دانلود کتاب قدرت تفکر


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب قدرت تفکر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب قدرت تفکر

کتاب قدرت تفکر، به تالیف شاهین مالکی‌راد، تلنگری است تا قدرت تفکر را جدی بگیریم. همیشه و در همه حالات از این قدرت استفاده کنیم و فراموش نکنیم که ثروت واقعی قدرت تفکر است. این کتاب شامل موضوعاتی چون: تفکر نوین، ‏‫کنترل (روان‌شناسی)، اندیشه و تفکر است.

به نظر شما تفکر چیست؟ تفکر یک نوع عکس‌العمل مغزی است، بعد از اتفاق‌افتادن معلول برای بدست‌آوردن علت، خوب این یک نوع تفسیر از تفکر است. ممکن است تفاسیر مختلفی وجود داشته باشد. به هر حال این نوع تفسیر لازمه این است که بتوانیم تفکر خلاق داشته باشیم.

تفکرات هم مانند هر چیز دیگری مشمول قانون زوجیت خداوند که در قرآن بیان شده همه چیز زوج آفریده شده است. فارغ از این بحث تفکرات منفی تفکراتی هستند از قبیل اینکه این آقای فلانی چقدر انسان بدی است و در واقع این حرف ما از روی شناخت نیست از روی ظاهر طرف مقابل است. در صورتی که ممکن است همان شخص با ظاهری غلط انداز کاملاً با فرهنگ و با ادب و دارای شخصیت بسیار قوی باشد.

هیچ وقت مثل ملا نصرالدین خودمان را نمی‌بینیم که چرا کفشمان را واکس نزده‌ایم. چون کفش هر کس نشان شخصیت اوست اگر تمیز باشد شخصیت درون آن فرد را نشان می‌دهد. این یک نمونه تفکر منفی است که سازنده است. تفکر منفی سازنده از خودمان، یعنی باید بدانیم که چرا با یک گل بهار نمی‌شود در واقع همین حالت‌ها تجلی می‌شود، یعنی همه باید تفکراتشان را عوض کرده و تفکر مثبت کنند تا جامعه بهشت یا گلستان شود.

تفکر مثبت به سادگی تمام یعنی مثبت فکر کردن و مثبت عمل کردن و در مثال یعنی: اینکه وقتی از خانه می‌زنیم بیرون بگوییم چه تبلیغات زیبایی چه ماشین زیبایی دارم چه همسر زیبایی دارم چه فرزند زیبایی دارم چه خانه زیبایی دارم چه...چه...چه... زیبایی دارم. در واقع زندگی زیباست ای زیبا‌پسند زنده اندیشان به زیبایی رسند یا به عبارت دیگر شکر نعمت، نعمتت افزون کند و کفر نعمت، نعمت از کف بیرون کند و در واقع اگر به صورت کلی بسط بدهیم تفکرات مثبت و منفی را باید بگویم که این تفکرات مثبت و منفی هستند که بر روی کل کائنات تاثیر می گذارند و قبل از کائنات روی خودمان تاثیر می گذارند.

شاهین مالکی‌راد، سعی دارد نحوه‌ی تفکر درست و خلاق و در نتیجه تفکر قدرتمند را تا جای ممکن و از دید خودش برای شما که بینظیر و منحصر به‌فرد هستید، با زبانی تقریباً ساده بیان کند، زیرا تفکر یک امری پیچده است که به سادگی نمی‌توان آن را بیان کرد. با خواندن کتاب قدرت تفکر، افکار شما به فکر فرو برده می‌شود تا بتوانید قدرت تفکر خود و خلاقیت خود را پرورش دهید.

 ۷۰ صفحه، ۷۵۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-5059-63-2 

چاپ ۱۳۹۳، قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

قدرت تفکر
اعتماد به خدا
پالایش ذهن برای ایجاد توانگری
بلندنظری
رابطه دعا و توانگری
خوش بین باشید و همه چیز را به فال نیک بگیرید
قدرت تجسم
واکنش مثبت
تو هم می‌توانی!
قدرت تفکر مثبت
رعایت موارد زیر در کاهش استرس مفید است
نشانه‌هایی که در زیر می‌آیند به شما هشدار خواهند داد که در معرض استرس قرار دارید
استرس چیست؟
شر از دید انیشتین
تفکر درباره‌ی خدا، موجب کاهش اضطراب است!
آگاهی، عشق و آرامش
همه‌ی هستی در درون شماست!
اندیشه‌هایی نیک از صدرالمتالهین (ملاصدرا)
تغییر جملات منفی به مثبت
قدرت گفت‌وگوی ذهنی
درد دل شیطان
سقراط
فروش بهشت
کنترل خشم
تفکّر مثبت

راهنمای دانلود کتاب قدرت تفکر

برای دانلود کتاب قدرت تفکر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  قدرت تفکر
raman rasouli
۱۳۹۸/۸/۸
ابن کتابها بسیار مفید وکاربردی هستن مخصوصا برای شناخت خود
مجید کار
۱۳۹۸/۱/۸
خیلی کاریردی
اسماعیل اکبری
۱۳۹۷/۴/۲۷
بسیار خوب وجالب به موضوع اشاره دارد تشکر
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)