دانلود کتاب صوتی قصه‌های بابام


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قصه‌های بابام و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی قصه‌های بابام

کتاب صوتی قصه‌های بابام اثر ارسکین کالدول، دربردارنده 14 داستان به هم پیوسته است که از زبان یک نوجوان روایت می‌شود و شامل حکایت‌هایی است که بر وی و پدر ندانم‌ کارش می‌گذرد.

در اغلب داستان‌های کتاب صوتی قصه‌های بابام، پدر که نمونه یک آمریکایی شهرستانی اوایل قرن بیستم است با زرنگ‌ بازی‌ها و دوز و کلک‌هایش سعی می‌کند از راه میان‌بر زودتر به پول و پله برسد اما در نهایت رسوا می‌شود و دردسری جدید به وجود می‌آید.

ارسکین کالدول (Erskine Caldwell) نویسنده برجسته آمریکایی در سال 1903 متولد گردید. آثار کالدول همه مملو از ریش‌خند است که طبقه مخصوصی از اجتماع را مورد تحقیر قرار می‌دهد. این طبقه در کتاب‌های کالدول آدم‌هایی هستند که وجود دیگران را برای آسایش خویش ناچیز می‌شمرند.

در بخشی از کتاب صوتی قصه‌های بابام می‌‌شنویم:

کاغذها و نامه‌ها کف ایوان پخش شد. مامان خم شد و مشتى نامه را از میان آن‌ها قاپید، جمله‌اى از یک نامه خواند و بنا کرد زار زار گریه کردن. باباجانم بلند شد رفت پهلوش:
مارتا جونم! چته قربونت برم؟
مامان که دوباره داشت اشک‌هایش را با گوشه پیشبندش پاک مى‌کرد هق‌هق‌کنان گفت:
نامه‌هام!... همه نامه‌هاى عاشقونه خواستگارهاى قدیم‌ام که با خون دل نگه‌شون داشته‌بودم!... همه نامه‌هایى که خودت برام نوشته‌ بودى، موریس!... آخ!... نگاه کن ببین چه بلایى سرشون آوردى!
اما آخه، مارتا جونم! این‌ها دیگه خیلى کهنه شده‌ بودن. اگر دل‌ات خواسته باشد هر وقت فرصت پیدا کنم خودم دوباره برات مى‌نویسم!
نامه‌هاى تازه را مى‌خوام چى‌کار؟ من همون نامه‌هاى قدیمو دلم مى‌خواد نگه‌ دارم.
و این بار چنان زد زیر گریه که طفلک باباجانم به کلى دست و پاش را گم کرد. رفت تا ته ایوان و برگشت. مامان‌ام خم شد و تا جایى که دامن پیشبندش جا داشت نامه‌ها را ریخت توش.
باباجانم گفت: خودم سر فرصت دوباره برات نامه مى‌نویسم، مارتا...
مامان‌ام بلند شد: تصور مى‌کنم تو باید نسبت به نامه‌هاى خواستگارهاى قدیم من احترام بیشترى قایل باشى، حتی اگه براى نامه‌هاى خودت هم یه پول سیاه ارزش قایل نشى.
گوشه‌هاى دامن پیشبندش را که از نامه پُر شده‌ بود جمع کرد رفت تو خانه در را به ضرب پشت سرش بست.
بابام شروع کرد از این سر ایوان به آن سر ایوان رو نامه‌ها و آشغال و کاغذها و دفترچه‌هاى سرود روزهاى یکشنبه مامان‌ام قدم زدن و از لج‌اش تا جایى که مى‌شد پاهاى‌اش را رو آن‌ها کوبیدن.

 ۴ ساعت و ۵۹ دقیقه، ۲۷۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۴ دقیقه
بخش اول
۲۷ دقیقه
بخش دوم
۲۱ دقیقه
بخش سوم
۱۴ دقیقه
بخش چهارم
۲۲ دقیقه
بخش پنجم
۱۶ دقیقه
بخش ششم
۲۳ دقیقه
بخش هفتم
۲۶ دقیقه
بخش هشتم
۲۴ دقیقه
بخش نهم
۲۱ دقیقه
بخش دهم
۲۴ دقیقه
بخش یازدهم
۱۹ دقیقه
بخش دوازدهم
۱۹ دقیقه
بخش سیزدهم
۱۹ دقیقه
بخش چهاردهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی قصه‌های بابام

برای دانلود کتاب صوتی قصه‌های بابام و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  قصه‌های بابام
ش شهبازی
۱۳۹۸/۲/۲
گویندگی این اثر توسط آقای بهادر ابراهیمی بسیار مطلوب و مناسب اجرا شده است. تلاش ایشان برای خلق کاراکترهای گوناگون با تغییر در صدا بسیار ستودنی است و جای تشکر و قدردانی از زحمات ایشان دارد.
ش شهبازی
۱۳۹۸/۲/۲
حدود چهل سال قبل، وقتی دوران مدرسه ابتدائی را میگذراندم، این کتاب را خوانده بودم. اکنون پس از گذشت این همه سال، خواندن یا بهتراست بگوئیم شنیدن دوباره این کتاب، همان لذتی را داشت که درآن دوران ایجاد و بیشتر...
حسین شعبانی
۱۳۹۷/۷/۴
کتاب خوبیه برای سن ۸تا ۱۴
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)