دانلود کتاب عکاسان برتر جهان


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب عکاسان برتر جهان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب عکاسان برتر جهان

کتاب عکاسان برتر جهان به قلم پدرام حکیم زاده، آثار و زندگینامه‌ی بزرگ‌ترین و معروف‌ترین عکاسان سراسر دنیا را مورد مطالعه و بررسی قرار می‌دهد.

در بخشی از کتاب عکاسان برتر جهان می‌خوانیم:

استیگ لیتز فعالیت گسترده نمایشگاهی را آغاز نمود، هدف او از این نوع فعالیت مبارزه برای رسمیت بخشیدن به عکاسی به مثابه یک هنر بود. او در 1893 به ریاست انجمن عکاسان آماتور آمریکا انتخاب شد و در 1902 انتشار محله کامرا ورک و هدایت جنبش معروف انشعابیون را که باعث معروفیت عکاسی آمریکا در سراسر جهان شد آغاز نمود.

مجله کامرا ورک تا 1917 به چاپ رسید و به یکی از مجلات افسانه‌ای معاصر مبدل شد که در آن نویسندگانی مثل جورج برنارد شاو قلم می‌زدند. در 1917 بهترین و آخرین نمایشگاه در گالری 291 نیویورک برگزار شد که در آن آثار جورجیا اوکیف به عنوان یک نمایشگاه جداگانه برای اولین بار به نمایش درآمد. بسیاری از عکس‌های استیگ لیتز که در دهه سی میلادی گرفته شد در سبک خود آثار قوی هستند. او در این باره نوشت: «من بسیاری از موضوعات عکاسی‌ام را در فاصله چند متری از در خانه‌ام یافته‌ام.»

وی از نخستین عکاسانی بود که اعلام کرد عکاسی باید در زمینه کار خود تحقیق کند. استیگ لیتز اعتقاد داشت که برای آفریدن عکس کامل از انسان باید با او رابطه دائم برقرار نمود و بهترین شکل آن ارتباط انسان از لحظه تولد تا مرگ است که کاری غیرممکن است. او در منطقه لیک جورج خانه‌ای از پدرش گرفت و در آن جا به طبیعت نزدیکتر شد و توانست با دوربین از فصل‌های مختلف عکاسی کند.

استیگ لیتز در این باره نوشت: «چه هیجان و تجربه‌ای در آن روزها داشتم. برف بسیار زیبای یکشنبه تا زانو می‌رسید. در این آرامش بی‌پایان و هوای لطیف من و همسرم تمام روز را بیرون بودیم. هیچ چیز زیبایی طبیعت را بر هم نمی‌زد.

 ۷۶ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-625070-2 

چاپ ۱۳۹۹: ۵۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

آلفرد استیگ لیتز
الیوت ارویت
برنیس آبوت
دروتی لانگ
رابرت فرانک
ماریو جیاکوملی
ویلیام کلین

راهنمای دانلود کتاب عکاسان برتر جهان

برای دانلود کتاب عکاسان برتر جهان و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  عکاسان برتر جهان