دانلود کتاب صوتی 10 ستون ثروت


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی 10 ستون ثروت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی 10 ستون ثروت

کتاب صوتی 10 ستون ثروت نوشته الکس بکر، راهکارهایی به شما ارائه می‌دهد تا با استفاده از آن‌ها به سرعت به فردی ثروتمند تبدیل شوید و در کسب و کار و شغل خود به موفقیتی باور نکردنی دست یابید.

شما با کتاب 10 ستون ثروت (The 10 pillars of wealth) کار روزانه از ساعت 9 صبح تا 5 بعدازظهر را از یاد خواهید برد و کنار خواهید گذاشت. امروزه دنیا شما را به سمتی می‌برد که بپذیرید پولدار شدن اتفاقی نیست که با میل و خواسته خود در زندگی‌تان به وجود آورید. به شما اینگونه آموخته‌اند که ثروت را چیزی ببینید که تنها برای تعداد کمی از افراد خوش‌شانس روی می‌دهد. کسانی که در یک قرعه‌کشی برنده می‌شوند و یا استعدادی خارق‌العاده دارند.

واقعیت این است که تولید ثروت هنگفت خیلی به شانس یا استعداد مربوط نیست. بلکه به دیدگاه‌ها و باورهایتان بستگی دارد. این باورها در حقیقت همان ستون‌هایی را تشکیل می‌دهند که می‌توانند هر اقدام شما را تقویت کنند.

الکس بکر (Alex Becker) در این کتاب صوتی، علاوه بر شرح مهم‌ترین ستون‌ها برای ثروتمند شدن، به شما نشان می‌دهد چطور همین امروز آن‌ها را در زندگی خود به کار ببندید تا به ثروت و آزادی مالی تا پایان عمرتان دست پیدا کنید.

کتاب ده ستون ثروت به شما کمک می‌کند تا دریابید چگونه زمان خود را از پول جدا کنید تا به طور مرتب و دائم حتی زمانی که خواب هستید، پول دریافت کنید، چگونه قدم‌های دقیق و درست را برای ساختن کسب و کار میلیون دلاری خود معین کنید، چگونه با موفقیت از شغل 9 صبح تا 5 بعدازظهری خود استعفا دهید و بدون ریسک‌های مالی بزرگ، اختیار زندگی‌تان را به دست بگیرید و چگونه درس‌هایی که میلیاردرها در طول سال‌ها رنج و زحمت و ریسک آموخته‌اند یاد بگیرید.

بهتر است اشتباهاتی که باعث هدر رفتن زمان شما می‌شود را کناری بگذارید و بیاموزید که چطور با تمرکز درست بر روی چیزی که موجب درآمدتان می‌شود، به سرعت پول دربیاورید.

با الکس بکر بیشتر آشنا شویم:

الکس بکر کارآفرین فناوری، سخنران و نویسنده در 24 مه 1988 در تگزاس آمریکا به دنیا آمد. او اکنون به عنوان یکی از بزرگ‌ترین توسعه‌دهندگان نرم‌افزار جست‌وجوگرها شناخته می‌شود. بکر می‌کوشد در زمان خالی‌اش به مردم کمک کند تا روحیه کارآفرینی خود را بیابند. تمرکز وی بر روی کمک به دیگران است که در زندگی خود به ذهنیت درستی در مورد کارآفرینی و استراتژی ثروت‌آفرینی دست پیدا کنند.

در بخشی از کتاب صوتی 10 ستون ثروت می‌شنویم:

یکی از نخستین کسب و کارهای من پس از آنکه ارتش را رها کردم، کسب و کار مشاوره و راهنمایی برای قرار گذاشتن با جنس مخالف بود. بله من پول می‌گرفتم تا به آقایان آموزش بدهم که چطور با خانم‌ها در کافه‌ها دیدار کنند و با آن‌ها ارتباط برقرار کنند. بله این کار به راستی مجموعه مهارتی را می‌طلبد که مردها می‌توانند آن را کسب کنند و به کار گیرند.

افزون بر این هر کسی می‌تواند از دیدگاه اجتماعی، گفتار و رفتار خود را تغییر دهد که واقعاً عالیست. من اکنون نمی‌خواهم وارد جزئیات این کسب و کار شوم اما من خودم قبلاً فرد کاملاً درون‌گرایی بودم و با یادگیری فعالیت‌های اجتماعی و سپس تمرین کردن آن‌ها به خودم کمک کردم که در موقعیت‌های اجتماعی به شدت توانمند و تأثیرگذار شوم.

یاد گرفتم که چطور شرایط را تقریباً در هر موقعیت اجتماعی به میل و نفع خودم و در جهت موفقیتم تغییر دهم. من می‌توانم هر زوجی را که در حال تعامل هستند نظاره کنم و توضیح دهم که چه کاری را اشتباه انجام می‌دهند. همچنین می‌توانم آن‌ها را راهنمایی کنم که چطور در برقراری ارتباط به شدت بهبود پیدا کنند.

طی چند سالی که تمرین می‌کردم و نحوه برقراری ارتباط با دختران را آموزش می‌دادم توانستم به یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت یک مرد پی ببرم. بعدها دریافتم که این عامل در کارآفرینی و به طور کلی برای هر جنبه‌ای از موفقیت ضروری است.

 ۹ ساعت و ۲۹ دقیقه، ۳۹۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۱۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۶۳ دقیقه
مقدمه
۵۶ دقیقه
ستون اول - باور آهسته ثروتمند شدن را کنار بگذارید
۴۳ دقیقه
ستون دوم - جدا کردن زمان از پول
۵۰ دقیقه
ستون سوم - پذیرش اینکه باید بهترین باشید
۳۵ دقیقه
ستون چهارم - بدانید هر زیان کوچکی 100 درصد به خاطر اشتباه شماست
۴۲ دقیقه
ستون پنجم - پذیرش ذهنیت وفور
۵۲ دقیقه
ستون ششم - فراموش کردن چه می‌شود اگر ... و تمرکز بر چه چیز؟
۳۵ دقیقه
ستون هفتم - تعیین اقداماتی که به اهداف می‌رسند
۳۳ دقیقه
ستون هشتم - تمرکز انحصاری بر آنچه باعث درآمدتان می‌شود
۳۹ دقیقه
ستون نهم - مردم به افرادی پول می‌دهند که آن‌ها را درک می‌کنند
۴۳ دقیقه
ستون دهم - یافتن دوستان رقابت‌طلب و مربیان مناسب
۲۶ دقیقه
ستون محرمانه - تصمیم بگیرید به هر قیمتی ثروتمند شوید
۵۳ دقیقه
جایزه - شروع کسب و کار خودتان به شیوه صحیح

راهنمای دانلود کتاب صوتی 10 ستون ثروت

برای دانلود کتاب صوتی 10 ستون ثروت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  10 ستون ثروت
حسان مشهدبان
۱۳۹۹/۵/۳
این کتاب بی نظیره و اطلاعات خیلی مفیدی می‌ده!
راوی هم عالی بود!
حسین کشاورز
۱۳۹۹/۵/۱۴
بادرود فراوان من عاشق مرور زندگی نامه افراد موفق و کتابهایی در زمینه موفقیت مالی و بطور کلی موفقیت در همه ابعاد زندگی هستم با تشکر و آرزوی توفیق الهی
ساسان جعفرنیا
۱۳۹۹/۵/۱۱
متن عالی، ترجمه روان و صدای دلنشین راوی (خدا رحمتشون کنه) یک اثر بی نظیر رو ایجاد کرده است. توصیه میکنم چند بار گوش کنید.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵۱)