دانلود کتاب صوتی کیسه خواب انگوری

  • از: سعیده موسوی زاده
  • ناشر صوتی: شیما
  • ۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی کیسه خواب انگوری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کیسه خواب انگوری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی کیسه خواب انگوری

کتاب صوتی کیسه خواب انگوری نوشته‌ی سعیده موسوی زاده، داستانی شیرین و جذاب درباره‌ی پشه‌ی بازیگوش و کوچولویی به نام وزوزی است که اتفاقات جالب و خنده‌داری برای او در آشپزخانه می‌افتد.

موضوع کتاب صوتی کیسه خواب انگوری چیست؟

در یکی از روزهای فصل بهار، وِزوِزی، پشه کوچولوی داستان از خواب بیدار شد و بال‌هایش را باز و بسته ‌کرد، یکدفعه باد پنکه محکم فوتش کرد و او را به طرف آشپزخانه شوت کرد. وِزوِزی تا به خودش آمد متوجه شد که در یک فنجان افتاده است. ته فنجان مقداری قهوه داشت، با اینکه تا به حال هیچ پشه‌ای قهوه نخورده بود اما وِزوِزی دو قلپ قهوه نوشید، سر حال شد و پرواز کرد. همین‌طوری که داشت پرواز می‌کرد تا از زیر شیر ظرفشویی رد شود ناگهان قطره‌ی آبی روی بالش ریخته شد. وِزوِزی که بالش خیس شده بود، پشتک زد تا خشک شود، چرخید و چرخید و با کله توی یک بشقاب چرب و چیلی افتاد.

کتاب صوتی کیسه خواب انگوری مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان پیش دبستانی و دبستانی علاقه‌مند به داستان حیوانات، زیبا و هیجان‌انگیز خواهد بود.

در قسمتی از کتاب صوتی کیسه خواب انگوری می‌شنویم:

ته بشقاب چرب و چیلی یک دانه‌ی برنج و دو عدد لپه بود. با اینکه تا حالا هیچ پشه‌ی عاقلی غذای باقی‌مانده‌ی آدم‌ها را نخورده بود اما وزوزی دو تا لیس به لپه زد و یک گاز از برنج خورد و سرحال شد. آفتاب از گوشه‌ی پنجره‌ی آشپزخانه داشت خودش را دالی دالی به وزوزی نشان می‌داد. وزوزی هم می‌خواست بالش را دالی دالی به خورشید نشان بدهد، اما نشد.

 ۵ دقیقه، ۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۵ دقیقه
کیسه خواب انگوری

راهنمای دانلود کتاب صوتی کیسه خواب انگوری

برای دانلود کتاب صوتی کیسه خواب انگوری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  کیسه خواب انگوری

نظرات کتاب صوتی کیسه خواب انگوری

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.