دانلود کتاب قدرت عادات


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب قدرت عادات و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب قدرت عادات

کتاب قدرت عادات نوشته‌ی چارلز داهیگ، که در زمینه بررسی‌های علمی شکل‌گیری عادت‌ها و تغییرات آن است، پس از نشر، موفقیت‌های زیادی کسب کرد و حدود ۶۲ هفته در لیست پرفروش ترین‌های نیویورک تایمز قرار داشت. و از طرفی در لیست تاثیرگذارترین کتاب‌ها برای مدیران از طرف دانشگاه هاروارد قرار گرفت.

کتاب قدرت عادات (The Power Of Habit) دربرگیرنده‌ی صدها مطالعه دانشگاهی، مصاحبه‌هایی با بیش از سیصد دانشمند و مدیر و پژوهشی است که در ده‌ها شرکت انجام شده است. کتاب حاضر بر روی عادت‌ها تمرکز می‌کند، همانطور که آن‌ها به صورت تکنینکی تعریف شده‌اند: عادات، انتخاب‌هایی هستند که ما زمانی آگاهانه تصمیم به انجام‌شان گرفتیم ولی بعد از مدتی دیگر به آن‌ها فکر نمی‌کنیم ولی اغلب روزها، همچنان آن‌ها را انجام می‌دهیم. زمانی، همه‌ی ما آگاهانه تصمیم می‌گیریم که چه مقدار غذا بخوریم و هنگامی که به دفتر کار رسیدیم بر روی چه چیزی تمرکز کنیم و یا چند وقت به چند وقت شراب بنوشیم و یا چه هنگام برای دویدن بیرون برویم. سپس ما تصمیم گرفتن را متوقف می‌کنیم و این رفتارها خودکار می‌شوند. این پیامد طبیعی عصب‌شناسی ما به شمار آید. با فهمیدن نحوه رخ دادن عادت شما می‌توانید این الگو‌ها را به روش انتخابی خود، بازسازی کنید.

کتاب قدرت عادات به سه بخش تقسیم شده است. چارلز داهیگ (Charles Duhigg) در نخستین بخش بر روی نحوه‌ی بوجود آمدن عادت‌ها در زندگی انسان‌ها تمرکز می‌کند. این بخش عصب‌شناسی مرتبط با ساختمان عادت را کاوش می‌کند و اینکه چگونه عادت‌های جدیدی بوجود بیاوریم و عادت‌های کهنه را تغییر دهیم.

بخش دوم آن عادت‌های سازمان‌ها و شرکت‌های موفق را بررسی می‌کند. با جزئیات شرح می‌دهد که چگونه مدیری به نام پال اونیل قبل از اینکه دبیر خزانه‌داری شود، با تمرکز بر عادات اصلی، عملکرد شرکت تولیدی آلمینیوم را با توجه به شاخص صنعتی داو جونز، تبدیل به بهترین کرد و چگونه استاربوکس با القاء آهسته و تدریجی عاداتی که برای تقویت اراده‌اش طراحی شده بودند، از یک ترک تحصیلی دوره دبیرستان تبدیل به مدیر ارشد شد. کتاب همچنین شرح می‌دهد که چرا حتی با استعدادترین جراحان، زمانی که عادات سازمانی در مسیر اشتباهی حرکت کنند، فاجعه می‌آفرینند.

قسمت سوم کتاب نگاهی به عادت‌ها‌ی جوامع دارد. این بخش بازگو می‌کند که چگونه مارتین لوتر کینگ جونیر و جنبش حقوق مدنی تا اندازه‌ای، با تغییر دادن عادت‌های اجتماعی دیرینه‌ی مونت گومری در ایالت آلباما موفق شدند و اینکه چرا تمرکزی مشابه به روحانی جوانی به نام ریک وارن به خوبی کمک کرد تا بزرگترین کلیسای ملی را در سادل بک والی در ایالت کالیفرنیا بسازد. سرانجام، سؤال‌های اخلاقی مبهم، مورد بررسی قرار می‌گیرد.

 ۳۷۱ صفحه، ۹۵۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۴، قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه: درمان عادت
فصل اول: حلقه‌ی عادت
فصل دوم: ذهن مشتاق
فصل سوم: قانون طلایی تغییر عادت
فصل چهارم: عادات سازمان‌های موفق
فصل پنجم: استارباکس و عادت به موفقیت
فصل ششم: قدرت بحران
فصل هفتم: چگونه شرکت تارگت می‌دانند که شما چه می‌خواهید، حتی قبل از آنکه خودتان بدانید؟
فصل هشتم: عادات جوامع
فصل نهم: عصب‌شناسی فلسفۀ اختیار
ضمیمه

راهنمای دانلود کتاب قدرت عادات

برای دانلود کتاب قدرت عادات و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  قدرت عادات
Fatemeh Hekmat
۱۳۹۷/۱/۲۶
درباره مکانیزم عادت خوب گفته ولی راه‌های جایگزینی یا حذف عادات رو خیلی عملی و واضح نگفته
حسین عزیزابادی
۱۳۹۷/۶/۱
عالی بود و کتاب تحلیلی مناسبی بود
علی سعیدی
۱۳۹۸/۶/۸
من یک دانشجوی Phd در استانه 30 سالگی هستم و با خواندن این کتاب به اندازه کل دوران تحصیلم فراگرفتم و‌ای کاش به جای ده‌ها دروس بی‌ارزش در مدارس ما کمی به این مباحث پرداخته شود. البته ترجمه به نظرم می‌توانست که روان تر و حرفه‌ای تر صورت پذیرد ولی در کال عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱۱)