دانلود کتاب صوتی 50 راه برای ساده کردن زندگی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی 50 راه برای ساده کردن زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی 50 راه برای ساده کردن زندگی

کتاب صوتی 50 راه برای ساده کردن زندگی نوشته‌ی ایلین سنت جیمز، به شما آموزش می‌دهد که چگونه با استفاده از روش‌هایی کاربردی و آسان، سبک زندگی خود را ساده‌تر کنید و با یک آرامش درونی از لحظات مختلف زندگی‌تان لذت ببرید.

درباره کتاب صوتی 50 راه برای ساده کردن زندگی:

حتما برایتان پیش آمده که دوست دارید کمتر کار کنید، از شر همه چیز خلاص شوید و اوقات خوش بیشتری در زندگی‌تان داشته باشید. ایلین سنت جیمز در کتاب صوتی 50 راه برای ساده کردن زندگی (50 Ways to Simplify Your Life) به شما نشان می‌دهد که می‌توانید به شرایط ایده آل زندگی‌تان برسید و نوع ساده‌تر و پر آرامش‌تری از آن را تجربه کنید.

نویسنده در کتاب 50 راه برای ساده کردن زندگی، برای شما مثال‌هایی از سبک زندگی رایج در میان عموم مردم می‌آورد و استدلال می‌کند که بیشتر آدم‌ها مضطرب و نگران هستند و بیش از حد کار می‌کنند؛ آن‌ها آنقدر به فکر داشتن همه چیز هستند که حتی از داشته‌های فعلی خود نیز لذت نمی‌برند. در چنین شرایطی دیگر خانه، خانواده و روزهای تعطیل و دورهمی‌ها نیز به چشم این افراد نمی‌آید و تنها به فکر کار بیشتر و خرید وسایل جدیدتر هستند.

این کتاب به شما روش‌هایی کاربردی و ساده آموزش می‌دهد که سبک زندگی خود را تغییر دهید و شیوه‌ی لباس خریدن، آشپزی کردن و فرزندپروری‌تان را به سمت و سویی بهتر هدایت کنید.

کتاب صوتی 50 راه برای ساده کردن زندگی برای چه کسانی مناسب است؟

اگر به دنبال زندگی شادتر و پر آرامش‌تر هستید و فکر می‌کنید به یک خودسازی درونی نیاز دارید، این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود.

ایلین سنت جیمز را بیشتر بشناسیم:

نویسنده کتاب 50 راه برای ساده کردن زندگی پیش از آنکه شروع به نوشتن کتاب‌های خود کند، به عنوان تاجر املاک و مستغلات فعالیت می‌کرد. ایلین سنت جیمز (Elaine St James) به عنوان یکی از نویسندگان کتاب‌های خودیاری شناخته می‌شود که آثاری همچون «جان روشن، کریسمس خود را ساده کنید: 100 راه برای کاهش استرس و بازیابی شادی تعطیلات و کتاب راهنمایی برای کاهش وزن: لذت بردن بیشتر» را در کارنامه کاری خود دارد.

در بخشی از کتاب صوتی 50 راه برای ساده کردن زندگی می‌شنویم:

تا پیش از ساده کردن زندگی، یکی از چیزهایی که باعث می‌شد با سرعت هر چه تمام‌تر حرکت کنم، استعداد فطری‌ام در گذراندن روزها با نوعی سیستم کنترل خودکار بود. من فکر می‌کنم در این کار درمورد بسیاری از ما صدق می‌کند. ما عادت کرده‌ایم که صبح‌ها از رختخواب بیرون بیاییم، به سرعت شست‌وشو کنیم، در حال خواندن روزنامه یا تماشای اخبار تلویزیون لقمه‌ای گاز بزنیم، بچه‌ها را برای رفتن به مدرسه و مهد کودک آماده کنیم، برای آخرین بار نگاهی به گزارشی که برای رئیس نوشته‌ایم، بیندازیم، آخرین قلپ قهوه یا چای را فرو بدهیم و به سرعت برق و باد بیرون بزنیم تا روز کاری را شروع کنیم؛ بدون آنکه بفهمیم اصلا چه می‌کنیم.

ما همان مسیر همیشگی را به طرف محل کار در پیش می‌گیریم، پس نیازی به فکر کردن نداریم؛ در نتیجه تمام راه ذهن‌مان پر از میلیون‌ها فکر دیگر است؛ نگرانی‌ها، مسئولیت‌ها، تعهدات و اجبارها.

 ۲ ساعت و ۴۷ دقیقه، ۱۵۹ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
معرفی
۹ دقیقه
پيشگفتار
۱۳ دقیقه
بخش اول
۱۷ دقیقه
بخش دوم
۱۴ دقیقه
بخش سوم
۱۳ دقیقه
بخش چهارم
۱۵ دقیقه
بخش پنجم
۱۳ دقیقه
بخش ششم
۱۴ دقیقه
بخش هفتم
۱۵ دقیقه
بخش هشتم
۱۶ دقیقه
بخش نهم
۹ دقیقه
بخش دهم
۹ دقیقه
بخش یازدهم
۱۰ دقیقه
بخش دوازدهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی 50 راه برای ساده کردن زندگی

برای دانلود کتاب صوتی 50 راه برای ساده کردن زندگی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  50 راه برای ساده کردن زندگی

نظرات کتاب صوتی 50 راه برای ساده کردن زندگی

نرگس دیلمی
۱۳۹۹/۱۱/۲۰
کتاب خوبیه. کلا اینکه میگه یکم زندگی رو ساده بگیرید و انقدر برای خودتون پیچیده‌اش نکنید خیلی خوبه. اون چند تا ایده‌ای هم که برای برنامه ریزی کار و وقت و پول میده عالیه. من یادداشت کردم ازش استفاده کنم ❤مرسی از کتابراه
Mohammad Enayatzadeh
۱۳۹۹/۱۱/۲
صدای گوینده خوب است اما تاکید روی فعل‌های آخر جمله و کسره دادن به اونها یکم خوب نیست. مثلا: بوددِ یا برویممِ
البته هر چه در متن جلو تر میره بهتر میشه.
کندی خوانش هم یکم آزار دهنده است. من که با سرعت 1/5x گوش دادم.
Chance Chance
۱۳۹۹/۱۱/۶
کتاب خوبیه ساده و روان. برای کسانی که میخوان زندگیشون ساده بشه حتمن گوش کنن. البته در ترجمه کمی ایراد داره ولی خیلی چشمگیر نیست!
مشاهد همه نظرات (۴)