دانلود کتاب صوتی 125 اصل موفقیت وارن بافت: روش‌های وارن بافت در سرمایه گذاری و کسب و کار


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی 125 اصل موفقیت وارن بافت: روش‌های وارن بافت در سرمایه گذاری و کسب و کار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی 125 اصل موفقیت وارن بافت: روش‌های وارن بافت در سرمایه گذاری و کسب و کار

کتاب صوتی 125 اصل موفقیت وارن بافت: روش‌های وارن بافت در سرمایه گذاری و کسب و کار به قلم ماری بافت و دیوید کلارک، به تحلیل و بررسی شیوه‌های مدیریت و سرمایه‌گذاری درخشان‌ترین و ثروتمندترین سرمایه‌گذار قرن بیستم، یعنی وارن بافت می‌پردازد.

اگر در پی مشاوری خبره برای موفقیت در کسب‌وکار و حرفه‌ی خود هستید، وارن بافت (Warren Buffett) یکی از ثروتمند‌ترین و برجسته‌ترین افراد جهان است که الگوبرداری و استفاده از راهکارهای او در زمینه‌ی موفقیت شغلی، کمک شایانی به شما جهت دستیابی به موفقیت و خواسته‌هایتان می‌کند.

کتاب صوتی 125 اصل موفقیت وارن بافت: روش‌های وارن بافت در سرمایه گذاری و کسب و کار (125 Warren Buffett principles of success in management & investment in stocks)، دربردارنده‌ی مجموعه‌اى از عقیده‌ها و فرمان‌هایى است که باید برای دستیابی به موفقیت آن‌ها را هم در زمنیه‌ی کسب‌وکار و سرمایه‌گذارى و هم در زندگى شخصی به کار بگیرید.

ماری بافت (Mary Buffett) و دیوید کلارک (David Clark) در این کتاب صوتی می‌خواهند از راه و روش‌های وارن بافت و توصیه‌های او برای موضوعات سرمایه‌گذاری سخن بگویند. شنیدن این کتاب صوتی را سریعاً شروع کنید و با غلبه بر ترس‌هایتان در زمینه سرمایه‌گذاری پیروز شوید.

جملات برگزیده کتاب 125 اصل موفقیت وارن بافت:

- به سهام‌ها به عنوان کسب‌وکارهاى کوچک نگاه کنید.
- روش‌هاى بسیارى وجود دارد که بفهمیم در یک تجارت چه مى‌گذرد اما هر چه گفته شود باز برمى‌گردیم به زبان حسابدارى.
- مادامى که در حال انجام کارهاى نادرست زیادى هستید مى‌توانید کارهاى درست بسیار کمى را در زندگى‌تان انجام دهید.
- اختلاف خیلى زیادى است بین شرکتى که در حال رشد است اما سرمایه زیادى را مى‌خواهد و شرکتى که در حال رشد است و به سرمایه زیادى هم نیاز ندارد.
- وارن معتقد است که اگر شرکتى در بلند مدت خوب عمل کند قطعاً قیمت سهام آن شرکت نیز بالا خواهد رفت و در نهایت در قیمت آن شرکت اثر مثبت خواهد داشت.
- مدیریت کارتان همانند سرمایه‌گذارى کردن است، میزان سختى مدیریت آن مهم نیست. مادامى که شما مسئول انتخاب خود باشید، در قطار درست در حرکت هستید.

در بخشی از کتاب صوتی 125 اصل موفقیت وارن بافت می‌شنویم:

«اصول زندگى و سرمایه‌گذارى اغلب با هم موازى است. براى موفقیت در زندگى باید کارهاى درست را در زمان درست انجام دهید و این تنها زمانى ممکن است که بتوانید از تصمیمات بد و نادرست اجتناب کنید. این بدین معنا نیست که اصلاً نباید اشتباه کنید اما نمى‌توانید اشتباهات بزرگ زیادى داشته باشید.

در مورد سرمایه‌گذارى هم همین‌طور است. سرمایه‌گذارى درست اما کم، در زمان درست انجام دهید. هر وقت که تصمیمى در سرمایه‌گذارى مى‌گیرید احتمال اینکه نادرست باشد هست. در میان آن‌هایى که بد انتخاب کرده‌اید سودى عایدتان نخواهد شد. وارن در اوایل حرفه سرمایه‌گذارى فهمید که غیرممکن است بتواند صدها تصمیم سرمایه‌گذارى صحیح بگیرد بنابراین تصمیم گرفت فقط در تجارت‌هایى که کاملا مطمئن است سرمایه‌گذارى کند و روى آن‌ها شرط‌بندى سنگین کند. او 90% ثروتش را از 10 تا از این سرمایه‌گذارى‌ها به‌دست آورد. گاهى اوقات آنچه که انجام نمى‌دهید به همان اندازه آنچه که انجام مى‌دهید داراى اهمیت است.»

 ۲ ساعت و ۴۲ دقیقه، ۱۵۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۲۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۷ دقیقه
پیشگفتار
۹ دقیقه
ثروتمند شدن و ثروتمند ماندن - بخش اول
۱۰ دقیقه
ثروتمند شدن و ثروتمند ماندن - بخش دوم
۸ دقیقه
ثروتمند شدن و ثروتمند ماندن - بخش سوم
۵ دقیقه
کسب و کار - بخش اول
۷ دقیقه
کسب و کار - بخش دوم
۵ دقیقه
کسب و کار - بخش سوم
۸ دقیقه
مربی‌های وارن
۸ دقیقه
آموزش - محیط کار - بخش اول
۹ دقیقه
محیط کار - بخش دوم
۷ دقیقه
تحلیل‌گران، مشاوران و دلالان سهام
۶ دقیقه
چرا نباید به دنبال تنوع سهام باشیم؟
۹ دقیقه
نظم، احتیاط و صبر سه اصل مهم
۶ دقیقه
از نادانى حرص و طمع آگاه باشید
۱۱ دقیقه
چه زمانى بفروشید و چه زمانى نگه دارید
۴ دقیقه
اشتباهاتى که باید از آن‌ها آگاه بود
۷ دقیقه
چرخه شایستگى - بخش اول
۷ دقیقه
چرخه شایستگى - بخش دوم
۱۱ دقیقه
بهایى که پرداخت مى‌کنید - بخش اول
۷ دقیقه
بهایى که پرداخت مى‌کنید - بخش دوم
۱۱ دقیقه
ارزش اقتصادى بلندمدت، راز بهره‌بردارى از جهالت بازار سهام کوتاه‌مدت است.

راهنمای دانلود کتاب صوتی 125 اصل موفقیت وارن بافت: روش‌های وارن بافت در سرمایه گذاری و کسب و کار

برای دانلود کتاب صوتی 125 اصل موفقیت وارن بافت: روش‌های وارن بافت در سرمایه گذاری و کسب و کار و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  125 اصل موفقیت وارن بافت: روش‌های وارن بافت در سرمایه گذاری و کسب و کار

نظرات کتاب صوتی 125 اصل موفقیت وارن بافت: روش‌های وارن بافت در سرمایه گذاری و کسب و کار

amin unique
۱۳۹۹/۱/۱۳
قریب به نصف محتوای کتاب تکراری بود و خیلی از نکات راجع به سرمایه گذاری‌های بلندمدت به درد مارکت بورس ایران و تورم‌های عجیب غریب‌ نمیخوره، بهترین نکات خوبی که از کتاب قابل برداشت هستش: ۱. بدون آگاهی و علم کامل یک سهام رو نخرید و دست روی سهام‌هایی بزارید که توشون‌ تخصص دارید ۲‌. به مشاوران‌ بازار‌های سرمایه اعتماد نکنید، اون‌ها فقط به دنبال پورسانت خودشون هستن و از سهام به سهام کردن شما ارتزاق میکنند ۳. صرف بلد بودن ریاضیات و تحلیل تکنیکال نمیشه روی یک سهام نظر داد و باید به زیرساخت‌های اون شرکت هم توجه کرد ۴. زمانی که همه دارن میفروشن شما بخرید و زمانی که همه میخرن از بازار فرار کنید۵. حسرت یکی از گناهان کبیره است لذا حسرت ضرر‌های گذشته رو نخورید۶. سبد تخم مرغ به معنی خرید ۵۰ سهام مختلف نیست چون هیچکس زمان بررسی کامل ۵۰ سهام رو نداره، به ۴ تا ۵ سهام خوب اما با آگاهی کامل بسنده کنید۶. هر چیزی رو به قیمت بخرید و بیشتر از ارزشش، قیمت نپردازید!خلاصه واسه کسایی که میخوان سرمایه گذاری کنند کتاب خوبیه، بخونید!🤗
Javad Moosavi
۱۳۹۸/۱۲/۲۷
عالی بود
1-حرص وطمع زمانی که دیگران ترسیدن و ترس زمانی که دیگران حرص و طمع دارن
2-شناسایی و خرید شرکتهای با ارزش سرمایه‌گذاری درازمدت زمانی که دیگران تمایلی به آن‌ها ندارن
3-اگر در مورد شرکتی اخبار خوب زیادی از رسانه‌ها بگوش رسید وقت عقب نشینی رسیده ونباید اون شرکت رو خرید
4-بترسید از روزی که همه بخوان سهم یک شرکت خوب رو بفروشن
مسعود پورعباسى
۱۳۹۹/۶/۶
۱۲۵ اصل موفقیت وارن بافت از معدود کتابهایی است که بعد از مطالعه و جمع بندی مطالب میتوان یک روندی از اقتصاد رو برای زندگی خودمان تجسم کنیم و طبیعتا عمل کردن به برنامه اقتصادی که برای آینده مینویسیم میتواند حصول به خواسته هایمان محیا سازد و این کتاب کمک بسزایی در این أمر خواهد داشت،
فراموش نکنید که
افرادی روحیه سرمایه گذاری را دارند ولی روش آن را بلد نیستند حتما این کتاب مسیر زندگی آن‌ها را عوض خواهد کرد.
مشاهد همه نظرات (۱۱۳)