دانلود کتاب فوت و فن‌های نوازش: نوازش هنر عشق ورزیدن است

  • از: علی شمیسا
  • ناشر: انتشارات نسل نواندیش
  • ۲۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب فوت و فن‌های نوازش: نوازش هنر عشق ورزیدن است و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب فوت و فن‌های نوازش: نوازش هنر عشق ورزیدن است و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب فوت و فن‌های نوازش: نوازش هنر عشق ورزیدن است

کتاب فوت و فن‌های نوازش: نوازش هنر عشق ورزیدن است اثر علی شمیسا مفهوم نوازش را از بعدهای مختلف بررسی می‌کند. مفهوم نوازش، یکی از مفاهیم بسیار مهم در روابط انسانی است که اگر در زندگی کمرنگ یا حذف بشود، می‌تواند تأثیراتی مخرب برجای بگذارد.

نوازش مفهومی است که به درجه پایین و بالا بودن هوش عاطفی مربوط می‌شود؛ یعنی هرچه هوش عاطفی فرد رشدیافته‌تر باشد، قطعاً در نوازیدن یا همان داد و ستد عاطفی موفق‌تر عمل می‌کند و هر چقدر رشدنایافته باشد، در نوازیدن لنگ می‌زند.

موضوع نوازش درواقع از زمانی آغاز می‌شود که به دیگران سلام می‌گویید. سلام و درود، خود آغاز نوازش است. زمانی‌که به دیگران دست می‌دهید و احوالشان را می‌پرسید، زمانی‌که از تیپ و قیافة دوستتان تعریف می‌کنید، وقتی او را به صرف ناهار یا آبمیوه دعوت می‌کنید، زمانی‌که جشن تولدش را تبریک می‌گویید یا به جشن عروسی‌اش می‌روید یا وقتی یکی از عزیزانش فوت می‌کند و نزد او می‌روید و به او تسلیت می‌گویید، این رفتارهای اجتماعی، شکلی از نوازش است و شما نمی‌توانید آن‌ها را نادیده بگیرید. وقتی در جایی نشسته باشید و دوستانتان از کنارتان رد شوند و به شما سلام نگویند، قطعاً این رویداد روحتان را آشفته می‌سازد و نشان می‌دهد که فقط نوازش سلام در یک ارتباط روزانه چقدر برایتان مهم است. پس کسی نمی‌تواند نوازش را انکار کند، مگر آن‌که مشکلات روان‌پریشانه داشته باشد. پس بهتر است نوازیدن یعنی نوازش دادن و نوازش گرفتن را از سه زاویه بنگریم؛ نخست این‌که نوازش یک سری مهارت است که بایستی آموخت و فنون خاص خود را دارد و دوم این‌که یک هنر است و اگر با ظرافت همراه شود اوج تأثیرگذاری خود را دارد و جنبة رمانتیک و فانتزی عاشقانه به خود می‌گیرد و سوم، نوازش نوعی آگاهی و شناخت است که لازم است هر کسی از درجة یک تا صد آن را بیاموزد؛ سپس این مهارت را از خانواده به جامعه انتقال دهد تا بتواند در ارتباطات انسانی خود موفق بشود، چراکه نوازش یکی از موضوعات اساسی علم موفقیت و ارتباطات و خانواده و مدیریت می‌باشد. برای مثال زمانی‌که در تجارت، موضوع مشتری‌ مداری مطرح می‌شود، بدین معنی است که بایستی علم، مهارت و هنر نوازیدن مشتری را یاد بگیرید و رضایت او را به‌دست آورید.

درصدی از دختران یا پسران هر روز سنشان برای ازدواج بالا می‌رود، دلشان هم می‌خواهد ازدواج کنند؛ اما اغلب در جذب جفت دلخواه خود شکست می‌خورند. وقتی به تجزیه‌ و تحلیل علت این معضل اجتماعی می‌پردازیم، متوجه می‌شویم که اینان در دادوستد عاطفی نوازش، نابالغ و ناتوان‌اند و فرد موردنظر را فراری می‌دهند.

شما اگر بتوانید در نوازیدن، مهارت کافی و لازم را پیدا کنید، هر کجا که بروید، مهره مار خواهید داشت و معجزه نفوذتان، خود را آن‌جا نشان می‌دهد. مهارت در نوازیدن، جزئی از هوش عاطفی به‌شمار می‌رود. اگر بتوانید در هر کجا که اراده کنید، دادوستد عاطفی بکنید، بنوازید تا نوازیده شوید، آن‌گاه می‌توانید با بهره‌گیری از این مهارت، به موفقیت‌های عاطفی و اجتماعی دست یابید.

 ۲۴۶ صفحه، ۵۷۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-236-562-3 

چاپ ۱۳۹۳: ۲۳۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۵۹۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار نویسنده
فصل اول: سواد نوازیدن (نوازش دادن، نوازش گرفتن)
فصل دوم: نوازش‌دهی و نوازش‌گیری‌های بیرونی
فصل دوم: بحث‌های آزاد دربارۀ نوازش
فصل سوم: قوانین محدودکنندۀ نوازش
فصل چهارم: شیوه‌های تبادل نوازش
فصل پنجم: نوازش در روابط زناشویی
طرح جدایی (طلاق) یعنی حذف نوازش‌ها

راهنمای دانلود کتاب فوت و فن‌های نوازش: نوازش هنر عشق ورزیدن است

برای دانلود کتاب فوت و فن‌های نوازش: نوازش هنر عشق ورزیدن است و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  فوت و فن‌های نوازش: نوازش هنر عشق ورزیدن است

نظرات کتاب فوت و فن‌های نوازش: نوازش هنر عشق ورزیدن است

علی رضا
۱۳۹۶/۹/۱۲
با این که صفحات کمی را مطالعه کردم ولی باید بگویم برخلاف اسم کتاب که شایدکسی فکر کندنوازش دیگرکلاس رفتن نمی‌خواهد، کتاب بسیارعالی است توصیه میکنم دانلود کنیدو وقتی مطالعه کنید متوجه اهمیت کتاب می‌شوید.
Asghar Asghari
۱۳۹۷/۴/۳۱
سلام.
عالی. و کامل و البته که خواندن این کتاب برای همه لازم نیست بلکه واجب است.
سمیرا بوالحسنی
۱۳۹۷/۱/۱
به نظرم کتاب خیلی کلی و اجمالی بود. صرفا تقسیم بندی بود تا راهکار و شناخت هر چه بیشتر
مشاهد همه نظرات (۱۰)