیه می‌زد اما حمایت نمی‌کرد. او توانسته بود بدون داروهای ضدافسردگی سرپا باشد؛ اما با خوردن الکل.

 ۹ ساعت و ۵۳ دقیقه، ۵۵۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰۰ ت - 7.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۵ دقیقه
یک
۲۹ دقیقه
دو
۲۰ دقیقه
سه
۲۵ دقیقه
چهار
۲۱ دقیقه
پنج
۲۹ دقیقه
شش
۲۵ دقیقه
هفت
۱۸ دقیقه
هشت
۱۷ دقیقه
نه
۲۰ دقیقه
ده
۳۵ دقیقه
یازده
۲۳ دقیقه
دوازده
۳۲ دقیقه
سیزده
۲۵ دقیقه
چهارده
۲۷ دقیقه
پانزده
۱۹ دقیقه
شانزده
۲۷ دقیقه
هفده
۲۷ دقیقه
هجده
۲۰ دقیقه
نوزده
۲۲ دقیقه
بیست
۲۴ دقیقه
بیست و یک
۱۷ دقیقه
بیست و دو
۲۱ دقیقه
بیست و سه
۲۲ دقیقه
بیست و چهار
۲۲ دقیقه
بیست و پنج

راهنمای دانلود کتاب صوتی کمی قبل از خوشبختی

برای دانلود کتاب صوتی کمی قبل از خوشبختی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  کمی قبل از خوشبختی

نظرات کتاب صوتی کمی قبل از خوشبختی

Shahrzad Soufi
۱۴۰۰/۲/۷
کتاب میتونست جالبتر باشد اگر خواننده اصرار نداشت جای هر شخصیتی یک صدای متفاوت اجرا کند صدای خودش خوب بود ولی نه جای خانم داستان
مریم سعادتی
۱۳۹۹/۱۲/۷
کتاب مملو از جملات زیبا و انگیزشی بود که در قالب داستان بیان شده بود. سپاسگزارم
سويدا خاتون شاه
۱۳۹۹/۱۲/۸
داستان جذابی که با گویش زیبای راوی جذابتررر شده بود.
مشاهد همه نظرات (۳)