دانلود کتاب فهرست فنون آیکیدو


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب فهرست فنون آیکیدو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب فهرست فنون آیکیدو

کتاب فهرست فنون آیکیدو توسط عارف شیرازی و عادل شیرازی، نخبگان آیکیدوی ایران تدوین شده و دربردارنده‌ی مجموعه‌ای از فنون مدون و دسته‌بندی شده برای رده‌‌های کمربندی گوناگون آیکیدو، از کمربند سفید تا دان 4 است.

این کتاب برای دوست‌داران آیکیدو مناسب نیست بلکه دستور کاری است برای کسانی که به عمل این رشته را آموزش می‌بینند و نیازمند کلید راه برای رسیدن به پایه‌های بالا هستند.

در کتاب فهرست فنون آیکیدو (Aikido)، فهرست فنون مقدماتی (کیهون) و پیشرفته (اُیو) تا کمربند مشکی دان یک به طور جدا شده و با جزئیات آورده شده‌اند. همچنین فهرست فنون دان‌های 2، 3 و 4 بر پایه‌ی پیشنهاد هومبو دوجو عرضه شده است. شایان توجه است که بر پایه قوانین دفتر مرکزی آیکیدو ژاپن (هومبو دوجو)، فنون آیکیدو تا دان 4 است و دان‌های 5 به بالا لیست فنون ویژه‌ای ندارند و برای در اختیار داشتن این دان‌ها آزمونی انجام نمی‌شود. اعطای این درجات بر پایه شرایط خاص که توسط هومبو دوجو تعیین شده است می‌باشد.

هنر رزمی آیکیدو، دسته‌ای ورزش رزمی و دفاعی ژاپنی است که در آن مرکزیت بر بهره‌جویی از نیروی طرف مقابل، علیه خودش است. آیکیدو با بهره‌وری از تغییر سو و راستای حمله‌ی طرف مقابل و به کارگیری انرژی حمله علیه خود او، شخص را به چیرگی خویش درمی‌آورد و در آخر از قفل مفاصل به منظور نگه داشتن طرف مقابل استفاده می‌کند. در آیکیدو در برابر ضربه‌ها و طرف مقابل حریف ایستادگی نمی‌کنیم، بلکه برای پیروزی و غلبه به حریف باید با او متحد ‌شویم.

 ۴۶ صفحه، ۲ مگابایت، زبان انگلیسی، PDF، 
شابک: 978-622-6770-09-5 

چاپ ۱۳۹۸: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

Rokkyu (6th Kyu) سی روز تمرین
Gokyu (5th Kyu) چهل روز تمرین
Yonkyu (4th Kyu) پنجاه روز تمرین
Sankyu (3rd Kyu) پنجاه روز تمرین
Nikyu (2nd Kyu) شصت روز تمرین
Ikkyu (1st Kyu) هفتاد روز تمرین
واژه‌نامه

راهنمای دانلود کتاب فهرست فنون آیکیدو

برای دانلود کتاب فهرست فنون آیکیدو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  فهرست فنون آیکیدو
عادل شیرازی
۱۳۹۸/۸/۱۴
این فهرست برای شاگردان کلاسهای مختلف ایکیدو کاربردی است
آقا بهزاد
۱۳۹۸/۱۰/۴
سلام
خوب هست. اگر ترجمه و دایره لغات کاربردی که واقعا پیدا کردنشون سخته رو برا مبتدیان قرار میدادن بهتر بود... اما این چیزی از خوب بودنش کم نمیکنه
سید محمدرضا قلعه نوی
۱۳۹۸/۸/۱۶
ممنونم از استاد عادل شیرازی و استاد عارف شیرازی،کتابی کاملا کاربردی برای تمامی اساتید و هنرجویان ایکیدو
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)