دانلود کتاب مادر و پسر: راهکارهای ساده برای تربیت پسران


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب مادر و پسر: راهکارهای ساده برای تربیت پسران و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب مادر و پسر: راهکارهای ساده برای تربیت پسران

در کتاب مادر و پسر، راهکارهایی ساده برای تربیت پسران ارائه شده است. این کتاب اثر ملیسا هریسون و هری اچ هریسون جونیور است که رازهایی را درباره ارتباط مادر و پسر آشکار می‌کند تا مادران بتوانند پسرانی قوی و موفق تربیت کنند.

با گفتن جمله «شما صاحب یک فرزند پسر شدید»، دری از یک دنیای جدید به روی هر مادری باز می‌شود. در این کتاب، با پی بردن به رازهایی درباره ارتباط بین مادر و پسر، که همواره خارق‌العاده به نظر می‌رسد، می‌تواند گاهی احساس نشاط بخش و یا احساس دیوانه کننده‌ایبه شما هدیه کند. کتاب مادر و پسر اسباب انبساط خاطر شما را فراهم می‌سازد. پس آهی بکشید و تجدید قوا کنید. تربیت کردن پسری قوی، دوست داشتنی و موفق هرگز کار آسانی نیست. اما با این وجود، در گذر از هر مرحله‌ای از خواندن اولین داستان‌های شبانه برای او تا آخرین روزهای مدرسه‌اش، همواره این نکته به شما خاطرنشان می‌شود که شما در حال انجام مهم‌ترین کار دنیا هستید.

وظیفه یک زن در مقام یک مادر چیست! از چیزی که شدنی است مراقبت کند و در اموری که ناتوان است به خدا توکل کند. (روث بل گراهام)

مادری گفت (بزرگ کردن فرزند مثل پرورش یک گل است اگر بهترین‌های خودتان را به او بدهید می‌شکند و در نهایت آماده‌ی ترک خانه می‌شود.) همه‌ی مادرها به طور غریزی این نکته را می‌دانند. شاید عشق زیاد به یک فرد، فردی که بخشی از وجود شماست باعث ظهور رابطه‌ی خاصی میان شما و فرزندانتان شود. مادرها با جاودانگی عشق آشنا هستند و این همان درسی است که پسران باید آن را بیاموزند.

پنج کلید طلایی در کتاب مادر و پسر (Mother to son: life lessons to pass on.):
1- هر روز او را دعا کن.
2- همواره به پدرش احترام بگذار.
3- با تمام قوا، عزم خود را جزم کن تا خانه‌ای آرام داشته باشی.
4- هر روز وجودش را از عشق، ارزش‌ها و اخلاقیات متعالی سرشار کن.
5- زنی قوی باش.

 ۳۶۸ صفحه، ۹۳۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-94433-7-6 

چاپ ۱۳۹۲: ۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
پنج کلید
دوران نوزادی
دوران خردسالی
پسران و ورزش
دوره ابتدایی
پسرها و معنویت
دورۀ راهنمایی
دختران از نگاه او
دوران دبیرستان
استقلال

راهنمای دانلود کتاب مادر و پسر: راهکارهای ساده برای تربیت پسران

برای دانلود کتاب مادر و پسر: راهکارهای ساده برای تربیت پسران و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  مادر و پسر: راهکارهای ساده برای تربیت پسران

نظرات کتاب مادر و پسر: راهکارهای ساده برای تربیت پسران

Mohamad Mohamadi
۱۳۹۷/۹/۱۹
کامل نیست چون کتاب کامل روجایی خونده بودم خیلی جذاب بودامااین نصف اون نکات رونداره خیلی متاءسفم که ۴۰۰۰تومان بابتش هزینه دادم چچچچچچ
محمد بهدانی
۱۳۹۸/۳/۱۰
خیلی کلی هست. برای تربیت پسر بیشتر باید مطلب میذاشت
فروزان درویشی
۱۳۹۸/۵/۱۰
خیلی بدردبخور نبود ولی خب بد هم نبود
مشاهد همه نظرات (۴)