دانلود کتاب قدرت تجسم هنری


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب قدرت تجسم هنری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب قدرت تجسم هنری

کتاب قدرت تجسم هنری به قلم اسکای برن، با روایتی شیرین و تصاویری جذاب، داستان پسری به نام هِنری را به تصویر می‌کشد که وقتی به مزرعه می‌رود اسباب‌بازی مورد علاقه‌اش را گم می‌کند. این اثر به صورت دو زبانه (فارسی - انگلیسی) به رشتۀ تحریر درآمده است.

اسکای برن (Skye Byrne) دختر راندا برن نویسنده‌ی کتاب راز، در کتاب قدرت تجسم هنری (The power of Henry's imagination) در تلاش است تا قدرت تخیل و تجسم کودکان را تقویت کند.

کتاب قدرت تجسم هنری مناسب چه کسانی است؟

اسکای برن این کتاب را برای تمام کودکان دبستانی علاقه‌مند به داستان‌های تخیلی و خیال‌پردازانه به رشته‌ی تحریر درآورده است.

در بخشی از کتاب قدرت تجسم هنری می‌خوانیم:

از خیلی وقت پیش هِنری و رَزبری با هم بودند؛ دقیقا پنج سال و سه ماه و یازده روز و نیم. پدربزرگ که می‌دانست آن‌ها با هم خیلی ماجرا خواهند داشت، در روز تولد هِنری رَزبری را به او هدیه داد.

Henry and Raspberry had been together a very, very long time - five years, three months, and eleven and a half days, to be exact. Grandpa had given Raspberry to Henry the day Henry was born, knowing they would have many adventures.

 ۳۷ صفحه، ۱۱ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-236-715-3 

چاپ ۱۳۹۴: ۱۹۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۷۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب قدرت تجسم هنری

برای دانلود کتاب قدرت تجسم هنری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  قدرت تجسم هنری

نظرات کتاب قدرت تجسم هنری

مهرانا ادهمی
۱۳۹۹/۵/۶
کتاب جالبی بود. برای اشنایی کودکان با تجسم و تقویت قوه تخیل کتاب مناسبی ست.
مشاهد همه نظرات (۱)