دانلود کتاب فیلمنامه بیداری رویاها


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب فیلمنامه بیداری رویاها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب فیلمنامه بیداری رویاها

اولین ایده‌پردازی این فیلم‌نامه مربوط به دوران آغازین جنگ است. مردانی که به جنگ می‌رفتند و برنمی‌گشتند. خانواده‌های آنان در تنگنای شدید قرار می‌گرفتند. اگر به خانواده‌ای اطلاع داده می‌شد که پدر خانواده کشته شده است کم‌کم آرام می‌شدند. اما برای خانواده‌ای که خبر درستی از گمشدۀ خود نداشتند شرایط دشواری به وجود می‌آمد. انتظار کشنده‌ترین درد این روزگار است. خبرهای راست و ناراست امان این خانواده را از بین می‌برد. سخت‌ترین مسئولیت زن در خانواده در همین دوران رقم می‌خورد. اتفاقات مختلفی با همین رویکرد در بسیاری از خانواده‌ها رخ داد. کانون و کیان خانواده دستخوش دخالت‌های دیگران قرار گرفت. ازدواج‌های مصلحتی، اجباری و گاه عاشقانه رخ داد که تبعات آن همچنان پا برجاست. آسیب اصلی این وصلت‌ها به زن می‌رسید. او، که پناهی نمی‌یافت، در میان چشمان حریص اطرافیان راهی به جز تمکین از بزرگان فامیل نداشت.

اگر در این میان زنِ استقلال‌طلبی یافت می‌شد، مغضوب همه می‌شد و دیگر پناهی نمی‌یافت. بعد از زن، این کودکان بودند که آسیب جدی می‌دیدند. نبود پدر و درد تنهایی خود و افسردگی مادر از یک سو، و از سوی دیگر ورود مرد جدید و راهبری خانواده و پذیرش شیوۀ اخلاقی و رفتاری او و بسیاری موارد دیگر چالش‌هایی بودند و هستند که کودکان در این خانواده‌ها به آن دچار می‌شوند.

دسته فیلمنامه،
 ۱۱۶ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-506-935-1 

چاپ ۱۳۹۱، قیمت الکترونیکی: ۵۱۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب فیلمنامه بیداری رویاها

برای دانلود کتاب فیلمنامه بیداری رویاها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  فیلمنامه بیداری رویاها

نظرات کتاب فیلمنامه بیداری رویاها

رفعت نوذری
۱۳۹۵/۹/۹
خوندنش خیلی دقت می‌خواد ولی خوب بود خصوصا اینکه نهایتا حقوق زنان درنظر گرفته میشه درمساعل خانوادگی و عاطفی اجتماعی باتوجه به مشکلات اون دوره وجنگ..
کاربر رش
۱۳۹۸/۵/۱۲
جالب بود برای من
مشاهد همه نظرات (۳)