دانلود کتاب عطر شب بوها - سردار شهید حاج محمود شهبازی

  • از: حمید حسام
  • ناشر: انتشارات سوره مهر
  • ۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب عطر شب بوها - سردار شهید حاج محمود شهبازی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب عطر شب بوها - سردار شهید حاج محمود شهبازی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب عطر شب بوها - سردار شهید حاج محمود شهبازی

سرگذشت سردار شهید محمود شهبازی هم رزم شهید که به بیان زندگی نامه آن شهید بزرگوار می پردازد. سردار شهید جانشین لشکر 27 محمد رسول الله (ص) در فتح خرمشهر است که در سوم خرداد سال 61 به درجه شهادت نائل می‌شود.

«عطر شب‌بوها» آخرین کتاب از مجموعه قصه فرماندهان است که هریک از فصل‌های هشت‌گانه آن به برهه‌ای از زندگی کوتاه، اما پرماجرای یک فرمانده اختصاص یافته است. «امانت فرمانده کل سپاه» به ماجرای معرفی محمود شهبازی به عنوان فرمانده سپاه استان همدان می‌پردازد. در این فصل، محمود شهبازی همراه با فرمانده سپاه به میان بچه‌های سپاه استان همدان می‌آید تا به عنوان فرمانده جدید معرفی شود.
موضوع فصل دوم کتاب استقبال از بنی‌صدر ملعون است که محمود شهبازی مخالفت خود را با دیدار رئیس جمهور از سپاه همدان با شجاعت اعلام می‌کند و تحسین می‌شود.«باغبان یا فرمانده»، فصل بعدی کتاب است که طی آن خوانندگان با روحیات محمود شهبازی بیشتر آشنا می‌شود؛ روزبه از دوستان قدیمی محمود که در گذشته طرفدار مارکسیست‌ها بوده اکنون پشیمان شده و برای اعلام برائت از گذشته ناخوشایند خود به سراغ دوست قدیمی‌اش، محمود شهبازی آمده است؛ بدون این که از موقعیت و جایگاه جدید او در مقام فرماندهی آگاه باشد. کتاب از فصل بعدی، خوانندگانش را به مناطق عملیاتی می‌برد و با عنوان «تشنه، کنار آب» به حضور قهرمان کتاب در مناطق جنگی می‌پردازد. فصل بعد، فصل سفر به قبله است که طی آن او با دوست دیرینه‌اش، حاج احمد متوسلیان و همچنین حاج ابراهیم همت همسفر می‌شود و ....

 ۶۷ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-175-338-1 

چاپ ۱۳۹۱: ۱۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

امانت فرمانده کل سپاه
استقبال از رئیس‌جمهور
باغبان یا فرمانده
تشنه، کنار آب
مهاجر
آخرین نماز
حلالم کن

راهنمای دانلود کتاب عطر شب بوها - سردار شهید حاج محمود شهبازی

برای دانلود کتاب عطر شب بوها - سردار شهید حاج محمود شهبازی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  عطر شب بوها - سردار شهید حاج محمود شهبازی
سید ساداتی
۱۳۹۶/۲/۴
رزمنده‌ای شجاع و غیور شهید حاج محمود شهبازی
کتاب شامل خاطراتی از این شهید دلاور میباشد.
مریم لطفی
۱۳۹۷/۱۰/۴
شهیدی که شهید خوش لفظ عاشقش بود.
احمد مهاجر
۱۳۹۶/۱۲/۱۲
درود و رحمت خدا بر روح پاک شهدای اسلام و این سردار شناخته نشده سپاه اسلام، حاج محمود شهبازی...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)