دانلود کتاب صوتی گلوله برفی: وارن بافت و سبک زندگی تجاری او

  • از: اشلی شرودر
  • راوی: سلمان ظاهری
  • ناشر صوتی: سبکتو
  • ۴۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی گلوله برفی: وارن بافت و سبک زندگی تجاری او و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی گلوله برفی: وارن بافت و سبک زندگی تجاری او و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی گلوله برفی: وارن بافت و سبک زندگی تجاری او

اشلی شرودر در کتاب صوتی گلوله برفی: وارن بافت و سبک زندگی تجاری او (میکرو کتاب)، به شما می‌آموزد که چگونه به جایی برسید که بدون کار کردن پول به حساب‌تان واریز شود. شاید به نظر رویایی باشد اما وارن بافت، ثروتمندترین مرد دنیا نشان داد که می‌تواند تبدیل به واقعیت شود.

اشلی شرودر در میکروکتاب گلوله برفی (The Snowball)، از زندگی و نحوه ثروتمند شدنش می‌گوید. این که چگونه زمانی که کل بازار در رکود بود، او هر روز ثروتمندتر می‌شد. گوله برفی، همان میراث بافت است که هر روز بدون دخالت او و حتی بدون نیاز به حضورش بیشتر می‌شود.

اشلی شرودر (Alice Schroeder)، یک نویسنده آمریکایی و تحلیل‌گر بیمه است. او نویسنده روزنامه‌ و مجلات بزرگی چون وال‌استریت ژورنال، نیویورک تایمز و بلومبرگ بوده است. او در سال ۲۰۰۳ اعلام کرد که می‌خواهد در مورد زندگی‌نامه یکی از سرمایه‌گذاران بزرگ وال‌استریت کتابی بنویسد، اما چند وقت بعد تصمیم گرفت که این کتاب چیزی فراتر از یک زندگی‌نامه و جامع‌تر باشد. اشلی بیش از ۲۰۰۰ ساعت مصاحبه مستقیم با بافت داشت و با بیش از ۲۵۰ نفر در مورد او مصاحبه کرد. گوله برفی یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های آمریکاست.

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

در بخشی از میکروکتاب صوتی گلوله برفی می‌شنویم:

با وجود این که وارن بافت تصور می‌کرد دانشگاه باعث کند شدن در کسب درآمدش می‌شود، اما سرانجام در مدرسه وارتون دانشگاه پنسیلوانیا یکی از معتبرترین دانشکده‌های کسب‌ و کار آمریکا ثبت‌نام کرد. وارن بخشی از دانشکده کسب‌ و کار را تحقیر می‌کرد، چرا که او همیشه بیشتر وقتش را صرف کار کرده بود و با دنیای واقعی کسب‌ و کار کاملا آشنا بود، اما چون شیفته اعداد و خواندن بود حافظه چشمگیری داشت. وارن می‌توانست یک کتاب درسی را یک مرتبه بخواند، بعد در کلاس‌های درس بنشیند و به گونه‌ای خودش را سرگرم کند و بعد تقریبا کلمه به کلمه آنچه که استاد گفته بود را بازگو کند. این عالی بود زیرا او به اندازه کافی فرصت داشت تا به کسب و کارش اختصاص دهد.

 ۱ ساعت و ۲۶ دقیقه، ۸۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکوکتاب چیست؟
۱ دقیقه
درباره‌ی کتاب
۱ دقیقه
درباره‌ی نویسنده
۱۱ دقیقه
فصل اول
۸ دقیقه
فصل دوم
۱۰ دقیقه
فصل سوم
۱۰ دقیقه
فصل چهارم
۱۰ دقیقه
فصل پنجم
۱۳ دقیقه
فصل ششم
۹ دقیقه
فصل هفتم
۱۰ دقیقه
فصل هشتم

راهنمای دانلود کتاب صوتی گلوله برفی: وارن بافت و سبک زندگی تجاری او

برای دانلود کتاب صوتی گلوله برفی: وارن بافت و سبک زندگی تجاری او و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  گلوله برفی: وارن بافت و سبک زندگی تجاری او
کاربر ع
۱۳۹۷/۷/۲
عالیه
ایمان قاسمی
۱۳۹۷/۷/۸
بررسی زندگی و مسیر‌ای که یک انسان موفق و ثروتمند طی کرده بسیار راه گشا هست!!!، وقتی او توانست از پس مشکلات و اتفاق‌ها بر بیاد ما هم می‌توانیم از طرز تفکر او هم الگو بگیریم و در زندگی شخصی مان بکار ببریم. شنیدن این کتاب عالی و لذت بخش را به شما هم توصیه می‌کنم. 😊😊😊
حامد فرزانه
۱۳۹۷/۶/۲۳
کتاب خوب و الهام بخشی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۴)