دانلود کتاب فرهنگ تصویری وسایل نقلیه


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب فرهنگ تصویری وسایل نقلیه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب فرهنگ تصویری وسایل نقلیه

پدرام حکیم زاده در کتاب فرهنگ تصویری وسایل نقلیه، انواع این وسایل را به گونه‌ای مورد بررسی قرار داده که با مطالعه این کتاب در کوتاه‌ترین زمان، اطلاعات دقیق و مفیدی در این حوزه به دست خواهید آورد.

به جهان امروز جهان تصویری و به تمدن آن تمدن تصویری گفته می‌شود. وسایل و ابزارهای گوناگون ارتباطی همچون رسانه‌های بصری، اینترنت، تلفن همراه، کتاب‌ها و مجلات مصور و... که روز به روز در حال افزایش هستند تنها بخشی از نفوذ و قدرت این تمدن را نشان می‌دهد. چگونه می‌توان در این دنیای تصویری زندگی کرد؟

با شناخت زبان تصویر به سادگی می‌توان در این دنیای تصویری زندگی کرد. با توجه به اینکه چشم و ذهن کودکان جهت دریافت و شناخت محیط، آمادگی بیشتری دارد لذا آموزش زبان تصویر به آن‌ها از امور مهم تلقی شده و کتاب فرهنگ تصویری وسایل نقلیه (A Pictorial Collection Transports) قدرت شگفت‌انگیز تخیل را برای آنان آسان‌تر می‌سازد.

کتاب فرهنگ تصویری وسایل نقلیه مناسب چه کسانی است؟

پدرام حکیم زاده این کتاب را برای کودکان دبستانی که علاقه‌مند به آشنایی با وسایل نقلیه هستند، به رشته‌ی تحریر در آورده است.

در مورد مجموعه فرهنگ تصویری:

در این مجموعه به شکلی جذاب و متناسب با شرایط ذهنی - روانی کودکان در مورد هر موضوع تصاویری آورده شده که کودکان را به صورت غیرمستقیم با این موضوعات آشنا می‌کند.

مربیان و والدین می‌توانند با طرح نمودن تمرینات مناسب با هر موضوع خاص، توجه کودکان را جلب کرده و ذهن آنان را فعال نمایند.

 ۲۸ صفحه، ۱۱ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-94353-9-5 

چاپ ۱۳۹۳: ۳۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب فرهنگ تصویری وسایل نقلیه

برای دانلود کتاب فرهنگ تصویری وسایل نقلیه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  فرهنگ تصویری وسایل نقلیه

نظرات کتاب فرهنگ تصویری وسایل نقلیه

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.