دانلود کتاب ماهیت موفقیت


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ماهیت موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ماهیت موفقیت

کتاب ماهیت موفقیت با تلفیقی از عکس‌های مهیج و توصیه‌های واقع‌بینانه‌ به قلم مک اندرسون کمک می‌کند تعریف شخصی‌تان را از موفقیت پیدا کنید، به دلیل هستی و وجود خود پی ببرید، اهداف مشخص تعیین کنید، نگرشتان را مدیریت کنید، در مقابل ناملایمات ایستادگی کنید و ریسک پذیری یاد بگیرید.

هدف نویسنده در کتاب ماهیت موفقیت (The nature of success) این است که با روح شما ارتباط برقرار کند، چون فقط یک ایده می‌تواند زندگی شما را تغییر دهد، به شرطی که ایده‌ای مناسب باشد. وی با باور بر این موضوع که مردم سخنرانی‌ها را فراموش می‌کنند اما داستان‌ها را به ذهن می‌سپارند، مطالب کتاب را بیشتر در قالب داستان‌های واقعی تعریف کرده و از این طریق 28 کلید موفقیت‌اش را در اختیار شما قرار می‌دهد. مک اندرسون (mac Anderson) به شما اثبات می‌کند یک ایده ساده می‌تواند زندگی شما را تغییر دهد. یک تصویر گویاتر از هزار کلمه است.

موفقیت مسئله‌ای کاملاً شخصی است، اما بیشتر مردم موافقند که موفقیت واقعی یعنی احساس رضایت. موفقیت همان حس عمیق رضایت است که از روحتان آغاز می‌شود و کل وجودتان را فرا می‌گیرد. انسان موفق کسی است که خوب زندگی کرده، بارها خندیده و عشق ورزیده؛ کسی که زیبایی طبیعت را تحسین می‌کند، به دنبال بهترین خصلت دیگران است و بدون هیچ چشم داشت به دیگران کمک می‌کند.

مک اندرسون کارآفرینی موفق با بیش از سی سال سابقه، مؤسس شرکت ساکسِسوریس است؛ شرکتی پیشگام در طراحی و بازاریابی محصولات انگیزشی. اما ساکسِسوریس تنها موفقیت مک اندرسون نیست. او مؤسس و مدیرعامل مک‌کورد تراول بزرگ‌ترین شرکت مسافرتی در میدوِست و یکی از شرکا و معاون فروش و بازریابی شرکت محصولات غذایی اُروال کنت بزرگ‌ترین تولید کننده سالادهای آماده در کشور هم بوده است. موفقیت‌های مک در این سه حیطه نامرتبط به افزایش اشتیاق و مهارت‌های مدیریتی او منجر شده است. 

مک در زمینه سخنرانی نیز از اشتیاق و مهارت بالا برخوردار است. او می‌گوید: «سی سال خون دل، عرق و اشک در حرفه کارآفرینی، چیزهای زیادی در مورد کار و زندگی به من آموخته که دوست دارم با دیگران در میان بگذارم. مک در مورد موضوعات مختلف صحبت می‌کند از جمله الهام‌بخشی، رهبری، انگیزه و تیم‌سازی.

جملات برگزیده کتاب ماهیت موفقیت:

- بدون اشتیاق هرگز نمی‌توان به موفقیت بزرگ دست یافت.
- خلقت هزاران جنگل در یک میوه دیده می‌شود.
- بهترین بخش زندگی یک انسان خوب، کارهای کوچک و غیرقابل توصیف او از روی عشق و مهربانی است.
- بزرگ‌ترین هدیه‌ای که می‌توانید به دیگران بدهید توجهتان است.
- به یاد داشته باشید هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد؛ حتی وقتی وسوسه می‌شوید حرف نامناسب را به زبان نیاورید.
- وجدان خواب حتی با صدای رعد و برق بیدار نمی‌شود.

در بخشی از متن کتاب ماهیت موفقیت می‌خوانیم:

وقتی دانشجوی سال اول بودم درسی فراموش‌ نشدنی آموختم.
هفته سختی پیش رو داشتم؛ کارهای زیاد و وقت کم برای انجامشان. عصبی و سردرگم بودم.
آن شب یکی از دوستانم به اتاقم در خوابگاه آمد. وقتی مشکلم را به او گفتم گفت: «مک، چیزی رو که چند سال پیش مادربزرگم بهم گفت به تو می‌گم». اون گفت همیشه یادم باشه «رهرو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود، رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود».

گفتم: «بی‌خیال باب. من غرق کارم و تو به‌ جای کمک از مادربزرگت نقل‌ قول می‌کنی؟»

اما بعد از اینکه او رفت آن چند کلمه در ذهنم مانور می‌دادند. یک تکه کاغذ برداشتم و همه کارهایی را که باید در سه روز آینده انجام می‌دادم، نوشتم. آن شب آن کارها را یکی پس از دیگری انجام دادم.

سه روز بعد آن کاغذ را برداشتم و روی آخرین مورد در فهرست خط کشیدم. احساسی بسیار خوب داشتم. سپس یک تکه کاغذ دیگر برداشتم و روی آن نوشتم «رهرو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود، رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود». کاغذ را تا کردم و در کیف پولم گذاشتم. همان‌طور که بسیاری از شما می‌دانید، از آن زمان به بعد نقل‌قول‌ها را گردآوری می‌کنم.

موفقیت یک‌باره از آسمان بر سر ما نمی‌ریزد، بلکه مانند نم‌نم باران و از طریق تعیین اهداف واقع‌بینانه و کوتاه مدت به دست می‌آید.

 ۱۲۰ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-236-796-2 

چاپ ۱۳۹۶: ۲۲۹۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۹۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

رؤیاهایتان را دنبال کنید
مقدمه
ایمان
اشتیاق
شور و شوق
شهامت اوج گرفتن
ترقی
تغییر
شجاعت
کنج خلوت
در لحظه زندگی کنید
تمرکز کنید
چالش‌ها
نظم
صبر
ورزش
تنوع
مهربانی
گوش کنید
اولویت‌ها
برتری
پشتکار داشته باشید
ریسک کنید
عشق
آرامش

راهنمای دانلود کتاب ماهیت موفقیت

برای دانلود کتاب ماهیت موفقیت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ماهیت موفقیت
مریم رستمی
۱۳۹۸/۳/۲۹
کتاب خوبیه مخصوصا برای کسانی که دوست دارن ایده هاشونو به عمل تبدیل کنن
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)