دانلود کتاب صوتی گربه‌ی آقای اسکارلتی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی گربه‌ی آقای اسکارلتی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی گربه‌ی آقای اسکارلتی

کتاب صوتی گربه‌ی آقای اسکارلتی نوشته‌ی ناتانیل لاکنمایر، داستانی هیجان‌انگیز و تخیلی درباره‌ی آهنگسازی مشهور است که همراه با گربه‌ی دوست داشتنی‌اش به نام پولچینلا زندگی می‌کند.

موضوع کتاب صوتی گربه‌ی آقای اسکارلتی (Scarlatti Is Cat) چیست؟

آقای اسکارلتی آهنگساز مشهوری است که همراه با گربه‌ی خود به نام پولچینلا در شهری بزرگ زندگی می‌کند، پولچینلا عاشق این بود که روزی خودش آهنگساز درخشانی شود و هر شب در خواب‌های خود می‌بیند که قرار است آهنگ خودش بدون هیچ دخالتی به نواختن در بیاید و زمانی که این کار را انجام می‌دهد، همه او را تشویق می‌کنند و ... .

ناتانیل لاکنمایر را بیشتر بشناسیم:

ناتانیل لاکنمایر در سال 1969 چشم به جهان گشود. او از دانشگاه شیکاگو فارغ‌التحصیل شده و کتاب‌های کودک و بزرگ‌سال بسیاری به صورت کمیک نوشته است و تا به امروز موفق به اخذ جوایز برجسته‌ای برای آثارش شده است. لاکنماپر علاوه بر نویسندگی، موضوعات بهداشت روان را نیز تدریس می‌کند. از دیگر آثار او می‌توان به خارجی و اختاپوس فرار می‌کند، اشاره کرد.

کتاب صوتی گربه‌ی آقای اسکارلتی مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 4 تا 9 سال که علاقه‌مند به داستان‌‌های تخیلی و هیجان‌انگیز هستند، مناسب خواهد بود. بیشتر دوستداران موسیقی، اسکارلتی را به خوبی می‌شناسند. اما چند نفر از آن‌ها درباره‌ی گربه‌ی خانگی‌ این آهنگ‌ساز برجسته شناخت دارند و چند نفر از آن‌ها از حضور چنین گربه‌ای هنگامی که اسکارلتی درخشان‌ترین موسیقی‌های خود را می‌نواخت، اطلاع داشتند؟ این کتاب صوتی سرگرم کننده، داستان این گربه‌ی افسانه‌ای را برای شما شرح می‌دهد.

این کتاب صوتی اطلاعات خوبی از تاریخ موسیقی به کودکان ارائه می‌کند. اما چیزی که کودکان را به حیرت می‌اندازد، داستان تخیلی، روان و خلاقانه‌ی آن است.

در قسمتی از کتاب صوتی گربه‌ی آقای اسکارلتی می‌شنویم:

بالاخره اسکارلتی توی شهر زیبای مادرید ساکن شد که بتونه به ملکه‌ی اسپانیا، موسیقی درس بده. اونجا با پولچینِلا هم درست مثل یک ملکه برخورد می‌شد؛ خدمتکارها براش بیسکوئیتِ موردِ علاقه‌اش رو می‌آوردن و با بادبزن خنکش می‌کردن اما اون هنوزم بعضی وقت‌ها به نواختنِ پیانو فکر می‌کرد، اما چون سرش گرم شده بود و خیلی بهش خوش می‌گذشت، کمتر از قبل حسرت می‌خورد.

اگه به خاطر رسیدنِ یک مهمون ناخونده نبود، ممکن بود جهان هیچ وقت نتونه صدای آهنگ‌هایی که توی سرِ پولچینِلا نواخته می‌شد رو بشنوه. یک روز اسکارلتی که حسابی مشغول آهنگسازی بود، متوجهِ موشی که داشت خیلی آروم روی پنجه‌ی پاهاش راه می‌رفت نشد، اما پولچینِلا صدای پاش رو شنید و دور اتاق دنبالش دوید. اون با سرعت از مبل به روی پیانو پرید و حتی از پرده‌ی آویزون از پنجره هم بالا رفت تا بتونه موش رو بگیره. وقتی هم که اسکارلتی سعی کرد اون رو بپرونه، پولچینِلا روی پیانو پرید و دقیقا روی کلیدها فرود اومد. وقتی که پاهاش برای اولین بار کلیدهارو لمس کردن، دیگه موش رو کاملا فراموش کرد و همون موسیقی‌ای رو شنید که وقتی چشم‌هاش رو می‌بست توی سرش زده می‌شد و یکهو به دنیایِ قشنگِ رویاش برگشت. اون که می‌دونست این تنها شانسش برای انجام و زندگی کردنِ رویاشه، با ظرافت و دقتِ بیش از حد روی کلیدها راه رفت.

 ۸ دقیقه، ۱۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۹ دقیقه
گربه‌ی آقای اسکارلتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی گربه‌ی آقای اسکارلتی

برای دانلود کتاب صوتی گربه‌ی آقای اسکارلتی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  گربه‌ی آقای اسکارلتی

نظرات کتاب صوتی گربه‌ی آقای اسکارلتی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.